David Horák, kardiolog Liberec

Ekg - elektrokardiografie +8 Více

Holter ekg

Kardiologické konzultace

Klinické vyšetření

Zobrazit ostatní kardiologů v okolí

společná ambulance MUDr. Zdeňka Šembery a MUDr. Davida Horáka

Předoperační vyšetření

Tlakový holter

Základní vyšetření

KARDIOLOGIE - LIBEREC s.r.o.

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den pane doktore potřeboval bych se zeptat chci jít na střední sportovní školu, chtěl bych se stát trenérem v hokeji ale mám problém se srdcem chodím na kontroly ale můj stav je už hodně dlouho staly jeden čas se i zlepšovat myslite že bych mohl dělat trenéra děkuji za odpověď

Dobrý den,

budete hlavně potřebovat prohlídku u sportovního lékaře, který může doporučit kardiologické vyšetření. Vzhledem k věku u dětského kardiologa (do 18let).
    S pozdravem
    KARDIOLOGIE-LIBEREC s.r.o.

MUDr. David Horák

• Dobrý večer, chtěl bych se poradit ohledně mého problému. Mám možnost se dostat do jedné vysoké funkce, ale jejíž součástí je v rámci roku cca 10x vystupovat na celorepublikových poradách. Nicméně mám problém vystupovat na veřejnosti před více jak 20 lidmi. V tu chvíli se mi hrozně rozbuší srdce a zkrátí dech čímž se mi při mluvení začne klepat hlas a zčervenám. Mám zkrátka velký stres a nervozitu, která je však už za hranou nervozity přirozené. To samozřejmě z mého pohledu snižuje můj společenský kredit, a chtěl bych se s tím vypořádat. Nechci přijít o kariérní růst kvůli této věci. Koupil jsem si o tomto problému i knihu snažím se provádět dechová cvičení atd. ale příliš to nepomáhá. Nicméně jsem se dočetl, že na to lidé (umělci, muzikanti, řečníci) používají tzv. Inderal (betablokátor), což je lék obsahující propranolol a který se používá na zrychlený srdeční tep. Tento lék prý působí příznivě i u této nervozity z vystupování. Jde mi v podstatě o to zda by se dal na předpis sehnat jako podpora technik psychických? Chtěl bych ho použít pouze několikrát do roka, vím že to to psychická záležitost na které pracuji, ale chci vyzkoušet všechno. Děkuji

Dobrý den,
    léky na předpis musí předepsat lékař na základě osobního setkání a vyšetření pacienta. Není možné dávat doporučení jinou cestou. Můžete navštívit webové stránky ambulance, kde naleznete spojení pomocí kterého si můžete domluvit termín vyšetření/konzultaci. Jsme partnerem všech českých zdravotních pojišťoven, děkujeme za pochopení

společná ambulance MUDr. Zdeňka Šembery a MUDr. Davida Horáka

• vady srdce