Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

2 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Regionální institut duševního zdraví Jiný

Paní psycholožka je velice zvláštní, při příchodu do ordinace vám podá ruku jako když se vás šťítí. Vubec si s pacientem nepovídá jen požaduje psát si deník který ani pak vidět nechce, psycholožku vůbec nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Umístění: Regionální institut duševního zdraví Jiný

Paní doktorka mě vůbec neinformovala o tom, jak bude sezení probíhat, takže až na samotném sezení jsem se dozvěděla, že ho rozdělí na dvakrát. Když jsem si šla pro výsledky, tak mě zapomněla zapsat do diáře a řekla mi, že nemůže vyloučit, že termín jsem zkazila já, ale v diáři jsem nebyla zapsaná vůbec. Místo toho, aby situaci vyřešila okamžitě, tak si raději do ordinace vzala dalšího pacienta a nechala mě tam čekat hodinu. Ptala se mě, co má jako dělat, když v diáři mě nemá? No třeba tam pacienta nenechat čekat hodinu a rovnou objednat na jiný termín. Byla jsem tou situací přímo rozčílená, protože jsem zprávu potřebovala pro dalšího lékaře. Zprávu, kterou mi poslala ani nepodepsala, tudíž dle názoru mého psychiatra byla úplně bezpředmětná. Navíc se zcela rozcházela s tím, co má za informace můj lékař a raději mi doporučil, ať už tam nikdy nechodím, že je na správě jasně vidět, že jsme se s paní doktorkou nepohodly. Profesionalita nulová, ve správě je tak cca 40% věcí nesmyslných a jasně reagujících na předchozí konflikt. Naprosto nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti