Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • dětské lékařství

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil
Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

S paní doktorkou máme velmi špatné zkušenosti, neumí si udělat čas na preventivní prohlídky pro zdravá miminka a zve nás mezi nemocné. Paní doktorka nás pozvala na preventivní prohlídku se synem a zároveň s očkováním. Po příchodu do čekárny jsem zjistila, že se zde nachází i děti, které měly plané neštovice a náš syn byl zdravý a toto očkování měl teprve mít. Paní doktorka ohrožuje zdravé děti a je arogantni, místo vykáni používání i tykání a proto si dobře rozmyslete, zda svěříte své dítě této paní doktorce.

MUDr. Daria Poulová

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Je nám líto, že u nás nejste spokojená. Dovolte nám však vyjádřit i naše stanovisko k nastálé situaci.
V rámci ordinačních hodin máme vyhrazenou dobu jen pro předem objednané pacienty, kteří se dostavují na přesně daný čas. Jelikož však máme pacienty i z širšího okolí Uherského Brodu, tak vzhledem k nepředvídatelným překážkám v dopravě volíme u těchto „dále dojíždějících“ a alespoň 18měsíčních dětí časový rozptyl 2 až 3 hodin s tím, že je čistě na dotyčných, kdy se dostaví. Bohužel však s tou nevýhodou, že se mohou setkat nejen se zdravými pacienty. Drtivá většina preventivních prohlídek probíhá však ve zcela odlišnou dobu, než je ordinační doba (nejen) pro nemocné.

Dále bychom Vás rádi informovali, že pacienti s jakýmkoliv exantémovým onemocněním (lidově řečeno onemocněním spojeným s vyrážkou) vstupují do ordinace odlišným vstupem než ostatní pacienti.

Když se vrátíme k páteční události - byli jste v čekárně, kam přišel mladý muž, který zkolaboval v lékárně (mdloba nakažlivá není). Poté jste se synem šla z vlastní iniciativy z čekárny ven směrem ke druhému vchodu do ordinace, kde shodou okolností čekal na kontrolu pacient po prodělaných neštovicích. Po tomto onemocnění si zveme dotyčné na kontrolu spolehlivě až v době, kdy již nejsou infekční, tudíž nepředstavují pro okolí žádné riziko.

Rodičům svých pacientů zásadně vykáme, pokud nás o tykání sami nepožádají.

Situace v pátek byla poněkud napjatá, ale nutno podotknout, že proti pokřikování v ordinaci a obviňování jsme se zkrátka museli ohradit. Můžeme Vás ujistit, že žádný pacient s neštovicemi v nakažlivé fázi ten den naší ordinací neprošel, tudíž nemohl ohrozit vaše dítě ani žádné jiné, které ještě plané neštovice neprodělalo.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne
MUDr. Daria Poulová & MUDr. Miroslav Poul

K
Ověřený profil

Souhlasím s tím, že je paní doktorka sluníčko a k dětem i rodičům se chová krásně. Bohužel mám ale také špatnou zkušenost s chybnou diagnozou a zbytečným braním antibiotik, náš problém vyřešili až na pohotovosti. Vnímám to trošku jako "Nevím co to je, tak pro jistotu dáme antibiotika".

T
Ověřený profil

Doktorka, která je naprosto pohodě. Přístup perfektní, ale jeden komentář si neodpustím. Přijde mi, že její univerzální léčba chřipkových nemocí spočívá v nápadu "nasadíme antibiotika a uvidíme, co to udělá". Nikdy jsem s tím problém neměl, ale přece jen jsme dneska trošku dál a šlo by aspoň použít CRP.

A
Ověřený profil

Dobrý den,paní doktorka je jeden milí a hodný člověk,ne jen s lékařskeho,ale i s lidského hlediska.Dcera ji má velice ráda,a mi jako rodiče nadmíru spokojení.Kdyby bylo víc takových pediatrů.
Děkujeme

L
Ověřený profil

Dobrý den,
po přečtení všech níže uvedených komentáři, mi to nedalo, a sama se zapojuji. Předem chci říct, že naprosto souhlasím s tím, že paní doktorka je nanejvýš milá,hodná, vstřícná, usměvavá, ráda poradí, ochotná i po telefonu. Chodila jsem k ní sama a chodí k ní (zatím) i mé dvě děti. S čím také ale souhlasím je to, že na můj vkus dává až moc antibiotik. U mého staršího syna během půl roku vystřídala 4 antibiotika, mladšímu (tehdy ještě čtyřměsíčnímu) dávala taky. Co mi ale vadilo nejvíc je právě to, že před podáváním těchto antibiotik (nejsem ale ani žádný bláznivý zastánce homeopatik), nikdy nevzala dítěti stěry ani neudělala jiné testy, kterými by zjistila, na co ta daná antibiotika vlastně podává! Sama upřímně váhám, zda nepřejdeme k jinému pediatrovi. Ale chápu, že všichni máme své klady i zápory, a tak je to i u lékařů. Je to o tom si stanovit priority.

S
Ověřený profil

Perfektní lékařka – neznám lepší,svou praci zvládá na 100 (možná i 200 :) ) procent.Je velmi vstřícná, chápavá, což já osobně beru jako velký plus. Pro mě je to doktorka, které si vážím a uznávám, bohužel v dnešní době jedna z mála tak solidních lékařů. P.S. Nevím, proč se můj komentář uložil minule jako komentář k minulému hodnocení. Snad to nevadí...

Velmi pozorná a milá paní doktorka.

Paní doktorka Poulová je nejlepší dětská lékařka, co znám. Jsem moc ráda, že k ní můžu se synem chodit, vždy jedná s láskou a ochotou. Přeju jí hodně zdraví a moc spokojených malých pacientů a maminek. Děkujeme moc!!!

ochotná, obětavá, odborník. Jsme spokojeni.
Ivana

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou. Výborná, vřele doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den rád bych se zeptal, už delší dobu se stresuji s rakoviny střev, měsíc zpátky sem byl na kompletním vyšetření a nic mi nebylo prokázáno poté to přestalo a teď se to zas vrátilo, rád bych se jenom zeptal, dva dny zpátky sem byl na RTG zad a celé páteře a doktor tam zapsal že dutina břišní je bez patologické změny můžu to brát tak jako že kdybych měl nějaký větší nádor doktor by ho přes to poznal? jde mi spíš o duševní klid. Prosím nevolat rád bych jenom odpověď

Dobrý den, v čem spočívalo kompletní vyšetření? Vyšetřovalo se okultní krvácení ve stolici, nebo byla provedena i expertní kolonoskopie. Běžný RTG nedokáže odhalit primární nádor ve střevě (samozřejmě existují výjimky, např. neprůchodnost střevní způsobená nádorem, kdy sice nejde nádor vidět, ale lze na něj usuzovat; dále kontrastní vyšetření trávicího traktu atd.).

MUDr. Daria Poulová

Dobrý den, můj táta je několik dní natekly.. Doslova... Hlava, břicho, nohy.. Nemá vidět kotníky.. Pořád jen leží. Když vstane, tak se hned zadýcha.. Má dušnost.. Pořádně teď ani nejí, nekouří.. A nemá ani sílu jít do vany.. Měli jsme jet dnes do Sokolova ale zase nikam nechce, ani záchranku zavolat nechce.. Je tvrdohlavy.. Ale máme o něj hrozný strach.. Bylo mi řečeno že to může být od srdce, ledvin... Prosím.. Poraďte... Děkuji

Dobrý den, dle popisu se jedná o akutní zhoršení chronického srdečního selhávání, příčina by mohla být i v nedostatečnosti ledvin - močí běžné porce? Tak či onak je to život ohrožující stav, jakékoliv další čekání zvyšuje riziko úmrtí, volejte 155 ihned!

MUDr. Daria Poulová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

  • dětské lékařství