Adresa

PL pro děti a dorost, homeopatie
Brandlova 33, Hodonín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

nejlepší paní doktorka sem sni spokojena chodila sem k ní od doby kdy začala pracovat v Hodoníně takže od malička :) a v čil k ni chodí aj má dcera a jsme spokojené :)

J
Ověřený profil

Zdravím všechny -potřebné-..Nemohu si pomoci,ale pí DR Hlásenské musím DÁT- 1!. Dle dcery, 7 let, nejlepší známka a mohu zodpovědně říci, že PRÁVEM!!! Po přistěhování /malá 0,5 roku/, jsme chodili pouze k této doktorce,- a přes všechno papírování-naše, pomoc při řešení zdraví naší malé, přístupu a pomoci se vším, s minimálními platbami-JEN TO NUTNÉ, -OPRAVDU NEJLEPŠÍ - dobře - MEZI NEJLEPŠÍMI !!! zdraví Jirka

N
Ověřený profil

Osobně jsem k ní jako dítě chodila a měla jsem z ní velice dobrý pocit. V prosinci se Nám narodí holčička a příjemně mne přivítala. Ráda s mojí dcerou budu chodit zrovna k paní Hlásenské. Jen doporučuji


Ověřený profil

Super doktorka, dcera ji má ráda a vždy nám pomohla když jsme potřebovali.


Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá - nám pomohla se vymanit z koloběhu antibiotik. Dnes má dcera max. 1x ATB do roka. její přístup je profesionální, děti ji mají moc rády.


S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je velmi pečlivá a ochotná


Paní dr je milá, pozorná, hodná.


M

Paní doktorka Hlásenská je dle mého názoru profesionál, který má rozum i srdce na správném místě......nám paní doktorka vychází vždy vstříc a jsem s ní velmi spokojená. Někdy mám pocit, že pro nás dělá víc než by musela. Syn ji má velice rád a vůbec se jí nebojí.


D

Mám 3 děti a ty pani doktorku přímo zbožňují. Nejstarší syn , když mu bylo 19 let a musel se přehlásit již k jinému lékaři, tak to nesl velmi špatně.
Pani doktorka je profesionál na svém místě. Nechápu ty negativní reakce rodičů, zřejmě tady hraje velkou roli typická česká povaha - závist. V Čechách se úspěch prostě neodpouští.


My jsme s pani doktorkou velmi spokojeni a ze druzi davaji negativni komentare tak to ma asi kazdy doktor nikdo neni dokonali .....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti