nám. Dr. Václava Holého 8, Praha
Veterinární Klinika Erika

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární Klinika Erika Jiný

Ráda bych poděkovala za pomoc dne 10.8. při porodu fenky čivavy. Kolektiv výborně sehraný pomoci pacientům. Za krásný přístup Vám děkuje Eva Poustecká

Umístění: Veterinární Klinika Erika otrava u pejska

V žádném případě tuto kliniku nedoporučuji. Moje malá fenka v noci zvracela krev, měla jsem podezření, že mohla sníst něco otráveného v parku. Musela jsem tedy využít nočních hodin této kliniky. Veterinářka byla velmi laxní a přes to, že jsem jí sdělila podezření na otravu, vnutila mi názor, že to není vážné, že se jedná o zánět žaludku. Dala fence pouze infuzi s výživou a injekci proti zvracení s tím, že to bude dobré a že mám přijít druhý den odpoledne na kontrolu. Byla jsem v obrovském stresu, tak jsem si až doma říkala, že to je divné, proč jí alespoň nenabrala krev, nebo neudělala sono bříška, vyšetřila jí pouze pohmatem. Ráno jsem viděla, že je zle a chtěla jít na nejbližší veterinu, jelikož jsem z této veterinářky měla špatný dojem. Bohužel jsem to již nestihla a fenka mi zemřela. Byla ještě mladá. Lituji, že jsem si nevyhledala tyto recenze, kdybych je viděla, nikdy bych tam nejela a vyhledala bych jinou pohotovost. Takovou bezmoc nikomu nepřeji a toto zařízení rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorka je opravdu úžasná, má lidský přístup a nikdy se mi nesnažila vnutit nějaký zákrok ... vždy jedná ve prospěch zvířat !!! Je pečlivá a velmi zkušená, vždy mě i mým psíkům pomohla. Několikrát mi operovala psy, vždy opodstatněně a precizně ... nikdy ze mě netahala bezdůvpdně peníze, když byla situace neřešitelná, vždy mi to řekla na rovinu, což velmi oceňuji. Děkuji jí i celé klinice ;) hlavně jsou non-stop ... a opravdu jsou !!! Stalo se mi několikrát, že jsem volala na jinou kliniku non-stop a buď to nikdo nezvedal, nebo mě odmítli, tady se mi to nestalo nikdy!

Na tuto kliniku se svými zvířaty docházím již 20 let a po celou dobu jsem velmi spokojená. Personál je velice příjemný, ochotný a má profesionální přístup k zvířátkům. Oceňuji 24 hodinovou pracovní dobu. Jednou mi v noci psa srazilo auto. Jakmile jsem přijela na kliniku, paní doktorka i sestra se mi ihned a s ochotou začaly věnovat. Bylo vidět, že jsou v pohotovosti i v noci. Tuto kliniku můžu opravdu jen doporučit.

Potřebovala jsem pro pejska rychlou pomoc v noci, volala jsem na tuto kliniku a pak radši vyhledala jiné možnosti. Mladší veterinářka, která se mnou po telefonu mluvila, se chovala velmi arogantně a povýšeně. Její chování bylo necitlivé a neuctivé. Říkala věci, které byly v přímém rozporu s tím, co mi doporučoval můj veterinář. Tuto kliniku bych po této zkušenosti rozhodně nedoporučila ani v nouzi.

Naprosto bez problémů, vstřícný přístup, profesionální práce, možnost hospitalizace nemocné kočky, prostě super

Já už na tuto veterinu chodím více jak 10 let. S fenkou, morčaty a ted s kočkami. U pejska jsme vyléčili kvasinky, exem a zlomenou chrupavku ucha. Kocoura nám vykastrovali (chutě už nemá) a nalezenou kočičku, která ted porodila pět zdravých kotat nám též užasně pomohli. Pravda, že čekáni na řadu je dlouhé, ceny možná vyšší (nikdy jsem neporovnávala s jinými kliniky), ale na mě tam byli vždy milý a ochotný. Nemohu si na ně stěžovat. A pokud tam přijde nějaký bručoun, a che po nich nadlidské výkony, tak je jasné, že v jeho očích budou vždy ty nejhorší. Nedělejte si názory podle ostatních, protože nikdy nikdo nemůže každému vyhovět. A i vy někdy nejste dokonalý :)

Super!!!

Erika je jedna z nejhorších veterinárních ordinací v Praze. Při každé návštěvě ordinoval jiný lékař. Větši lékařů na této klinice je mladá, typuji že bez praxe. Neznají nejnovější léčebné metody, např. že na svrab už se nedává injekce, ale Strong Hold, apod. Jediné, co jsou tamní doktoři schopní udělat správně, je zvíře zvážit a změřit mu teplotu.
Několik let jsem u nich objednávala dietní žrádlo. Mnohokrát se stalo, že sestra buď objednávku vůbec neuskutečnila, nebo část objednávky rozprodala, než jsem si jí stihla vyzvednout. Při každém objednávání se mne ptali na typ diety a telefonní číslo, na které mi prý zavolají, až dieta dorazí. Nejen že v kartě za několik let nebyli schopní zaznamenat typ diety a moje číslo, ale ani mi stejně nikdy nezavolali. Musela jsem volat já.
Jedinou výhodou této kliniky je její nepřetržitý provoz.