Pelhřimov
Boženy Němcové 1937, Pelhřimov

On paní doktorky jsem odešla mela jsem dva roky problémy a u ni bylo vše vždy v pořádku. Ale já jsem nemohla vydržet.. A ted jsem přešla k jiné paní doktorce jsem spokojena vysvětlí mi vše od A az do Z. A problémy řeší když prý nebudu cítit úlevu mám prijit... To je pouze můj názor...

Po dvou letech u pani doktorky utikam pryc. Celou dobu jsem ji opakovala sve problemy, ale odpoved vzdy byla ze je to normalni. Po pouhe konzultaci u jine gynekolozky jsem byla poslana k panu primari a ten me obratem odeslal do Znojma. Nyni cekam na termin operace. Pokud vam staci periodicka prohlidka jednou rocne tak prosim, ale pokud mate problemy, teto lekarce se vyhnete. Pokud mate akutni problem a volate do ordinace, pocitejte s tim, ze sestra i lekarka budou mit snahu problem vyresit po telefonu, abyste jim neprekazeli v ordinaci. Tot ma zkusenost.

Přešla jsem k této lékařce po přestěhování.Poté co jsem otěhotněla začaly na mě se sestrou vyvýjet nátlak abych si zaplatila nadstandartní služby. Když jsem s díky odmítla, že nepotřebuji nadstandartní péči, bylo mi řečeno, že díky těmto úkonům může být včas rozeznám případný problém, když jsem sestře řekla že kdyby to naznačovalo problém tak očekávám že lékařka vyšetření provede, tak my bylo řečeno že pokud si nezaplatím další ultrazvuk a monitor tak oni nemůžou za případný problém, prostě na ženu pod vlivem těhotenských hormonů vybýjí tlak a straší,jen aby vydělaly, o zdraví miminka jim nejde, tedy ano pokud si to zaplatíte. dále mi lékařka neumožnila nahlédnout do mé karty. v průběhu tohoto těhotenství jsem odešla k jinému lékaři a bylo to to nejlepší co jsem mohla udělat.

Jsou obe uzasne.Ordinace ma vyborne technicke zarizeni.Obe jsou nejsikovnejsi peclive,jsou ochotne kdykoliv pomoci.Chodim k pani dr.jen rok a nemuzu si ji vynachvalit.Kdyz jsem byla tehotna,tak peclive vse kontrolovali.Vdnesi dobe je malokdo takto peclivy.Velmi doporucuji.

Můžu jen doporučit, ochota sestřičky a paní doktorky je jak z jiného světa, obě jsou úžasné :)

Jsem moc spokojená s paní doktorkou i sestřičkou, obě příjemné a ochotné, paní doktorka vše vysvětlí, při vyšetření je pečlivá a zároveň ohleduplná. Kladně hodnotím i prostředí ordinace a organizaci objednávek.

Dobrého lékaře poznám, až když mi něco je. Odbornost paní doktorky Šimánkové velice oceňuji, odstranila dlouhodobé potíže , poradila mi jak se jim dále vyhýbat. Atmosféra v ordinace je moc příjemná , řekla bych až vyjímečná. Děkuji.

JSEM VELICE SPOKOJENA S PANÍ DOKTORKOU ŠIMÁNKOVOU NEMÁM S NÍ ŽÁDNÝ PROBLÉM,ANI S MOJI VÁHOU SPÍŠ NAOPAK,PANI DOKTORKA JE VELICE POZORNÁ,MŮŽU DOPORUČIT,SESTŘIČKA JE VELICE PŘÍJEMNÁ

Byla jsem u této doktorky a jsem s ní velice nespokojená. Když jsem se šla za ní zapsat tak mi neudělala žádnou prohlídku nic a až jsem u ní byla půl roku, ochotně mi zdělila, že bych měla problém s váhou na její lehátka. Tak proč si mě proboha k sobě brala? Když jsem u ní byla řešit problémy které jsem měla tak na mě koukala jako kdybych spadla z višně, že jí s tim otravuju a byla hodně nepříjemná. Měla pořád dovolenou a nedokázala mi poradit. Vřele doporučuji MUDr. Evu Fikrlovou. Jsem s ní naprosto spokojená a dokáže mi vše vysvětlit a je aspoň se zeptá jak ten člověk na tom je s příbuznýma atd. ne jak tahle...

Jsem velmi spokojená!