ORL, audiologie a foniatrie
V. Nezvala 2678/37, Most

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL, audiologie a foniatrie Jiný

Nejlepší z okolí, dojíždím za ním z Chomutova a nejen já

Umístění: ORL, audiologie a foniatrie Jiný

Neznam lepsiho orl lekare profesional prvni tridy ,takovych je dnes poskromnu ,nedam na nej dopustit ,ac k nemu zas tak casto nechodim je proste uzasnej

Umístění: ORL, audiologie a foniatrie Schluckbeschwerden

Ein guter Arzt,das ganze Team mit Schwestern gibt sich Muehe sehr nett gute Aufklarung praezisse Arbeit beste Medizinische Ausstattung
fuehlte mich da sehr gut aufgehoben

Umístění: ORL, audiologie a foniatrie

Pan doktor Drtík je neskutečný profík, vždy milý, má skvělý personál okolo a sám podává ty nejlepší výkony. Kéž by každý lékař byl jako on a tato země by měla jen spokojené pacienty. Od dětství trpím na záněty v uších a vždy se mi u pana doktora dostalo pomoci a vlídného slova. Jsem hrdá na to, že jsem ho poznala.

Mohu vřele doporučit nejen MUDr. Drtíka, ale také MUDr. Jiráskovou z téže ORL ordinace. Oba mají k pacientovi velmi vstřícný přístup, hledají "rozumná" řešení, poradí, oba velmi dobře komunikují s dítětem. MUDr. Drtík je vyhlášený a vyhledávaný operatér. Velmi příjemná a ochotná je také sestra v této ordinaci. Navíc tu získáte určitou kontinuitu léčení - na státní ORL se lékaři příliš střídají.

To je nejlepší doktor na ORL, co znám. Chodím k němu pravidelně a zásadně vyžaduji pouze jeho. Ordinuje v Mostě na poliklinice v nemonici vždy ve středu. Nedám na něj dopustit, s mojí neustálou rýmou mi velice pomohl. Vřele doporučuji!

Pan doktor je velice hodný, ale už ho nechci nikdy vidět :o) - léčil mi zánět vedlejších dutin nosních

K panu doktorovi chodím roky, před několika lety mě s úspěchem operoval a i nadále se mi velmi pečlivě ochotně věnuje, mohu jej pouze doporučit.

I já bych ráda podekovala panu doktorovi za jeho péči. Tento lékař je je velice hodný.Jsem ráda,že k němu mohu chodit,již mnohokrát mě pomohl.Pane doktore děkuji

pan doktor je velice prijemny ma zlate ruce.K pacientum se chova velice dobre,ještě jsem neslyšela nikoho kdo si na něho stěžoval.Přeji nám pacientum více takových jékařu jako je on