Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Výborný pan doktor, perektní přístup jak pana doktora,tak sestřiček. Naprostá spkojenost.

Umístění: Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Vyšetření bylo super! Pan doktor byl moc příjemný , měla jsem zlomený malíček a pan doktor mi řekl že je potřeba sádra , a já jsem sádru nikdy neměla . Teď už mě to nebolí .

Umístění: Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

Já jsem jednáním pana doktora a jeho sestřiček velmi nadšen. Byl jsem u něho na odstranění nárůstků v obličeji. Odbornost jako lajk neumím posoudit, ale jsem velmi spokojen. Na zákrok se nečeká, jde se tam přesně dle objednávky. Převaz atd. je už horší, ale nechá se to vydržet a potom je vše vyváženo naprostou pohodou v ordinaci.

Na pana doktora mám rozpačitý názor. Když jsem upadla při tělocviku a přišla s nohou oteklou a fialovým kotníkem, řekl mi, že mám kotník lehce podvrtnutý, na 14 dní fr. hole, stahovák a klid. Dodnes mě ten kotník bolí, nechápu proč. Od známých jsem slyšela, že prasklinku na rentgenu vyhodnotil jako "nic, to je normální", přičemž o týden později jiný chirurg přišel na to, že kos je zčásti zlomená. Mně pan Dejdar prováděl celkem tři excize pih - u klíční kosti, lopatka a tříslo. Co se klíční kosti týče, vše v pořádku - normální steh. Na zádech mi provedl intradermální steh, který se po několika dnech od vyndání stehů i přes masáže začal rozšklebovat. Před excizí pihy z třísla jsem ho poprosila, aby mi ránu zašil normálním stehem, abych neměla jizvu rozlezlou. Pan doktor mé přání nerespektoval, provedl intradermální steh, tudíž jsem musela mít stehy déle a jizva je tradičně rozšklebená.

Pan doktor nepoznal ani ze dvou Rtg snímků vykloubené rameno ! Maminka 76 let si po pádu zlomila ruku v rameni. Pan doktor ji s ortézou poslal domů, že zlomenina sroste,že má přijít za týden na kontrolu. Bohužel měla rameno ještě k tomu vykloubené. Celý týden protrpěla a měla velké bolesti.Jelikož rameno po týdnu zatuhlo, musela do nemocnice a vykloubené rameno ji museli nahodit zpět již pod narkózou, což bylo obzvlášť v jejím věku zbytečné...

Můj názor je opačný, vždy když jsem měl nějaký problém byl pan doktor velmi ochotný a vždy mi pomohl. Pavel Pavliš

Upadla jsem na koleno, velká bolest, doktor mi dal mazání a obvaz, ač jsem měla koleno oteklé, řekl "vodu vám tahat nebudu", došla jsem si za ortopédem, který mi vodu z kolena vytáhl.
Na ruce jsem měla jedno místečko velmi bolavé, červené, nechtěla jsem se v tom sama hrabat, zašla jsem k chirurgovi, podíval se pouze a řekl, my už máme nástroje uklizeny, přijďte po neděli (byl pátek 11 hod.) nakonec jsem si třísku vytáhla sama, nechtěla jsem čekat do pondělí, tak to jsou moje zkušenosti s dr.Dejdarem.