Praktický lékař pro dospělé
Dukelská 39, Kraslice

Paní doktorka si mě vzala do péče v době, kdy měla naplněnou kapacitu a jiného lékaře jsem v Kraslicích neznala. Zprvu se mi zdála být poněkud nepříjemná, ale musím konstatovat, že mě vždy důkladně vyšetřila a její prvotní diagnóza byla většinou dalšími odbornými vyšetřeními potvrzena. Takže praktik s dlouholetými zkušenostmi se nezapřel. Navíc je v poslední době paní doktorka milá a vstřícná. Domnívám se, že negativní hodnocení ostatních jsou poněkud osobního charakteru navíc nereflektují současnou situaci. Je s podivem, že kopnout umí každý, pohladit málokdo. Situace se jistě změnila k lepšímu, ale to už nikdo nekomentuje.
Hodnocení "dobrý" dávám jen proto, že srovnávám se svým bývalým praktickým lékařem, Cyrilem Muchou z Prahy 6, který je, dle mých zkušeností, bezkonkurenčně nejlepší. A také proto, že mě otázka "Co potřebujete" poněkud rozčiluje. Jistě by byla lepší otázka "Co vás trápí", případně "Jaký máte problém".

Nevím,proč jsem tak dlouho otálela s přechodem k jinému lékaři.
Čekání na vyšetření se strachem,neočekávané reakce a náladovost.
Ale možná to jsou jenom moje dojmy,pro jiné pacienty je to třeba lékařka se srdcem na dlani.Nikdo není dokonalý,ale ......
Já už nechci,děkuji,bylo toho dost.
Škoda,že jsem tak zbabělá a neumím to říct aspoň po telefonu,každopádně jsem dokázala po desítce let změnit lékaře,a to jsem měla udělat už dávno.

vydava zdravotni kartu bez souhlasu majitele, dale se u ni straceji dokumenty ze zdravotni karty a nasledne obvinuje majitele ze si je vytahuje sam, i kdyz kartu majitely nevyda, arogantni chovani a jeste je urazena kdyz musi za ukon za kterej si uctuje poplatek, neco napsat co ma.
ad si de do duchodu kdyz tam parti a necha ordinovat schopnejsi doktory a doktorky kdyz uz ona nato nema.
potrebuju doktora na kteryho se muzu spolehnout ze mi pomuze a ne ze na me spusti kdyz tam vejdu "co zase chci"

Já jsem s paní doktorkou velice spokojena,lepšího lékaře tady v Kraslicích tedy neznam.

I já měl zkušenost s touto "doktorkou" ten den jsem myslel,že umřu a její chování bych nepřál žažít snad jen tomu nejhoršímu nepříteli..slyšel jsem jaká je, chová se jak... ale opravdu to zažít na vlastní kůži je to nejhorší s čím se můžete setkat když Vám opravdu není dobře.

Přestěhovala jsem se z Kraslic............a zaregistrovala jsem se u obvodního lékaře ...je to naprosto jiný přístup k pacientovi ,ochota vyslechnout,pomoct ,a o profesi lékaři \znalostech \se nechci ani vyjadřovat,
souhlasím s většinou názoru ..je nejhorší

V době dovolené p.doktorky Zýkové jsem musela k zástupu a BYLA JSEM MILE PŘEKVAPENÁ!!!!!!!!!!Paní doktorka mě vyšetřila i ošetřila.Děkuji!!!!!!

je to velice dobrá doktorka

Jako dítě jsem u ní byla jednou,ale na pořád si pamatuji,že takto nepříjemnou doktorku jsem už více nezažila.

Souhlasim s negativnimi nazory na tuto pani. Jeji chováni je naprosta katastrofa, znalosti na bodu mrazu . Odhlasila jsem se od teto doktorky a nyni jsem spokojena a kdyz jdu k lekari, tak se nemusim bat, jakou bude mit naladu a zda mi vůbec pomuze. Chovala se hrozne za totality, kdy jsme my obycejni lide meli lekare prideleneho a toto komunisticke chovani ji zustalo. Mozna by ji pomohl nejaky kurz slusneho chovani a par semestru mediciny k tomu.