MUDr. Dana Šmejkalová

Dermatolog Více

České Budějovice 1 adresa

Lékařský dům II.
Lidická třída 2156/108a, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Profesionál na svém místě.K paní doktorce jsem přišla s problémem už skoro zoufalá.Hned věděla o co se jedná a nasadila účinnou léčbu. Lidský, empatický pristup a opravdová snaha pomoct.

Paní doktorka má vše výborně z organizování, zaplatíte a nebudete čekat. V ordinaci uvidíte spousty všech možných, ale z lékařského hlediska bezcenných diplomů, který má u Vás vzbudit dojmem velké odbornice. Opak je však pravdou a paní doktorka má oblibě rychlá řešení v podobě všech možných kortikoidů. Průšvih její léčby bude u dětí a žen, kdy nesprávné nasazení na obličej Vám nebo Vašim dětem způsobí nevratné poškození kůže. Zkuste konzultovat její postup s lékaři z univerzitních nemocnic a budou jim vlasy, z postupů paní doktorky, vstávat na hlavě. Shrnutí: výborný marketing, platby za každou maličkost a velmi slabá odbornost.

Paní doktorka Šmejkalová si odemě vzala 200kč za objednání a poté mi oznámila,že mě jako pacienta s mikózou nehtů nevezme a že mě nehodlá léčit ani se jakkoliv snažit o vyřešení mého problému..byl jsem k ní objednaný tři měsíce dopředu a v ordinaci jsem seděl 5 minut a doktorka byla hotová akorát si zapsala udaje z karty pojištěnce,aby jí pojišťovna zaplatila mojí návštěvu a já sem jí musel zaplatit 200 za objednání.peníze si vzala a vyprovodila mě z ordinace,že mě léčit nebude a nehodlá se zajímat..

Paní doktorka Šmejkalová mi vyléčila mykózu na nehtech rukou i nohou, kterou jsem před tím marně léčil dlouhé roky jinde! Je opravdu dobrá!!!

Příjemnější doktorku jsem nikdy nepoznala, měla jsem problémy s akné a běhala od jednoho kožního lékaře ke druhému, pak jsem na doporučení šla k paní doktorce a za chvilku jsem měla po problému. Vřele doporučuji.

Ochotná, vstřícá, pečlivá, odborně a lidsky na výši

Paní doktorka je výborný odborník na svém místě, jsem rád, že jsem se k ní ještě stihl zapsat, neboť jak to u kvalitních lékařů bývá, pacienti se jen hrnou a další už kapacitně nelze zvládnout.

po 10 letech běhání za různými kožními doktory v Čechách i v zahraničí, mi ona jediná relativně jednoduchou kombinací léčeb dokázala pomoci. Nevěřila jsem. Doporučené přípravky jsu sice dražší ale proti tomu kolik už jsem vyházela peněz a ztratila tím času za těch 10 let, podotýkám bez efektu, tak je to naprosto irelevantní. Jsem nad míru spokojená, klobouk dolů a přeji ji jen to nejlepší.

Řekla bych jedna z mála opravdu schopných lékařek na svém místě. Chytrá a příjemná,hlavně efektivní..což je účel návštěvy. Jako bonus připisuji příjemné sestřičky v ordinaci.Jinde jsem utrácela peníze a čas bez výsledků, což tady opravdu říct nemůžu,nejen že je šikovná, ale návštěva je ještě navíc příjemná díky celé ordinaci. Jsem moc ráda, že jsem dostala doporučení právě na ni, pomohla mi.

Je to skvělá dermakoložka. Vždy mi pomohla.