Dana Semannová, praktický lékař Chomutov

MUDr. Dana Semannová

Uložit

Praktický lékař Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husova 4691, Chomutov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

dá se říci,že je to naše rodinná lékařka...vždy usměvavá a opravdu na svém místě,ale ta čekací doba


K
Ověřeny pacient

Velmi příjemná lékařka,odborník na svém místě,sestra by si měla brát do sesterny pouze jednoho dalšího pacienta a né tři,kteří pak v sesterně postávají a čekají až na ně přijde řada ve stoje třeba 1/2 hodiny.Jinak sestra
dobrá,trochu zmatkuje asi v návalu práce,má ji opravdu dost.


Mohu vřele doporučit


Hodná, ale to je tak všechno.


Hmmm, zajímavé, jak ji všichni chválí. Chodili jsme k ní s manželkou cca 10 let a já ji rozhodně doporučit nemůžu. Moc se s každým vykecává, takže nekonečné čekání, způsob léčby - všechno vyřeší antibiotika. Když nevyřeší, najednou neví co vlastně dál. Ale věřim, že důchodcům, kteří se tam chodí hlavně vypovídat a pro prášky na tlak, určitě vyhovuje. Sestra sice působí odměřeně, ale má zlaté srdce. Já bych ty lidi snesl tak 10 minut. I když ty odběry... :o).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Prostě nejlepší paní doktorka,velmi příjemná.Má se mnou spoustu starostí,chodím k ní už 27,nebo 28 let.Hodně jí zlobím,nechodím když mám přijít a vždy jdu na poslední chvíli.Přivítá mě vždy s příjemným úsměvem.Za vše co pro mě udělala jí mockrát děkuji. Arnetová


J

dobrá,šikivná a milá


I
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme se přihlásili celá rodina . Nemůžu si jí vynachválit, milá upřímná, se zkušenostmi, ve všech směrech kulantní dáma.Sestřička sice navenek může působit prudčeji, ale je to opravdu zdání. A krev mi brala tuhle ráno a na výbornou.A věřte, že to neustále vyrušování od práce, kdy jeden jde dovnitř a s ním 2-3 další, nebo věčně klepající, že si jdou jen něco...By jiný doktor netrpěl!


J

Paní doktorka je člověk, který se plně obětoval medicíně. Člověk s velkým Čé. Plně jí důvěřuji, když mám nějaký zdravotní problém. Je to prostě lékař - profesionál s velikou pečlivostí. Jsem rád, že mám právě tuhle paní doktorku - je to jistota. Celá rodina jsme u ní zaregistrováni a jsme moc spokojení.


:

Na plný úvazek plní poslání, které si vybrala pro svůj život. Klobouk před takovou lékařkou dolů, kéž by měl každý lékař takový přístup k pacientům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti