Dana Semannová, praktický lékař Chomutov

MUDr. Dana Semannová

Praktický lékař

29 názorů

Uložit


Adresa

Husova 4691, Chomutov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
29 názorů

H
Ověřeny pacient

dá se říci,že je to naše rodinná lékařka...vždy usměvavá a opravdu na svém místě,ale ta čekací doba


K
Ověřeny pacient

Velmi příjemná lékařka,odborník na svém místě,sestra by si měla brát do sesterny pouze jednoho dalšího pacienta a né tři,kteří pak v sesterně postávají a čekají až na ně přijde řada ve stoje třeba 1/2 hodiny.Jinak sestra
dobrá,trochu zmatkuje asi v návalu práce,má ji opravdu dost.


Mohu vřele doporučit


Hodná, ale to je tak všechno.


Hmmm, zajímavé, jak ji všichni chválí. Chodili jsme k ní s manželkou cca 10 let a já ji rozhodně doporučit nemůžu. Moc se s každým vykecává, takže nekonečné čekání, způsob léčby - všechno vyřeší antibiotika. Když nevyřeší, najednou neví co vlastně dál. Ale věřim, že důchodcům, kteří se tam chodí hlavně vypovídat a pro prášky na tlak, určitě vyhovuje. Sestra sice působí odměřeně, ale má zlaté srdce. Já bych ty lidi snesl tak 10 minut. I když ty odběry... :o).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Prostě nejlepší paní doktorka,velmi příjemná.Má se mnou spoustu starostí,chodím k ní už 27,nebo 28 let.Hodně jí zlobím,nechodím když mám přijít a vždy jdu na poslední chvíli.Přivítá mě vždy s příjemným úsměvem.Za vše co pro mě udělala jí mockrát děkuji. Arnetová


J

dobrá,šikivná a milá


I
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme se přihlásili celá rodina . Nemůžu si jí vynachválit, milá upřímná, se zkušenostmi, ve všech směrech kulantní dáma.Sestřička sice navenek může působit prudčeji, ale je to opravdu zdání. A krev mi brala tuhle ráno a na výbornou.A věřte, že to neustále vyrušování od práce, kdy jeden jde dovnitř a s ním 2-3 další, nebo věčně klepající, že si jdou jen něco...By jiný doktor netrpěl!


J

Paní doktorka je člověk, který se plně obětoval medicíně. Člověk s velkým Čé. Plně jí důvěřuji, když mám nějaký zdravotní problém. Je to prostě lékař - profesionál s velikou pečlivostí. Jsem rád, že mám právě tuhle paní doktorku - je to jistota. Celá rodina jsme u ní zaregistrováni a jsme moc spokojení.


:

Na plný úvazek plní poslání, které si vybrala pro svůj život. Klobouk před takovou lékařkou dolů, kéž by měl každý lékař takový přístup k pacientům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti