Václavkova 905, Mladá Boleslav
Neurologická ambulance

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

2.5

Umístění: Neurologická ambulance Migrény

Za mě také špatná zkušenost. Paní doktorka měla být moje záchrana, protože žádný jiný dětský neurolog v MB není. Navštívila jsem ji s maminkou, když mi bylo 16, hned u vstupu nás obě dvě seřvala jak malé holky, ať si laskavě vezmeme na boty návleky, celou dobu byla nepříjemná, zlá, žádné vyšetření kvůli migrénám neproběhlo,odbyla mě s předpisem na léky, které nezabíraly. Radši budu čekat do 18 a zajdu k dospělému, toto už znovu ne.

Asi jsme byli u jiné doktorky. Se synem mluvila hezky a nepřišla mi taková, jak je zde popisováno. Naštěstí syn prospívá dobře, byli jsme na kontrole kvůli anizokorii. Sestřička příjemná také, jako bonus hrací koutek a přebalovací pult. Můžu doporučit.

Na neurologii jsme byli se synem poslaní kvůli výraznému zploštění hlavičky a to proto, aby mu byly zkontrolovány lebeční švy. Bohužel dětská neuroložka z Kolíně nás pro velký počet pacientů nemohla přijmout a poslala nás do Mladé Boleslavi. Den předtím jsem si přečetla tyto recenze na paní doktorku a musím říct, že paní doktorka dostála své pověsti. Byla naprosto odměřená, arogantní a hned se vším hotová a ještě jsem dostala vynadáno, že se doporučení od naší pediatričky nedá přečíst. Ke zploštění hlavičky neřekla víc, než že když se s tím narodil, tak hold ležel blbě v břiše. Syn ležel na lehátku a po levé straně měl okno a světlo ho velmi zajímalo,paní doktorka nakázala, abych ho zaujala aby se také podíval doprava, to se mi bohužel u dvouměsíčního syna nepovedlo, neb není cvičená opice a to i přesto, že doma už v tu dobu perfektně fixoval. A ejhle, to je jasný, on se neotáčí na pravou stranu! To budete muset cvičit Vojtovu metodu. A než jsem se stačila nadechnout, už jsem stála s doporučením venku na chodbě. Nedalo mi to a zkusila jsem doma se synem všechno možné různé polohování, hlavičku normálně otáčel na obě dvě strany, ať už byl na zádech, v náručí, nebo na bříšku. Dnes jsme navštívili rehabilitaci a fyzioterapeutka shledala syna naprosto normálním, pschomotorickým vývojem odpovídá všem tabulkám. Žádná Vojtova metoda, světe div se.

U paní doktorky jsem byla vyšetřena v lednu pro bolesti v zádech,vzala mě přednostně i přesto,že měla plný ordinační kalendář.V čekárně v ordinaci bylo čisto,prostředí bylo velmi příijemné.Mají zde i dětský koutek.Léčba proběhla úspěšně a zbavila mě obtíží.Za mě spokojenost.

paní doktorka je arogantní šla sem nam na kontrolu se svým synem hned mezi dveřmi sem dostala seřváno že mám sebou děti jak sito představuji 5lete díte mi vyhodila z ordinace aby čekala v čekarně ktera byla prázdná...pulroční mimčo sem měla v naručí ktere bylo klidne měli mě aspon říct když sme tam šli poprvé at si zajistím hlídání už nikdy více tam nejdu....

horsi pristup jsem nezazila neda se to ani popsat arogance je slabe slovo jen me vydesila a na synovu diagnozu a kdyz jsem chtela vysvetlit neco tak rekla ze nema cas a ze bych to nepochopila pracuji take s lidmi i postizenymi detmi ale toto bych si ani ve snu nedovolila menim neurologa

Jsem epileptik, chodim k pani doktorce radu let, velmi mi pomohla a jsem s ni hodne spokojen.

X

nic arogantnějšího a chladnýho jsem v životě nepotkala a vy,kteří ji považujete za dobrou doktorku,jste ti,kteří by ji s lehkou nápomocí vůbec nepotřebovali,těžší případy totiž neumí a nedokáže řešit

X

MUDr.jedná nejenom s dětmi,ale i s matkama jako s koňma.zda patříte mezi matky,které "paní doktorka" ponižuje svýmy invektivy,připojte se

K paní doktorce chodíme 11 let a jsem spokojená s přístupem i s léčením. Hodně synovi pomohla - i tím, že řekla pro mě nepříjemnou skutečnost.