MUDr. Dana Schafferová

Neurolog Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Neurologická ambulance
Václavkova 905, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Chodila jsem k paní lékařce se synem je to už tak 12 let, ale můžu napsat jen jedno takovou lékařku nedoporučuji. Arogantní nepříjemná co více dodat. Jak může taková lékařka pracovat u dětí - na neurologii to opravdu nechápu. Velice lituji maminky co k ní musí docházet. Opravda tato lékařka by tuto práci neměla vykonávat. Hodně dlouho jsem na zážítky v její ordinaci nemohla zapomenout.

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Doktorka Shaferova je arogantní, nepříjemná, absolutně zamindrákovaná.
Přístup k lidem strašný, kladným hodnocením nepricitam váhu, zřejmě naladovost

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Náš Syn je hendikepovany v pubertě zacal mit časté epileptické zachvaty a to kazdych 14.dni v nemocnici jsme byli za exsoty ktery nepoznaji Epilepticky zachvat a pristup od Pani Doktorky k němu byl absolutně neprofesonalni ale v našem okrese je bohužel jedina dětský Neurolog.
Synovi sice dala leky ale nesedily to se ji nelibilo a stale byla dotcena a neprijemna kdyz jsme chteli od ni konzultaci a pomoc celou dobu se ani moc nesnazila synovi pomoct musely jsme ji zadat aby mu udelala EEG a dala nam doporučení na další vysetreni pro ni to ovsem bylo zbytečné.
Nestydela se ani nam říct abysme ho daly do ústavu.Protoze to bude pro něj i nás lepší údajně ma záchvaty z psychického důvodů.Po 3/4r roce mi došla trpelivost a a požádala o pomoc jeho obvodniho lékaře a ten nas vyslechl a nechapal proč ma dokrorka takovyhle přistup rad nám doporučení napsal.
Synovi pomohly v jinem městě jejich přístup byl úžasný konečně můžeme byt klidnější a syn je opět usměvavý a šťastný kluk.
K Mudr Schafferove bych uz nikdy našla raději budu jezdit na druhy konec republiky.Protoze pro ni starostlivy rodiče neexistují dělá z nich neschopný lidi a hendikepovany (postižený) patri jen do ústavu. A to je lékařka??

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Pověst paní doktorku předchází, dokonce jsem byla před návštěvou varována. Nicméně já jsem s návštěvou spokojená. Velice příjemná paní doktorka i sestřička, vše mi vysvětlily a předvedly, co bylo potřeba. Mluvily se mnou i s dcerou přátelsky a ne povýšeně, jak se v některých hodnoceních opakuje. Prostředí příjemné, čekárna s přebalovacími pulty a hračkami pro děti.

Umístění: Neurologická ambulance Migrény

Za mě také špatná zkušenost. Paní doktorka měla být moje záchrana, protože žádný jiný dětský neurolog v MB není. Navštívila jsem ji s maminkou, když mi bylo 16, hned u vstupu nás obě dvě seřvala jak malé holky, ať si laskavě vezmeme na boty návleky, celou dobu byla nepříjemná, zlá, žádné vyšetření kvůli migrénám neproběhlo,odbyla mě s předpisem na léky, které nezabíraly. Radši budu čekat do 18 a zajdu k dospělému, toto už znovu ne.

Asi jsme byli u jiné doktorky. Se synem mluvila hezky a nepřišla mi taková, jak je zde popisováno. Naštěstí syn prospívá dobře, byli jsme na kontrole kvůli anizokorii. Sestřička příjemná také, jako bonus hrací koutek a přebalovací pult. Můžu doporučit.

Na neurologii jsme byli se synem poslaní kvůli výraznému zploštění hlavičky a to proto, aby mu byly zkontrolovány lebeční švy. Bohužel dětská neuroložka z Kolíně nás pro velký počet pacientů nemohla přijmout a poslala nás do Mladé Boleslavi. Den předtím jsem si přečetla tyto recenze na paní doktorku a musím říct, že paní doktorka dostála své pověsti. Byla naprosto odměřená, arogantní a hned se vším hotová a ještě jsem dostala vynadáno, že se doporučení od naší pediatričky nedá přečíst. Ke zploštění hlavičky neřekla víc, než že když se s tím narodil, tak hold ležel blbě v břiše. Syn ležel na lehátku a po levé straně měl okno a světlo ho velmi zajímalo,paní doktorka nakázala, abych ho zaujala aby se také podíval doprava, to se mi bohužel u dvouměsíčního syna nepovedlo, neb není cvičená opice a to i přesto, že doma už v tu dobu perfektně fixoval. A ejhle, to je jasný, on se neotáčí na pravou stranu! To budete muset cvičit Vojtovu metodu. A než jsem se stačila nadechnout, už jsem stála s doporučením venku na chodbě. Nedalo mi to a zkusila jsem doma se synem všechno možné různé polohování, hlavičku normálně otáčel na obě dvě strany, ať už byl na zádech, v náručí, nebo na bříšku. Dnes jsme navštívili rehabilitaci a fyzioterapeutka shledala syna naprosto normálním, pschomotorickým vývojem odpovídá všem tabulkám. Žádná Vojtova metoda, světe div se.

U paní doktorky jsem byla vyšetřena v lednu pro bolesti v zádech,vzala mě přednostně i přesto,že měla plný ordinační kalendář.V čekárně v ordinaci bylo čisto,prostředí bylo velmi příijemné.Mají zde i dětský koutek.Léčba proběhla úspěšně a zbavila mě obtíží.Za mě spokojenost.

paní doktorka je arogantní šla sem nam na kontrolu se svým synem hned mezi dveřmi sem dostala seřváno že mám sebou děti jak sito představuji 5lete díte mi vyhodila z ordinace aby čekala v čekarně ktera byla prázdná...pulroční mimčo sem měla v naručí ktere bylo klidne měli mě aspon říct když sme tam šli poprvé at si zajistím hlídání už nikdy více tam nejdu....

horsi pristup jsem nezazila neda se to ani popsat arogance je slabe slovo jen me vydesila a na synovu diagnozu a kdyz jsem chtela vysvetlit neco tak rekla ze nema cas a ze bych to nepochopila pracuji take s lidmi i postizenymi detmi ale toto bych si ani ve snu nedovolila menim neurologa