Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, Brno

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Jiný

Chodila jsem k paní doktorce na vyšetření několik let, dokud jsem se nepostavila na hlavu a řekla, že už k ní chodit nebudu. Teď, když se po několika letech podívám na to celé zpět, tak jsem ráda, že jsem tak udělala.
Absolutně neprofesionální zacházení a arogance z její strany. Jsem větší postavy, takže mi to dávala vždy pěkně sežrat místo toho, aby mi nějak pomohla. Posměšky, urážení... cokoliv si představíte. A to ještě vše před testy, které měla napřed udělat. Tohle chování mě samozřejmě deptalo natolik, že jsem dostala ještě seřváno, když mi kvůli stresu vyšly výsledky špatně... Taktéž nepočítám nesmyslné čekání než mě vezme, jelikož se na to zrovna ona necítila.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Jiný

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a nyní k ní chodí můj syn. Maximální spokojenost, paní doktorka je milá a mám v ní 100% spolehlivost.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Jiný

Paní doktorka byla velmi milá a příjemná. Má pěkný přístup k pacientovi. Jsem spokojen. Mohu jen doporučit.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno

S paní doktorkou máme velice špatnou zkušenost. Nulová empatie, žádný zájem o pacienta, rádoby vtipné poznámky a neochota cokoliv vysvětlit z ní dělají lékařku, od které jsme odešli tak rychle jak to šlo. A bylo to to nejlepší, co jsme mohli udělat.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno vyšetření na endokrinologii

Paní doktorka byla velmi milá a vstřícná. Vracet se k ní už nemusíme, ale vůbec by mi to nevadilo. Syn, který nemá doktory právě v lásce prohlásil, že paní doktorka byla super.

K paní doktorce chodíme již několik let. Nemůžeme si na nic stěžovat. Paní doktorka i sestřička jsou milé a vyjdou vstříct i s termínem, když jsou takřka přeplněni. Paní doktorka má svůj vytříbený humor, takže ne každý si s ní může padnout do oka, ale my jsme se nad narážkami i zasmáli.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Dobrý den.Když jsem si zde četla jaká paní doktorka je tak s hrůzou jsme k ní šli.Nevím zda jsme měli štěstí,ale paní doktorka Novotná i se sestřičkou byli velmi milé a vstřícné.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno pravidelná kontrola

Rozhodně nesouhlasím s některými názory. Chodím se synem k paní doktorce asi 5 let a vždycky synovi věnuje dost pozornosti. Ptá se na změny od poslední návštěvy, pak následuje podrobná prohlídka, měření a porovnání s minulými výsledky. Také zprávy od jiných doktorů si paní doktorka se zájmem čte. Po odborné stránce také nemám žádné výhrady - je pečlivá, zkušená, odborník na svém místě. Na moje dotazy sice odpovídá krátce, ale srozumitelně. Ano nemaže "med kolem úst", je přímá. Nemá problém nám doporučit další speciální vyšetření, odběry nebo nás odeslat do Prahy k odborníkům, které prostě tady v Brně nemáme. Děkuji paní doktorce za všechno, co pro syna udělala.

S paní doktorkou Novotnou mám převážně kladné zkušenosti. Sice souhlasím s ostatními názory o jejím nízkém zájmu o pacineta a jeho informovanost, ale na druhou stranu ji považuji za kvalitního endokrinologa, u kterého se léčím se štítnou žlázou už přes 5 let. Při každé návštěvě sice čekám abnormální dobu na přijetí do ordinace, ale poté ihned jdu na všechna možná vyšetření, která se vstahují k mé dg (sono, odběry krve) a vracím se do ordinace. Už se mi jednou i stalo, že jsem se vracela po odběru a vyšetření za paní doktorkou a v ordinaci již nikdo nebyl pět minut před koncem ordinační doby. No hold jsem měla smůlu. Ke vstahu p. Doktorky a sestřičky mohu říct, že již na první pohled jde vidět boj o autoritu. Často tipuji, kdo bude nepříjemný tentokrát.
Závěrem chci říct, že i přes můj místy vytýkavý a negativní komentář mohu paní doktorku vřele DOPORUČIT jako schopného lékaře, který v mém případě nikdy nepochybil.

Moje první zkušenost s paní doktorkou Novotnou je naprosto skvělá. Předevčírem jsem jí telefonicky sdělila akutní zdravotní problém, který se objevil u mé dcery. Vyhodnotila jej jako vážný a velmi rychle nás objednala ihned na druhý den a ještě nám domluvila další důležitá vyšetření. Přestože jsem byla v šoku z dceřina zdravotního problému, po návštěvě u paní doktorky jsme se obě cítily mnohem lépe. Paní doktorka Novotná má vynikající profesionální přístup, je milá, rychlá a zkušená. Sestřička v ordinaci paní doktorky je příjemná a velmi ochotná. Moc děkuji.