Černopolní 9, Brno
Fakultní nemocnice Brno

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

2.5

Umístění: Fakultní nemocnice Brno

S paní doktorkou máme velice špatnou zkušenost. Nulová empatie, žádný zájem o pacienta, rádoby vtipné poznámky a neochota cokoliv vysvětlit z ní dělají lékařku, od které jsme odešli tak rychle jak to šlo. A bylo to to nejlepší, co jsme mohli udělat.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno vyšetření na endokrinologii

Paní doktorka byla velmi milá a vstřícná. Vracet se k ní už nemusíme, ale vůbec by mi to nevadilo. Syn, který nemá doktory právě v lásce prohlásil, že paní doktorka byla super.

K paní doktorce chodíme již několik let. Nemůžeme si na nic stěžovat. Paní doktorka i sestřička jsou milé a vyjdou vstříct i s termínem, když jsou takřka přeplněni. Paní doktorka má svůj vytříbený humor, takže ne každý si s ní může padnout do oka, ale my jsme se nad narážkami i zasmáli.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Dobrý den.Když jsem si zde četla jaká paní doktorka je tak s hrůzou jsme k ní šli.Nevím zda jsme měli štěstí,ale paní doktorka Novotná i se sestřičkou byli velmi milé a vstřícné.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno pravidelná kontrola

Rozhodně nesouhlasím s některými názory. Chodím se synem k paní doktorce asi 5 let a vždycky synovi věnuje dost pozornosti. Ptá se na změny od poslední návštěvy, pak následuje podrobná prohlídka, měření a porovnání s minulými výsledky. Také zprávy od jiných doktorů si paní doktorka se zájmem čte. Po odborné stránce také nemám žádné výhrady - je pečlivá, zkušená, odborník na svém místě. Na moje dotazy sice odpovídá krátce, ale srozumitelně. Ano nemaže "med kolem úst", je přímá. Nemá problém nám doporučit další speciální vyšetření, odběry nebo nás odeslat do Prahy k odborníkům, které prostě tady v Brně nemáme. Děkuji paní doktorce za všechno, co pro syna udělala.

S paní doktorkou Novotnou mám převážně kladné zkušenosti. Sice souhlasím s ostatními názory o jejím nízkém zájmu o pacineta a jeho informovanost, ale na druhou stranu ji považuji za kvalitního endokrinologa, u kterého se léčím se štítnou žlázou už přes 5 let. Při každé návštěvě sice čekám abnormální dobu na přijetí do ordinace, ale poté ihned jdu na všechna možná vyšetření, která se vstahují k mé dg (sono, odběry krve) a vracím se do ordinace. Už se mi jednou i stalo, že jsem se vracela po odběru a vyšetření za paní doktorkou a v ordinaci již nikdo nebyl pět minut před koncem ordinační doby. No hold jsem měla smůlu. Ke vstahu p. Doktorky a sestřičky mohu říct, že již na první pohled jde vidět boj o autoritu. Často tipuji, kdo bude nepříjemný tentokrát.
Závěrem chci říct, že i přes můj místy vytýkavý a negativní komentář mohu paní doktorku vřele DOPORUČIT jako schopného lékaře, který v mém případě nikdy nepochybil.

Moje první zkušenost s paní doktorkou Novotnou je naprosto skvělá. Předevčírem jsem jí telefonicky sdělila akutní zdravotní problém, který se objevil u mé dcery. Vyhodnotila jej jako vážný a velmi rychle nás objednala ihned na druhý den a ještě nám domluvila další důležitá vyšetření. Přestože jsem byla v šoku z dceřina zdravotního problému, po návštěvě u paní doktorky jsme se obě cítily mnohem lépe. Paní doktorka Novotná má vynikající profesionální přístup, je milá, rychlá a zkušená. Sestřička v ordinaci paní doktorky je příjemná a velmi ochotná. Moc děkuji.

Dobrý den, s paní doktorkou Novotnou mám výborné zkušenosti. Když jsem byla v nemocnici se čtrnáctidenní dcerou, které zjistili z krve z patičky špatnou funkci nadledvinek, byla jsem z toho dost zdrcená. Paní doktorka se ke mne v nemocnici zachovala moc hezky. Psychicky mě uklidnila, že s poruchou jde normálně žít a že vše bude dobré. Také mně podpořila v tom, že ona se také těšila z porodnice domů. Soucítila se mnou, že pobyt v nemocnici je náročný. Toto jí nikdy nezapomenu. Hodně to pro mě znamenalo. Pak ještě jednou jsme po ní něco potřebovali. Zachovala se jako naprostý profesionál a člověk a velkým Č. Podotýkám, že nejsme její známí ani jsme nedali žádný úplatek. Jsme pacienti jako každý jiný. Každý máme svoje dny a někdy jsme protivní. Já paní doktorku ale nikdy protivnou nezažila. Možná jen málomluvnou. Musíte si uvědomit, že toho má hodně - kromě ambulance služby na oddělení. Kdo z Vás by byl stále jako milius?

K paní doktorce jsem se dostala na základě zjištění snížené funkce štítné žlázy u mé alergoložky. Paní doktorka na maminku hned do telefonu vyjela, že mě nevezme, protože z této alergologie chodí špatné výsledky TSH a tudíž jsem zdravá. Nakonec byl nátlak ze strany mého rodiče tak velký, že mě paní doktorka milostivě přijala. Protože jsem chodila na Zdravotní školu, moc dobře vím, co má následovat za vyšetření při zjištění hormonální poruchy. Jediné co za ty 3 roky paní doktorka udělal bylo 1* sono, a dvakrát odebraná krev. Po každé krvi mi volala ať změním dávkování. Navíc do telefonu se mě skoro až ptala jestli mám brat 1 nebo 1,5 tablety. Nehledě na to, že mi kontroly dávala tak špatně, že minimálně 14 dní před kontrolou- a tedy i odběrem, jsem již léky neužívala, protože mi jaksi už došli. Vůbec na to nebrala ohled- a to že výsledky museli být zkreslené(jsem laborantka takže o tom něco vím). Funkční testy mi vůbec nedělala. Do dnes tedy nevím, proč vlastně mám sníženou funkci-kde je ona chyba. A to nepíši o tom, že jsem objednaná na 3. hodinu a vezme mě ve 4 a do tý doby nikdo do ordinace nevešel ani z ní nevyšel. Pro mě je tato doktorka velkým zklamáním. Jsem ráda že od příštího měsíce nastupuji jinam.

Chováni doktorky Novotné jsem musela trpět celých šest let. Její komentáře a posměšky se nedají zapomenout.Nikdy nezapomenu na její smích,když se zeptala na předčasnou pubertu u syna... Podle mého názoru,tam nemá co dělat, když se neumí chovat. Jsem ráda, že už k ní nemusíme. Můj syn se už dočkal klidu...