SNP 2452/41, Ústí nad Labem

Pod nemocnicí 2503, Louny
Poliklinika Louny

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: SNP 2452/41, 400 11 Ústí nad Labem-centrum Jiný

Přišla jsem s akutní alergií a bylo sděleno, že potřebuji antihistaminika a že mi je může napsat obvoďák. Ten vůbec netušil, co se mnou. Fakt super zdravotní péče. "Děkuji", že jste mi ve velkém problému nebyli ochotni pomoci. Budu muset hledat dál. Snad to můj imunitní systém ustojí.

na léčbu chronické pharingitidy a opakovaných respiračních infektů předepisovala pouze 1x ročně luivac, bez kontrolních imunologických vyšetření. Léčba byla k ničemu problém se ještě zhoršoval. Musel jsem změnit lékaře. Nedoporučuji.

i přes vážné zdravotní problémy neprovede vyšetření (pouze při první návštěvě před 3 lety),
člověku nezbyde než zaplatit tisíce za soukromého lékaře, paní doktorka je sice usměvavá, to
mě ale nevyléčí. Při vážnějších poruchách imunity tuto lékařku rozhodně nedoporučuji.

Velmi dobrá lékařka. Milá, usměvavá, poradí, pomůže. Doporučuji.

Celý personál je velmi příjemný, profesionální, vyšetření probíhá bezproblému. Vždy se budu rád vracet.