Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Nesmírně vzdělaná, milá a skromná paní doktorka, jsme s manželem opravdu rádi, že můžeme být v její péči. Děkujeme, paní doktorko ! Růžena Plužná s rodinou.

Paní Doktorka je nepochybně odborníkem ve své specializované disciplíně. Výkony, které ambulantně provádí jsou nezřídka na maximu toho, co se ambulantně provádět dá a přitom improvizuje na hraně legislativy byrokratického systému zdravotního pojištní. Mimo toho je paní Dana silnou osobností se širokým vědomostním záběrem, z jejího projevu je sic patrna dominance, přesto vůči pacientovi není imperativní. Její ambulance je zdařile umístěna ve vilce s bezbariérovým přístupem, zázemí pro pacienty je vkusně realizováno a v době zřízení bylo velkorysé až noblesní. Běh času je ale neúprostný, až klientela bude nucena za paní doktorku hledat náhradu, jen málokdo najde adekvátní, proto paní Daně přeji pevné nervy a pevné zdraví. P.T.

Opravdu vynikající doktorka lidsky i odborně!

Jako lékařka je velice kvalitní, výborná a příjemná. Své práci rozumí a
mohu já i manžel přijít s jakýmkoliv problémem tak nám poradí. Zajímá se
o člověka jako takového. Všímá si i detailů. Ve všem poradí, takže si myslím
že jsem byla výborně ošetřena a těším se na další návštěvy.

velice precizní lékařka, jeden z nejlepších diagnostiků ve svém oboru, obětavá, vstřícná paní Mudr. Jezdím k ní přes 88 kilometrů, ale nelituji. Její péče o pacienty je příkladná a díky její odborné péči i vynikajícím znalostem ve svém oboru jsem již několik let v remisi. Vřele doporučuji jako nejlepšího revmatologa v Padubickém kraji.

Velmi znalá lékařka ve svém oboru,obětavá, prostě nejlepší

VELICE PŘÍJEMNÁ A ZNALÁ LÉKAŘKA VE SVÉM OBORU