Boženy Němcové 54/585, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice (mapa)

Jsem velmi spokojená s přístupem paní doktorky Drábkové. Po úrazu na kole skončil můj syn s krvácením do mozku v českobudějovické nemocnici. Po propuštění z nemocnice jsme navštěvovali dále paní doktorku ambulantně. Vždy byl důkladně vyšetřen, paní doktorka nám vše srozumitelně vysvětlila a svým zdravým přístupem syna motivovala. Mrzí mě, že musíme odejít k jinému neurologovi, protože syn je již dospělý.

Hrubá nespokojenost s odborností a hlavně zájmem o své dětské pacienty. TMA je choroba , se kterou se nesetkává často, přesto nedokáže kontaktovat své konsiliární pracoviště, a s absolutním nezájmem o další osud pacienta ho téměř propustí nehybného do domácí péče !!!!! Absolutní nezájem a hlavně neprofesionalita !!!!!!! Naštěstí si někteří pacienti umí poradit sami a obrátí se na erudované lékaře..!!!!!!