Dalibor Šperl, gastroenterolog Mariánské Lázně

Poliklinika Tachov

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 2 Více

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: jiné místo Prvni konzultace

U dr.Sperla jsem byla na prvni konzultaci a sestra/starsi pani/na me kricela pres celou cekarnu ze jsem mela prijit o 10min.driv coz jsem nevedela presto jsem se ji omluvila.Pote me vzal pan doktor a kdyz jsem se chtela zeptat na neco sdelil mi ze nema cas a musim si nechat otazky az napriste.Objednal me na test ktery me nikdo nedovedl vysvetlit,proto jsem tam uz nesla.Zadny respekt k pacientovi .

Pana doktora doporučuji všem. Jeho nejmodernější vynikající přístrojové vybavení jak na kolonoskopii, tak i na gastroskopii ( transnasálně ) a především jeho erudovanost a empatie vám zajistí naprosto bezbolestné vyšetření. Mnozí lékaři by se mohli od pana dr.Šperla učit, a to ve všech směrech. Nesmím zapomenout ani na sestřičku paní Dvornickou, která je rovněž velmi hodná a příjemná. Absolvoval jsem zde mnohokrát obojí vyšetření a za jinou ordinaci bych neměnil.

Pan doktor je trpělivý ke svým pacientům, umí velmi dobře nejen diagnostikovat, ale i vysvětlit pacientovi jeho problém. Je pro mne jednoznačně odborník na svém místě. Samotné provedení vyšetření je natolik citlivé, že se pacient vrací na další již bez zbytečných obav.