Adresa

Ordinace
Josefa Suka 1753, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor mi ihned zvedl tel.,coz bylo i ve velmi pozdni hodinu a byl ochotny i dojet k nam, aby hned pomohl:-) Nas 4.mesicni pejsek Lump mel bodnuti od vcely a otekala mu kvuli tomu tlama:-( Lekar mi vyjmenoval konkretni druhy leku,co mohu pouzit a co konkretne mohu udelat priste lepe. Stenatku otok do hodiny klesl,chodila jsem ho jeste kontrolovat i v noci a byl jiz v poradku. Moc dekujeme p.doktorovi za jeho ochotu a profesionalitu :-)

A
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Ress byl ochotný přijet kvůli naší fence do ordinace v nekřesťanskou hodinu v době křesťanských svátků. Po další sváteční dny ji dávat infúze a injekce, i když jsme nebyli jeho registrovanými klienty. Nebýt včasného zásahu a jeho profesionálního přístupu, kterým nechtěl nic podcenit, naše fenka Blonde by tady už s námi nebyla.

S
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je jeden z nejlepších. Je ochotný, příjemný a připraven kdykoliv pomoc. Děkuji za něj!

A
Umístění: Ordinace Jiný

Panu doktoru ressovi děkujeme za záchranu agamka ve vážném stavu, po tom co 2 veterináři řekli že mu nic není. Zachránil ho z akutního zápalu plic. A teď bojujeme abychom zachránili agamka z těžkého zanedbávání ze strany chovatelskeho klubu. Děkujeme mu za všechno je nejlepší!!!!

P
Umístění: Ordinace Jiný

Tímto bych chtěl poděkovat panu doktorovi Ressovi za léčbu infekce ucha u služebního psa. Léčba zabrala, pes má ucho ve velmi dobrém stavu, jak ho za celou dobu řešení tohoto problému neměl.
Léčba na jiné veterině byla opakovaně nedostatečná a proto jsem se obrátil na pana doktora Resse ,až ten zahájil správnou léčbu a za to mu moc děkuji.

M
Umístění: Ordinace Jiný

Skvělý odborník s lidským přístupem, vše srozumitelně vysvětlí, názorně ukáže. Veterinární pomoc poskytne i mimo ordinační dobu. Vděčíme mu za záchranu kavalírka s akutními problémy močového měchýře a trpělivost při náročné pooperační péči.

M
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor nám zachránil našeho špice Bertíka. Velmi profesionální přístup a perfektně zařízená ordinace.

L
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Pan doktor má super přístup nejen ke zvířatům,ale i k lidem. Je to veterinář na svém místě!!! Zachránil nám pejska, kde jinde ve Frýdecké uznávané veterině ordinovali jen injekci, při otravě krve. Už jen MVDr D.Ress. Děkujeme, Beršti.

Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Náš králíček měl očividně problém s ucpanými střevy (vinou sežraných chlupů) a pak doktor jej uspal a po rentgenu diagnostikoval zánět ledvin. Za vyšetření a rentgen si vzal 1800 kč a neporadil vůbec nic, jen píchl tři injekce se slovy, že se o nemocech přece nebudeme bavit. Králíčka nám zachránil až jiný veterinář včasným podáním projímadla, infuze a rad, že musíme pravidelně dokrmovat pomocí injekční stříkačky tekutou stravu. Za rentgen bez anestezie (protože tu by králíčci dostávat neměli), hromadu přípravků a injekcí si vzal 200 Kč! Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Ověřený profil

Děkuji panu dr.Daliboru Ressovi za záchranu našeho morčátka, které ošetřoval se stejnou péčí jako jiná-větší zvířátka, s čímž jsme u některých jiných lékařů měli problém. Morčátko nám zachránil již druhé a to asi není náhoda. Oceňuji u pana doktora velmi odborný a profesionální přístup, lidskost a jako bonus navrch jeho smysl pro humor, který je v určitých chvílích povzbuzující. A za takové služby si člověk rád i připlatí, zvláště, pokud má v jiných ordinacích negativní zkušenosti. A taky-vždyť jde o životy a zdraví našich mazlíčků a to stojí za to ...

Eva Ž

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti