Josefa Suka 1753, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Chtěli bychom moc poděkovat panu doktorovi, který nám zachránil želvu skřípnutou v gauči a která měla poraněný krunýř a bez lekařského ošetření a medikamentů by to nezvládla. Pan doktor se o víkendu vrátil ještě do ordinace v podvečerních hodinách a želvu nám zachránil! Užásná péče a ochota!

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší péče jakou sme si mohli představit rychlá účinná a zachránila nám našeho miláčka když ostatní nechtěli

Umístění: Ordinace Jiný

Mám 14ti letého jorkšírka, Bibinku. Začala mi zvracet a měla průjem s krví. Noc byla hrozná... zvracení, průjem...pořád dokola. Po každém zvracení jsem ji dala injekcí vodu. Nechtěla sama pít. V sobotu ráno jsem hledala veterináře a našlaMVDr.Dalibor Ress z FM Vzal nás hned a kompletně ji vyšetřil a zrengenoval. Zánět tlustého střeva Dal ji spoustu injekcí (antibiotika, na posílení organismu aj.). V neděli dokonce přijel skrz nás do ordinace a nevzal žádný poplatek za práci o víkendu! 5 dní se nám poctivě věnoval. Bibinka opět řádí a má se skvěle Super veterinář Jde vidět, že miluje zvířátka a udělá pro jejich záchranu vše Jsem mu moc vděčná Bibince pomohl Skvělý veterinář se srdcem

Pan doktor mi ihned zvedl tel.,coz bylo i ve velmi pozdni hodinu a byl ochotny i dojet k nam, aby hned pomohl:-) Nas 4.mesicni pejsek Lump mel bodnuti od vcely a otekala mu kvuli tomu tlama:-( Lekar mi vyjmenoval konkretni druhy leku,co mohu pouzit a co konkretne mohu udelat priste lepe. Stenatku otok do hodiny klesl,chodila jsem ho jeste kontrolovat i v noci a byl jiz v poradku. Moc dekujeme p.doktorovi za jeho ochotu a profesionalitu :-)

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Ress byl ochotný přijet kvůli naší fence do ordinace v nekřesťanskou hodinu v době křesťanských svátků. Po další sváteční dny ji dávat infúze a injekce, i když jsme nebyli jeho registrovanými klienty. Nebýt včasného zásahu a jeho profesionálního přístupu, kterým nechtěl nic podcenit, naše fenka Blonde by tady už s námi nebyla.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je jeden z nejlepších. Je ochotný, příjemný a připraven kdykoliv pomoc. Děkuji za něj!

Umístění: Ordinace Jiný

Panu doktoru ressovi děkujeme za záchranu agamka ve vážném stavu, po tom co 2 veterináři řekli že mu nic není. Zachránil ho z akutního zápalu plic. A teď bojujeme abychom zachránili agamka z těžkého zanedbávání ze strany chovatelskeho klubu. Děkujeme mu za všechno je nejlepší!!!!

Umístění: Ordinace Jiný

Tímto bych chtěl poděkovat panu doktorovi Ressovi za léčbu infekce ucha u služebního psa. Léčba zabrala, pes má ucho ve velmi dobrém stavu, jak ho za celou dobu řešení tohoto problému neměl.
Léčba na jiné veterině byla opakovaně nedostatečná a proto jsem se obrátil na pana doktora Resse ,až ten zahájil správnou léčbu a za to mu moc děkuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělý odborník s lidským přístupem, vše srozumitelně vysvětlí, názorně ukáže. Veterinární pomoc poskytne i mimo ordinační dobu. Vděčíme mu za záchranu kavalírka s akutními problémy močového měchýře a trpělivost při náročné pooperační péči.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor nám zachránil našeho špice Bertíka. Velmi profesionální přístup a perfektně zařízená ordinace.