Adresa

Josefa Suka 1753, Frýdek-Místek
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
9 názorů

M
Umístění: Ordinace Jiný

Skvělý odborník s lidským přístupem, vše srozumitelně vysvětlí, názorně ukáže. Veterinární pomoc poskytne i mimo ordinační dobu. Vděčíme mu za záchranu kavalírka s akutními problémy močového měchýře a trpělivost při náročné pooperační péči.


M
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor nám zachránil našeho špice Bertíka. Velmi profesionální přístup a perfektně zařízená ordinace.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Pan doktor má super přístup nejen ke zvířatům,ale i k lidem. Je to veterinář na svém místě!!! Zachránil nám pejska, kde jinde ve Frýdecké uznávané veterině ordinovali jen injekci, při otravě krve. Už jen MVDr D.Ress. Děkujeme, Beršti.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Náš králíček měl očividně problém s ucpanými střevy (vinou sežraných chlupů) a pak doktor jej uspal a po rentgenu diagnostikoval zánět ledvin. Za vyšetření a rentgen si vzal 1800 kč a neporadil vůbec nic, jen píchl tři injekce se slovy, že se o nemocech přece nebudeme bavit. Králíčka nám zachránil až jiný veterinář včasným podáním projímadla, infuze a rad, že musíme pravidelně dokrmovat pomocí injekční stříkačky tekutou stravu. Za rentgen bez anestezie (protože tu by králíčci dostávat neměli), hromadu přípravků a injekcí si vzal 200 Kč! Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Děkuji panu dr.Daliboru Ressovi za záchranu našeho morčátka, které ošetřoval se stejnou péčí jako jiná-větší zvířátka, s čímž jsme u některých jiných lékařů měli problém. Morčátko nám zachránil již druhé a to asi není náhoda. Oceňuji u pana doktora velmi odborný a profesionální přístup, lidskost a jako bonus navrch jeho smysl pro humor, který je v určitých chvílích povzbuzující. A za takové služby si člověk rád i připlatí, zvláště, pokud má v jiných ordinacích negativní zkušenosti. A taky-vždyť jde o životy a zdraví našich mazlíčků a to stojí za to ...

Eva Ž


L
Ověřeny pacient

Nejlepší veterinář na světě!, Zachránil život oběma mým psům a kdysi i morčeti. On je skvělý a profesionál tak si může dovolit určit si cenu. Strašně moc ho obdivuju, navíc kdykoliv do ordinace dorazí když je potřeba. Podle mě prostě lepší veterinář není.. vážím si ho jako lékaře mých mazlíčků i člověka. :-)


Ověřeny pacient

Vážení a milí moooc a moc děkuji panu dr Daliboru Ressovi.Zachránil nám za pět minut dvanáct naší fenku Ejmi před smrtí,která měla zánět dělohy potřebovala kastraci.Je pravda že jsme měli jen 3000 kč ale i přesto ,pan doktor neváhal ani minutu a hned včera ji z operoval.Já i Ejmi mu budeme neskonale vděční do konce života.Můžu ho jen doporučit každému komu na své psu záleží.Ivana Pacíková


Š
Ověřeny pacient

Tak já mám tedy opačný názor. Pan doktor je velmi nespolehlivý. Byla jsem objednaná na operaci v jeho ranních ordinačních hodinách. Když ani po 15 minutách nebyl v ordinaci, volala jsem na tel. číslo uvedené na dveřích. Telefon vzal celý rozespalý. Dorazil se 45 minutovým zpožděním. Pan doktor nemá v ordinaci sestru a po celou dobu zákroku jsem mu ji suplovala. Byli jsme trhat mléčné zuby a 2 z nich rozdrtil a jejich zbytky nechal v dásnu. Náš pes měl po zákroku tlamu úplně zmrzačenou. Pan doktor mi předem řekl odhad ceny zákroku, ale ta se nakonec vyšplhala s následnou léčbou antibiotik na dvojnásobek. Byla to první a zároveň poslední návštěva jeho ordinace.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Nejlepši veterinař!!! Sice trochu drahy,ale opravdu zviřata leči ! Je pečlivy zviře vždy dukladně vyšetři a urči diagnozu.Neni to ta typicka veterinarni lečba na nahodu.Mužu jen doporučit každemu,komu na svem zviřeti fakt zaleži !!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti