Sam. ordinace PL pro děti a dorost
5. května 13, Meziměstí

je to hodný mily doktor mam ho nejradši

Jsem velice ráda, že mají moje děti tekového pana doktora.
Když je ho zapotřebí tak ordinuje i po pracovní době a i mimo
ordinaci. Řekněte, který dětský lékař přijede k Vám domů, aby se podíval
na nemocné dítě? Co se odbornosti týče-je to odborník a basta.
Má k dětem velice dobrý až přátelský přístup a o všem Vás informuje.
Chvála patří také dět. sestřičce. Trpělivos, pečlivost, vstřícnost, ochota
.... atd. To jsou slova,kterými lze charakterizovat tento lékařský tým.

Myslím, že je dobrý lékař. Alespoň nmikoho lepšího v blízkém okolí neznám. Sestra je také příjemná. Proč ti, co píšou negativa tam ještě chodí? Ať si jdou k jinému Dr. - pokud ovšem někdo lepší tady je na blízku!!?

Kvalitní dětský lékař,který nám vždy pomůže.Dost dobře nechápu ty negativní ohlasy zde a nevím,proč ty negativistky k němu nadále chodí a nezmění si lékaře,když jsou s panem doktorem tak strašně nespokojeny...

bože jak někdo takovej může dělat doktora.když chcete vyléčit tak abyste mu napsali jakou máte diagnózu a raději se i sám odeslal na potřebné vyšetření.léky si člověk musí taky sehnat sám ,protože mucosolvat a kapky stoptusin se na všechno fakt dávat nemusej.

Dobrý dětský lékař i homeopat!!! Jsme s ním spokojení a mohu vřele doporučit!

Je to vynikající lékař i člověk. K dětem i rodičům se chová velice mile. Co se týče lékařské péče je vždy perfektní. Je to člověk na správném místě. Trpělivot a laskavý
přístup jsou mu vlastní. Co více dodat? Jen tak dál.