Dagmar Slavětínská, otorinolaryngolog Mladá Boleslav

Dagmar Slavětínská

Uložit

Otorinolaryngolog Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Klaudiánova, Mladá Boleslav
Oblastní Nemocnice Mladá Boleslav

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Boleslavská 1854, Nymburk
Poliklinika Nymburk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Sestřička super!
Tím to končí. Byla jsem na kontrole s 3letou dcerou, zdravá 6tiletá byla s námi. Nejen, že ve finále brečely obě - strachy z řečí paní doktorky, ale i já jsem se radši na nic dál neptala. Zpochybnila vyšetření v Motole, naše veškeré informace o průběhu nemoci a když jsem přišla na řadu já s cca 3denni upornou bolesti v krku, dala mi kapky do nosu a vynadala mi, že málo smrkám. Na kontrolu tam rozhodně nepůjdem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Bolest ucha syna

Nejhorsi lekar jakeho jsem poznala. Sli jsme na vysetreni ucha 4leteho syna pani doktorka resila jine veci nez vysetreni ucha. Byla hruba arogantni syn se ji bal plakal rvala na nej at nebreci, ze nic neslysi at se zklidni. Otresny pristup k detem. Souhlasim s nazory ze k ni chodi jen jednou a uz vubec ne s detmi. Takovy clovek by nemel pracovat ve zdravotnictvi a uz vubec ne s detma. NEDOPORUCUJI!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Jednoznačně nejhorší lékař, jakého jsem v životě poznala. Byla jsem u paní doktorky minulý rok se 4 letou dcerou, kvůli opakujícímu se impetigu v uchu. Paní doktorka huhńala, slušně jsem se zeptala, že jsem nerozuměla a dostalo se mi arogantní přednášky, že mám asi sama problém s ušima. Chcete-li se na něco zeptat, zvedne ruku, ať mlčíte a pouze namíří ruku ke křeslu, jako že si máte sednout a být zticha.Dceři začala místo ucha vyšetřovat nosní mandli, což jsme vůbec nechtěli a se kterou opravdu problém nemá. Z ordinace jsme odcházely -dcera vyplašená, uplakaná a já totálně paralyzovaná chováním lékaře připomínajícím řeznického psa. Rozhodně nedoporučuji a už vůbec tuto lékařku nepouštět k dětem!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Nejhorší přístup jaký jsem kdy u lékaře zažila. Již mezi dveřmi mne paní doktorka začala hrubě kritizovat za piercing v nose, ačkoliv absolutně nesouvisel s problémem kvůli kterému jsem tam šla (krční mandle). Ve stejném duchu se neslo celé vyšetření, arogantní, neprofesionální buzerace. Člověk jen zírá s otevřenou pusou, jestli se mu to nezdá. Při samotném vyšetření byla doktorka velmi hrubá a celkově se chová k pacientovi jak ke kusu masa. Kdybych byla dítě, tak mám z návštěvy dost velké trauma, i ve svých 27 letech jsem byla doopravdy vyděšená. Rozhodně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Můj názor je, že k doktorce Slavětínské se chodí pouze jednou. Zašla jsem k ní se svými dětmi a už se tam nikdy nevrátíme. Nenašla jsem odvahu jít ani na kontrolu, raději jsme jeli jinam. Už od vstupu do ordinace nás doktorka kritizovala za všechno, co jsem řekla a co děti udělaly či neudělaly – nemám hlídání a vzala jsem s sebou další (zdravé) dítě, děti prý neumí smrkat, rozhodnutí vyříznout zvětšenou nosní mandli (které potvrdili už dva doktoři v Motole a jeden v Nymburce) je naprostý nesmysl, používání odsávačky hlenů je moje nezodpovědnost a důvod častých zánětů středního ucha mé dcery (časté záněty podle doktorky Slavětínské znamenají, že ve věku téměř čtyř let dcera má už druhý) apod. Snažila jsem se s doktorkou vést dialog, ale vždy mě zastavila zvednutá ruka – teď mluvím já. Myslela jsem si, že prostor pro moje dotazy bude později, ale velmi jsem se mýlila. Nejvíc neprofesionální mi ale připadá fakt, že doktorka dcerce ucho propíchla při prohlídce bez toho, že by nám to nejdřív řekla. Dcera se pochopitelně rozplakala, vzhledem k jejímu věku hlasitě a nebyla k utišení. Reakce doktorky? „Neřvi tady, teď tě to už nemůže bolet.“ Do konce návštěvy řečeno v různých variantách ještě mnohokrát. Na závěr mi byla suše sdělena diagnóza a další léčba, opět bez možnosti dotazů. To, že ucho doktorka propíchla, jsem si uvědomila až v autě, když z něj dceři začala téct krev. (Později jsem si to přečetla i ve zprávě.) Plakaly nejen obě mé děti, ale i já. Na doktorku podáváme na poliklinice stížnost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

14.4.2016 jsem navštívila ordinaci paní doktorky na Poliklinice Mazurská s 20ti měsíčním synem. Nejen že se bál on, bála jsem se i já. Doktorka mi vyčetla, že nepoznám ani rýmu, když jsem chtěla popsat problémy, pokaždé mě hrubě přerušila. Vlastně na mě řvala už od dveří. Zažila jsem v životě různé lékaře, ale něco takového jsem opravdu ještě nikdy nezažila. Je to velmi smutné a s podivem, jak to u nás stále mnohde ve zdravotnictví chodí. Nehodnotím zde odbornost, ale přístup k člověku. NIKDY VÍCE!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Arogantní, nepříjemné chování.Toto jsem ještě nezažila. Na dotaz, co mě k ní přivádí, jsem chtěla stručně popsat probémy, se kterými se dlouhou dobu potýkám a se kterými mne na toto odborné pracoviště poslal obvodní lékař. Hned zkraje jsem byla umlčena s tím, že huhňám (prošla jsem v nedávnédobě chřipkovým onemocněním, zatím nedoléčeným) a když jsem se snažila ještě něco k tomu říci, vyloženě paní doktorka na mne vyštěkla, že pokud nebudu ticho, tak mi nic nemůže vysvětlit. V mezičase, se sestřička snažila několikrát smířlivějším způsobem zasáhnout radami ( sestřičku znám již dlouho a nikdy tímto způsobem do hovoru u jiného lékaře nezasahovala). Dostala jsem i jiné informace o postupu mého doléčování po zákroku (prý zbytečného nic neřešícího !!!) nosních dutin metodou RFITT ( z mého pocitového hlediska - neblokuje se krční páteř -dle závěrů zkušeného ortopeda a odpadly velké potíže s průchodností dutin). Bohužel musím absolvovat ještě jednu návštěvu, vyzvednout výsledky. Můj dotaz, který jsem p. doktorce položila, že po 3týdnech se mi ještě nevrátil čich a chuť , tak asi zůstane nezodpovězen. Takto se p. doktorka chová na Železniční poliklinice Agel v Nymburce...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Pokud se jedná o stejnou lékařku, která pracuje pro společnost Alfa Medica s.r.o. na Poliklinice Mazurská (Praha 8), tak musím konstatovat, že z hlediska lidského přístupu se jedná jednoznačně o dosud nejhoršího lékaře, se kterým jsem se za svůj život setkala. Několikrát jsem ji navštívila s čerstvě čtyřletou dcerou, která se u lékaře chová slušně a nedělá scény (nemám dokonalé dítě, ale k doktorům chodíme tak často, že si asi zvykla, takže zrovna u lékaře je dcera opravdu hodná). Laicky bych u paní doktorky diagnostikovala syndrom vyhoření. Co je však jisté, pacienti ji obtěžují a lezou na nervy. Já i dcera přežijeme, pokud se na nás paní doktorka ani nepodívá, natožpak usměje...ale když moje dcera cestou na křeslo prohlásí: "mami, mně se nechce, ale jde", nechá se normálně vyšetřit, a my máme kvůli této větě (pronesené tehdy tříletým dítětem) cca 10timinutovou přednášku, o tom, jak se neumí chovat, tak mám spíše pocit, že porucha chování je na straně paní doktorky. Při příští návštěvě jsem dceru uplatila slíbenou čokoládou a instruovala ji, že kromě pozdravu nesmí nic říkat. Dcera instrukci dodržela, nicméně při zasunutí nástroje do ucha zvedla oči v sloup (jak jí to buď zabolelo nebo to bylo nepříjemné). I toto gesto malého dítěte vedlo k přednášce od paní doktorky.... Závěr: odbornost paní doktorky nemohu jako laik posoudit, ovšem z hlediska jejího přístupu by měla být přeřazena na pracoviště, kde nebude docházet ke styku s živými pacienty (možná by z ní byla výborná patoložka). Pikantní je, že pracuje s naprosto milou sestřičkou, na které je vidět, že se za paní doktorku stydí a snaží se to svým přístupem vyvážit. Návštěva tohoto lékaře má jedinou výhodu - v důsledku výše uvedeného nechodí k paní doktorce moc pacientů a tak se na řadu zpravidla dostaneme bez čekání. Za mě (cca 6 návštěv u dotyčné lékařky) ovšem návštěvu dotyčné lékařky rozhodně nedoporučuji. Hana M.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Na paní doktorku jsem narazila na pol. Mazurské, Praha 8. Odbornost nemohu hodnotit, nejsem lékař. Přístup k lidem žádný. Naprosto bez mimiky, bez emocí, nevíte, zda mluví či mlčí, zda mluví k vám či k sestře. Působí arogantně a velmi nepříjemně. Bohužel vyšetřovala mé dítě, neusmála se, nevysvětlila dítěti, co bude dělat. Za mě nikdy více!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem velmi spokojen s kvalitní odbornou péčí,ale i přístupem- ochota, slušnost je vždy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti