Klaudiánova, Mladá Boleslav
Oblastní Nemocnice Mladá Boleslav (mapa)

Boleslavská 1854, Nymburk
Poliklinika Nymburk (mapa)

Umístění: jiné místo Bolest ucha syna

Nejhorsi lekar jakeho jsem poznala. Sli jsme na vysetreni ucha 4leteho syna pani doktorka resila jine veci nez vysetreni ucha. Byla hruba arogantni syn se ji bal plakal rvala na nej at nebreci, ze nic neslysi at se zklidni. Otresny pristup k detem. Souhlasim s nazory ze k ni chodi jen jednou a uz vubec ne s detmi. Takovy clovek by nemel pracovat ve zdravotnictvi a uz vubec ne s detma. NEDOPORUCUJI!!!

Jednoznačně nejhorší lékař, jakého jsem v životě poznala. Byla jsem u paní doktorky minulý rok se 4 letou dcerou, kvůli opakujícímu se impetigu v uchu. Paní doktorka huhńala, slušně jsem se zeptala, že jsem nerozuměla a dostalo se mi arogantní přednášky, že mám asi sama problém s ušima. Chcete-li se na něco zeptat, zvedne ruku, ať mlčíte a pouze namíří ruku ke křeslu, jako že si máte sednout a být zticha.Dceři začala místo ucha vyšetřovat nosní mandli, což jsme vůbec nechtěli a se kterou opravdu problém nemá. Z ordinace jsme odcházely -dcera vyplašená, uplakaná a já totálně paralyzovaná chováním lékaře připomínajícím řeznického psa. Rozhodně nedoporučuji a už vůbec tuto lékařku nepouštět k dětem!!!!

Nejhorší přístup jaký jsem kdy u lékaře zažila. Již mezi dveřmi mne paní doktorka začala hrubě kritizovat za piercing v nose, ačkoliv absolutně nesouvisel s problémem kvůli kterému jsem tam šla (krční mandle). Ve stejném duchu se neslo celé vyšetření, arogantní, neprofesionální buzerace. Člověk jen zírá s otevřenou pusou, jestli se mu to nezdá. Při samotném vyšetření byla doktorka velmi hrubá a celkově se chová k pacientovi jak ke kusu masa. Kdybych byla dítě, tak mám z návštěvy dost velké trauma, i ve svých 27 letech jsem byla doopravdy vyděšená. Rozhodně nedoporučuji!

Můj názor je, že k doktorce Slavětínské se chodí pouze jednou. Zašla jsem k ní se svými dětmi a už se tam nikdy nevrátíme. Nenašla jsem odvahu jít ani na kontrolu, raději jsme jeli jinam. Už od vstupu do ordinace nás doktorka kritizovala za všechno, co jsem řekla a co děti udělaly či neudělaly – nemám hlídání a vzala jsem s sebou další (zdravé) dítě, děti prý neumí smrkat, rozhodnutí vyříznout zvětšenou nosní mandli (které potvrdili už dva doktoři v Motole a jeden v Nymburce) je naprostý nesmysl, používání odsávačky hlenů je moje nezodpovědnost a důvod častých zánětů středního ucha mé dcery (časté záněty podle doktorky Slavětínské znamenají, že ve věku téměř čtyř let dcera má už druhý) apod. Snažila jsem se s doktorkou vést dialog, ale vždy mě zastavila zvednutá ruka – teď mluvím já. Myslela jsem si, že prostor pro moje dotazy bude později, ale velmi jsem se mýlila. Nejvíc neprofesionální mi ale připadá fakt, že doktorka dcerce ucho propíchla při prohlídce bez toho, že by nám to nejdřív řekla. Dcera se pochopitelně rozplakala, vzhledem k jejímu věku hlasitě a nebyla k utišení. Reakce doktorky? „Neřvi tady, teď tě to už nemůže bolet.“ Do konce návštěvy řečeno v různých variantách ještě mnohokrát. Na závěr mi byla suše sdělena diagnóza a další léčba, opět bez možnosti dotazů. To, že ucho doktorka propíchla, jsem si uvědomila až v autě, když z něj dceři začala téct krev. (Později jsem si to přečetla i ve zprávě.) Plakaly nejen obě mé děti, ale i já. Na doktorku podáváme na poliklinice stížnost.

14.4.2016 jsem navštívila ordinaci paní doktorky na Poliklinice Mazurská s 20ti měsíčním synem. Nejen že se bál on, bála jsem se i já. Doktorka mi vyčetla, že nepoznám ani rýmu, když jsem chtěla popsat problémy, pokaždé mě hrubě přerušila. Vlastně na mě řvala už od dveří. Zažila jsem v životě různé lékaře, ale něco takového jsem opravdu ještě nikdy nezažila. Je to velmi smutné a s podivem, jak to u nás stále mnohde ve zdravotnictví chodí. Nehodnotím zde odbornost, ale přístup k člověku. NIKDY VÍCE!

Arogantní, nepříjemné chování.Toto jsem ještě nezažila. Na dotaz, co mě k ní přivádí, jsem chtěla stručně popsat probémy, se kterými se dlouhou dobu potýkám a se kterými mne na toto odborné pracoviště poslal obvodní lékař. Hned zkraje jsem byla umlčena s tím, že huhňám (prošla jsem v nedávnédobě chřipkovým onemocněním, zatím nedoléčeným) a když jsem se snažila ještě něco k tomu říci, vyloženě paní doktorka na mne vyštěkla, že pokud nebudu ticho, tak mi nic nemůže vysvětlit. V mezičase, se sestřička snažila několikrát smířlivějším způsobem zasáhnout radami ( sestřičku znám již dlouho a nikdy tímto způsobem do hovoru u jiného lékaře nezasahovala). Dostala jsem i jiné informace o postupu mého doléčování po zákroku (prý zbytečného nic neřešícího !!!) nosních dutin metodou RFITT ( z mého pocitového hlediska - neblokuje se krční páteř -dle závěrů zkušeného ortopeda a odpadly velké potíže s průchodností dutin). Bohužel musím absolvovat ještě jednu návštěvu, vyzvednout výsledky. Můj dotaz, který jsem p. doktorce položila, že po 3týdnech se mi ještě nevrátil čich a chuť , tak asi zůstane nezodpovězen. Takto se p. doktorka chová na Železniční poliklinice Agel v Nymburce...

Pokud se jedná o stejnou lékařku, která pracuje pro společnost Alfa Medica s.r.o. na Poliklinice Mazurská (Praha 8), tak musím konstatovat, že z hlediska lidského přístupu se jedná jednoznačně o dosud nejhoršího lékaře, se kterým jsem se za svůj život setkala. Několikrát jsem ji navštívila s čerstvě čtyřletou dcerou, která se u lékaře chová slušně a nedělá scény (nemám dokonalé dítě, ale k doktorům chodíme tak často, že si asi zvykla, takže zrovna u lékaře je dcera opravdu hodná). Laicky bych u paní doktorky diagnostikovala syndrom vyhoření. Co je však jisté, pacienti ji obtěžují a lezou na nervy. Já i dcera přežijeme, pokud se na nás paní doktorka ani nepodívá, natožpak usměje...ale když moje dcera cestou na křeslo prohlásí: "mami, mně se nechce, ale jde", nechá se normálně vyšetřit, a my máme kvůli této větě (pronesené tehdy tříletým dítětem) cca 10timinutovou přednášku, o tom, jak se neumí chovat, tak mám spíše pocit, že porucha chování je na straně paní doktorky. Při příští návštěvě jsem dceru uplatila slíbenou čokoládou a instruovala ji, že kromě pozdravu nesmí nic říkat. Dcera instrukci dodržela, nicméně při zasunutí nástroje do ucha zvedla oči v sloup (jak jí to buď zabolelo nebo to bylo nepříjemné). I toto gesto malého dítěte vedlo k přednášce od paní doktorky.... Závěr: odbornost paní doktorky nemohu jako laik posoudit, ovšem z hlediska jejího přístupu by měla být přeřazena na pracoviště, kde nebude docházet ke styku s živými pacienty (možná by z ní byla výborná patoložka). Pikantní je, že pracuje s naprosto milou sestřičkou, na které je vidět, že se za paní doktorku stydí a snaží se to svým přístupem vyvážit. Návštěva tohoto lékaře má jedinou výhodu - v důsledku výše uvedeného nechodí k paní doktorce moc pacientů a tak se na řadu zpravidla dostaneme bez čekání. Za mě (cca 6 návštěv u dotyčné lékařky) ovšem návštěvu dotyčné lékařky rozhodně nedoporučuji. Hana M.

Na paní doktorku jsem narazila na pol. Mazurské, Praha 8. Odbornost nemohu hodnotit, nejsem lékař. Přístup k lidem žádný. Naprosto bez mimiky, bez emocí, nevíte, zda mluví či mlčí, zda mluví k vám či k sestře. Působí arogantně a velmi nepříjemně. Bohužel vyšetřovala mé dítě, neusmála se, nevysvětlila dítěti, co bude dělat. Za mě nikdy více!

Jsem velmi spokojen s kvalitní odbornou péčí,ale i přístupem- ochota, slušnost je vždy.

Výborný lékař