Dagmar Slavětínská

Oblastní Nemocnice Mladá Boleslav
Klaudiánova, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Hrubé, arogantní, otravené a velmi autoritativní zacházení s dítětem i se mnou. Skakala mi do reci, přerušovala. Předepsala malému dítěti kortikosteroidy na rýmu a neinformovala me o tom.

Paní doktorka nepoznala ukázkový zánět dutin. 10 dní zelená rýma, pravostranná bolest v oblasti čelisti a zubů, nevolnost, slabost, bolest hlavy, bolest očí. Neudělala ani RTG s tím, že to nic není. Poslala mě domů bez ničeho. Do večera jsem měla 38 a sotva jsme došla do auta na pohotovost, kde mi okamžitě dali antibiotika.

Pokud nejste drama queen, tak naprosto v pohodě vyšetření a pokec nad problémy. Vyřízeno rychle vše. Objednáno do Stamicova takřka do týdne. Paráda.

Dnes jsem byla na vyšetření uší s mojí 4 letou dcerou a to co jsme zažily jsem ještě nikde nezažila.To že byla arogantní na mě, jednala se mnou jak s debilem, to bych ještě zkousla, ale to, že opravdu hnusně řvala na mojí dceru, že se chová jak mimino a ať neřve, že jinak nepojede na dovolenou a že na to nemá čas na nějaké přemlouvání a narvala jí špachtli do krku i přes skoro zavřenou pusu, tak to je neakceptovatelné.Nemyslím si, že by dcera nějak vyváděla.Asi jako každé dítě, na které jdete s velkou špachtlí a u toho na něj řvete že se nebojí, že to vypadá jinak...že tohle je klasický zlobení a ať nezlobí jinak jí nevyšetří.Já byla v takovém šoku, že jsem se z toho oklepala až doma. Sestra dceři nabídla odměnu a to skoro seřvala dr i jí, že si žádnou nezaslouží. Když si pak šla pro obrázek, tak jí ještě dorazila tím, že si ani nedokáže vybrat a že ani nemluví, tak velká holka.Jediné, na co jsem se zmohla bylo to, že jindy mluví hodně a ráda.....opravdu nepřeji nikomu, aby toto zažil!

Paní doktorka je kompletně vyhořelá, nepříjemná a arogantní...nebudu říkat co. Čekárnu má prázdnou, to je tak jediné plus a vzhledem k tomu, jak u ní probíhá péče se ani nedivím. Přidávám se s názorem, že k paní Slavětínske se chodí jen jednou. Víckrát to může zvládnout jen někdo, kdo si libuje v ponižování. Nedokážu si představit jít k ní s dítětem.

Sestřička super!
Tím to končí. Byla jsem na kontrole s 3letou dcerou, zdravá 6tiletá byla s námi. Nejen, že ve finále brečely obě - strachy z řečí paní doktorky, ale i já jsem se radši na nic dál neptala. Zpochybnila vyšetření v Motole, naše veškeré informace o průběhu nemoci a když jsem přišla na řadu já s cca 3denni upornou bolesti v krku, dala mi kapky do nosu a vynadala mi, že málo smrkám. Na kontrolu tam rozhodně nepůjdem.

Umístění: jiné místo Bolest ucha syna

Nejhorsi lekar jakeho jsem poznala. Sli jsme na vysetreni ucha 4leteho syna pani doktorka resila jine veci nez vysetreni ucha. Byla hruba arogantni syn se ji bal plakal rvala na nej at nebreci, ze nic neslysi at se zklidni. Otresny pristup k detem. Souhlasim s nazory ze k ni chodi jen jednou a uz vubec ne s detmi. Takovy clovek by nemel pracovat ve zdravotnictvi a uz vubec ne s detma. NEDOPORUCUJI!!!

Jednoznačně nejhorší lékař, jakého jsem v životě poznala. Byla jsem u paní doktorky minulý rok se 4 letou dcerou, kvůli opakujícímu se impetigu v uchu. Paní doktorka huhńala, slušně jsem se zeptala, že jsem nerozuměla a dostalo se mi arogantní přednášky, že mám asi sama problém s ušima. Chcete-li se na něco zeptat, zvedne ruku, ať mlčíte a pouze namíří ruku ke křeslu, jako že si máte sednout a být zticha.Dceři začala místo ucha vyšetřovat nosní mandli, což jsme vůbec nechtěli a se kterou opravdu problém nemá. Z ordinace jsme odcházely -dcera vyplašená, uplakaná a já totálně paralyzovaná chováním lékaře připomínajícím řeznického psa. Rozhodně nedoporučuji a už vůbec tuto lékařku nepouštět k dětem!!!!

Nejhorší přístup jaký jsem kdy u lékaře zažila. Již mezi dveřmi mne paní doktorka začala hrubě kritizovat za piercing v nose, ačkoliv absolutně nesouvisel s problémem kvůli kterému jsem tam šla (krční mandle). Ve stejném duchu se neslo celé vyšetření, arogantní, neprofesionální buzerace. Člověk jen zírá s otevřenou pusou, jestli se mu to nezdá. Při samotném vyšetření byla doktorka velmi hrubá a celkově se chová k pacientovi jak ke kusu masa. Kdybych byla dítě, tak mám z návštěvy dost velké trauma, i ve svých 27 letech jsem byla doopravdy vyděšená. Rozhodně nedoporučuji!

Můj názor je, že k doktorce Slavětínské se chodí pouze jednou. Zašla jsem k ní se svými dětmi a už se tam nikdy nevrátíme. Nenašla jsem odvahu jít ani na kontrolu, raději jsme jeli jinam. Už od vstupu do ordinace nás doktorka kritizovala za všechno, co jsem řekla a co děti udělaly či neudělaly – nemám hlídání a vzala jsem s sebou další (zdravé) dítě, děti prý neumí smrkat, rozhodnutí vyříznout zvětšenou nosní mandli (které potvrdili už dva doktoři v Motole a jeden v Nymburce) je naprostý nesmysl, používání odsávačky hlenů je moje nezodpovědnost a důvod častých zánětů středního ucha mé dcery (časté záněty podle doktorky Slavětínské znamenají, že ve věku téměř čtyř let dcera má už druhý) apod. Snažila jsem se s doktorkou vést dialog, ale vždy mě zastavila zvednutá ruka – teď mluvím já. Myslela jsem si, že prostor pro moje dotazy bude později, ale velmi jsem se mýlila. Nejvíc neprofesionální mi ale připadá fakt, že doktorka dcerce ucho propíchla při prohlídce bez toho, že by nám to nejdřív řekla. Dcera se pochopitelně rozplakala, vzhledem k jejímu věku hlasitě a nebyla k utišení. Reakce doktorky? „Neřvi tady, teď tě to už nemůže bolet.“ Do konce návštěvy řečeno v různých variantách ještě mnohokrát. Na závěr mi byla suše sdělena diagnóza a další léčba, opět bez možnosti dotazů. To, že ucho doktorka propíchla, jsem si uvědomila až v autě, když z něj dceři začala téct krev. (Později jsem si to přečetla i ve zprávě.) Plakaly nejen obě mé děti, ale i já. Na doktorku podáváme na poliklinice stížnost.