Dagmar Šilerová

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 61, Slavkov u Brna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsme chodili s dětmi několik let a byla jsem vždycky spokojená. Mám potřebu s lékaři řešit věci do podrobna a chtít vysvětlení, což nikdy nebyl problém. Stejně tak nebyl problém v situacích, kdy jsme se s paní doktorkou rozcházely v názoru. Nejvíce se mi líbil její přístup v duchu toho, že není na ni, aby soudila rozhodnutí rodičů, ale je její povinnosti předat adekvátní informace, a pak poskytnout tu nejvyšší možnou péči. Vždy jsem také ocenovala její lidský přístup jak při ošetřování děti, tak i v komunikaci s rodiči.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Tuto paní doktorku, rozhodně nedoporučuji. Je toho tolik negativního, že ani nevím, kde začít. Přihlásila jsem se k paní doktorce ještě před porodem na základě kladných recenzí. I když opravdu nechápu, kdo je napsal. Paní doktorka je asi milá pouze na vybrané pacienty, kteří jsou jí sympatičtí a nebo na ty, kteří nemají zdravotní problémy. Náš syn měl po pár dnech velké problémy se zažíváním. Zvracení, vodnatý zelený průjem apod. Nasadila jsem tedy mléko HA, ale zvracení neustávalo. Volala jsem tedy doktorce, co mám dělat a prosila o radu. Bylo slyšet, že ji obtěžuji. Řekla ať synovi připravuji do mléka škrob v poměru takovém, jak když škrobím prádlo. Noo super rada!! Když jsem volala podruhé, sestra mě odbyla, že dr. nemá čas, to bylo synovi asi 4 týdny. Pro zhoršující se stav, jsme museli jet do nemocnice, kde mu nasadili speciální mléko na ABKM. Kontrola měla být u dr, za 14 dní. Objednala jsem se a čekala s dvouměsíčním synem přes hodinu mezi nechrchlanými dětmi až jsem nakonec odešla. Absolutní neochota řešit jeho zdravotní stav. Při preventivkách ho vážila oblečeného, pořádně jej nevyšetřila. Také nás neinformovala o podávání vitaminu K!!! Ten dostal v porodnici na lžičku a musel mu být podávám po dobu 3 měsíců v kapkách. Nakonec jsem našla jinou paní doktorku (což byl neskutečný boj) a díky bohu za ni!! Při 4 měsíční preventivce, kdy syn stále nechce moc pít, mu prohmatala bříško a přišla na to, že má zvětšená játra. Takže jdeme na UZ a uvidí se co a jak. Paní doktorka Šilerová nám nic neporadila, musela jsem telefonovat ostatním okolním pediatrům a prosit o radu ohledně mlíka apod. Také vnímám jako negativní to, že v dnešní době nepíše erecepty, vše rukou, žádný email apod. Jen telefon, na který když zavoláte o radu, tak je protivná buď sestra nebo doktorka.

K paní doktorce chodím se syny moc ráda dělá svoji prácí moc dobře a na rozdíl od jiných lékařek nebere za každé očkování peníze!!!

Rozhodně doporučuji, velmi milá paní doktorka i sestřička. Vždy se snaží vyřešit problém.

Velmi ochotna a mila lekarka, ktera svoji praci opravdu zije. Vrele doporucuji.

To je paní doktorka na správném místě.
Je to "normální" ženská, která vždy poradí a pomůže. Spolu se sestřičkou výborný tým. Mohu jen doporučit!
Iva

Paní doktorka i sestřička jsou moc milé a ochotné, vždy dobře poradí. Přístup k malým dětem je laskavý a je vidět že mají děti rády(znám dětské dr. u kterých ten pocit nemám). Na první prohlídku, pár dní po návratu z porodnice, přijely k nám domů. Taková příjemná návštěva. :-)

K paní doktorce jsem chodila já jako dítě a ted i se svými dětmi.
Jsme moc spokojení,poradí je ochotná.
Líbí se mi že po porodu provní návštěva proběhla u nás doma.
Doporučuji :-)))

S paní doktorkou jsme spokojení je pečlivá,vždy se nám věnuje na plno,dobře poradí.Oceňuji i to,že se věnuje homeopatii.Čekání není dlouhé a dojíždí i do sousedních obcí,což ocení maminky s kojenci,které nemusí nikam dojíždět.Paní doktorka má i příjemnou sestřičku.Obě tvoří skvělý tým jsou prostě nejlepší ve Slavkově a širokém okolí!!!

S PANÍ DOKTORKOU JSME SPOKOJENÍ VŽDY SE DĚTEM VĚNUJE NAPLNO,PEČLIVĚ VYŠETŘÍ DOBŘE DIAGNOSTIKUJE,PROVĚŘÍ VŠECHNY MOŽNOSTI A V PŘÍPADĚ POTŘEBY NAPÍŠE DOPORUČENÍ K JINÉMU SPECIALISTOVI JE-LI PŘESVĚDČENA,ŽE JE TO ZAPOTŘEBÍ.JSME SPOKOJENI I SE SESTŘIČKOU,KTERÁ JE PŘÍJEMNÁ A VŽDY DOBŘE PORADÍ.TAKŽE MŮŽU VŘELE DOPORUČIT!