Školní 535, Křenovice
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

č.d. 61, Slavkov u Brna
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

K paní doktorce chodím se syny moc ráda dělá svoji prácí moc dobře a na rozdíl od jiných lékařek nebere za každé očkování peníze!!!

Rozhodně doporučuji, velmi milá paní doktorka i sestřička. Vždy se snaží vyřešit problém.

Velmi ochotna a mila lekarka, ktera svoji praci opravdu zije. Vrele doporucuji.

To je paní doktorka na správném místě.
Je to "normální" ženská, která vždy poradí a pomůže. Spolu se sestřičkou výborný tým. Mohu jen doporučit!
Iva

Paní doktorka i sestřička jsou moc milé a ochotné, vždy dobře poradí. Přístup k malým dětem je laskavý a je vidět že mají děti rády(znám dětské dr. u kterých ten pocit nemám). Na první prohlídku, pár dní po návratu z porodnice, přijely k nám domů. Taková příjemná návštěva. :-)

K paní doktorce jsem chodila já jako dítě a ted i se svými dětmi.
Jsme moc spokojení,poradí je ochotná.
Líbí se mi že po porodu provní návštěva proběhla u nás doma.
Doporučuji :-)))

S paní doktorkou jsme spokojení je pečlivá,vždy se nám věnuje na plno,dobře poradí.Oceňuji i to,že se věnuje homeopatii.Čekání není dlouhé a dojíždí i do sousedních obcí,což ocení maminky s kojenci,které nemusí nikam dojíždět.Paní doktorka má i příjemnou sestřičku.Obě tvoří skvělý tým jsou prostě nejlepší ve Slavkově a širokém okolí!!!

S PANÍ DOKTORKOU JSME SPOKOJENÍ VŽDY SE DĚTEM VĚNUJE NAPLNO,PEČLIVĚ VYŠETŘÍ DOBŘE DIAGNOSTIKUJE,PROVĚŘÍ VŠECHNY MOŽNOSTI A V PŘÍPADĚ POTŘEBY NAPÍŠE DOPORUČENÍ K JINÉMU SPECIALISTOVI JE-LI PŘESVĚDČENA,ŽE JE TO ZAPOTŘEBÍ.JSME SPOKOJENI I SE SESTŘIČKOU,KTERÁ JE PŘÍJEMNÁ A VŽDY DOBŘE PORADÍ.TAKŽE MŮŽU VŘELE DOPORUČIT!

příjemné vystupování a pečlivá

Paní doktorka Šilerová mě nevyhovuje,jdu k ní ze synem,jen v krajním případě a to tehdy,když paní doktorka Flodrová má volno.Zdá se mi jako by mě tak trochu odbila,když jsem k ní došla,že má syn neštovice,tak mě k tomu jen řekla:kupte si pudr.Čekala jsem,že bude ochotná a řekne mě k tomu víc jak jsem zvyklá od naší dětské doktorky,ale nic jsem se nedozvěděla.Aby synovi napsala nějaké prášky proti svědění jsem si musela říct taky sama.Určitě nedoporučuji.