Dagmar Procházková, pediatr Olomouc

MUDr. Dagmar Procházková

Pediatr Více

Na Chmelnici 10, Olomouc
Praktický lékař pro děti a dorost

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Chodila jsem k ní celé dětství a nyní k ní chodím s dětmi. Vždy bezchybně určí diagnózu a léčí rozumně, nepředepisuje například ATB na vše možné. Umí poradit, doporučit, hledá nejvýhodnější řešení pro vás. Jednou jedinkrát nevěděla, co mi je, ihned mě odeslala do nemocnice, a ani tam nepřišli na to, co mi bylo. Opravdu profesionální, přímá a spolehlivě nejlepší lékařka. S lepším lékařem jsem se zatím nesetkala.

Paní doktorka je skvělá lékařka, děti k ní mají naprostou důvěru. Je přímočará, což budí pocit jistoty, umí nabídnout alternativy, nejen předepsat léky, vyřešit každý problém. Děti dobře zná, vše i o nich pamatuje, zná jejich záliby...jsme rádi, že ji máme. Tímto díky za celá ta dlouhá léta péče o obě děti. Chromcovi

Paní lékařka je velice vulgární.Výhoda je, že dětem nepředepisuje ATB, nepředepíše je, ani když jsou potřeba.I nám je musel předepsat jiný lékař.Neposílá na žádná vyšetření, žádanku musí vypsat jiný lékař.Nepošle dítě na rentgen, když je poslechově špatné....

Noční můra celého mého dětství, horší lékařka mne nemohla potkat!!!

Úžasná paní doktorka - poradí, pomůže, odborně na velmi vysoké úrovni, má úžasný přehled a neskutečnou paměť. Navíc se snaží poradit i ekonomicky výhodné léky, před čímž nezbývá v dnešní době než hluboce smeknout. Kéž by takových bylo víc.

Tato paní doktorka je jednička s velkým plus v oburu již léta , chodila jsem k ní já a teď i moje dvě dcerky. Neznám lepší dětskou doktorku v Olomouci než je tato. Vždy poradí, důkladně vysvětlí no prostě je úžasná .

skvělá lékařka.. mohu jen doporučit :-)

Ochotná, chytrá, obětavá, vždy najde nejlepší řešení. Poradí, pomůže,.Tak to má být.

F

Vynikající lékařka. Chodil jsem k ní od malička, teď tam chodím s dětmi. Nemůžu proti ní říci jediného slova, mohu ji jen doporučit.