Provozuji ordinaci dětské neurologie
Smrková 1015/23, Plzeň

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Provozuji ordinaci dětské neurologie Jiný

K paní doktorce jsme šli s dvouletým synem na doporučení, vzala nás okamžitě a to dokonce bez žádanky od pediatra. Problém s námi hned řešila, vše vysvětlila a domluvila hospitalizaci ve fn, na následných kontrolách bylo taky vše bez problému. Se synem komunikuje, takže se nebojí a to je pro mě hlavní. Takže paní doktorku můžu jen doporučit, je to určitě člověk na svém místě :)

Umístění: Provozuji ordinaci dětské neurologie Jiný

Paní doktorka na první dojem dost razna, ale ničemu to nevadí, hovoří k věci, anamnezu zjišťuje dost podrobne, dle mého je to ženská na svém miste , která pracuje se svými dlouholetými zkušenostmi profesionálně a pečlivě. Kdo je slabá natura, tak její povahu asi nezvládne, ale já i má 9ti léta dcera jsme s ni spokojeně a mohu ji doporučit. O sestřičce se vyjadřovat nemusím, každý je nějaký a hlavně ona není ten, kdo léčí a ke komu jsme s problémem přišli. Evid.jim spolupráce vyhovuje a funguje. Doporučuji !! :-)

Umístění: Provozuji ordinaci dětské neurologie Jiný

Dnes první návštěva u paní doktorky, po recenzích zde jsem se bála, ale na nás byla paní doktorka velice milá. Že sestra není sympatická, mě neirituje.

Dnes jsme byli na druhé návštěvě po pár měsících a opět spokojenost. Paní doktorka příjemná, vše dobře vysvětlí, k synovi se chovala skvěle.

Umístění: Provozuji ordinaci dětské neurologie Jiný

Při první návštěvě jsme dorazily o 2min pozdě, protože jsme hledali místo k zaparkování, když doktorka nemá udělané parkoviště a byl to hrozný problém. Řvala na nás jako bychom se zpozdily o hodinu. Při další návštěvě šla doktorka za zády mého syna, který seděl a chtěla ho zvednout. Malej se lekl a logicky se bránil a nechtěl si stoupnout jen co nejrychleji ke mě dolézt. Z téhle situace doktorka udělala, že je můj syn opožděný. Poté nám řekla ať má pevnou obuv i doma. Po další návštěvě s botami za 800kč měla problém. Tento týden se jí nelíbilo, že k ní do ordinace šel otec se synem, který na to má stejný právo jako já. Doktorka taky neumí jiný lékařský výraz než Fontanela, na tohle vyšetření nás chce posílat pokaždé i když už jsme na vyšetření byli a vše bylo v pořádku.

Je nepříjemná! Už sháníme nového lékaře. Na 100% NEDOPORUČUJI !!!!

Umístění: jiné místo neurologické vyšetření

Po přečtení názorů zde jsem se dost obávala, ale návštěvy u paní doktorky (2 + 1 na EEG) byly bezproblémové. Při objednání nám řekla, co si máme připravit. Sama pak konzultovala nález s psychologem. Jednání bylo příjemné.

Umístění: Provozuji ordinaci dětské neurologie Dlouhodobý neurologický problém

K paní doktorce jsem se vydal po konečném rozhodnutí, že se chci léčit. Už v čekárně jsem slyšel víceméně všechno, co paní doktorka hulákala na matku se synem. Měl jsem trochu strach, ale první návštěva byla vcelku milá a poučná. Domluvili jsme se na EEG další týden.
Bohužel, další návštěvy byly jedna horší než druhá. Poté, co mi EEG nenašlo žádnou příčinu, začala se doktorka chovat neskutečně arogantně a ironicky. Jako kdybych si to celé vymyslel a simuloval neurologický problém!
Poslední návštěvy dopadly tak, že mě "milá" paní doktorka posílá na všemožná vyšetření a pohledem ze mě má akorát srandu.

Nedoporučuji. O sestřičce se zmiňovat ani nebudu. Dalo by se říct, že zdejší kladné komentáře vystihují mou první návštěvu, ty záporné mé ostatní návštěvy (a že těch bylo víc, tak si můžete udělat obrázek).

Umístění: Provozuji ordinaci dětské neurologie neurologické vyšetření

Po první návštěvě u paní doktorky jsem odešla rozčílená do běla. Přišla jsem s 9 měsíčním synem, který se ještě neplatí a nesedí. Okamžitě špatně, protože není tabulkové dítě. Nijak zvlášť nebrala v potaz, že byl měsíc hospitalizovaný, má o něco vyšší váhu než ostatní děti v jeho věku a také to, že má v povaze lenost. Nenechala mě skoro domluvit, byla arogantní, sjela mě, že si nepíšu přesně, kdy a co začal dělat. Automaticky má centrální svalovou hypotonii. Když jsem se jí ptala,jestli je neurologické v pořádku, odvezla, že přece není, když má Ctp, ačkoliv Ctp je jenom syndrom naznačují možnou neurologickou poruchu. Když jsem zmínila, že bych krom standardní RHC chtěla navštěvovat i skupinová cvičení, odsekla mi, že po prodělání kawasakiho syndromu (autoimunitní onemocnění ), vůbec nedoporučuje, že má narušenoi imunitu, což vůbec není pravda. Syn prodělal již před 3 měsíci a výslovně na otázku narušené imunity jsem se ptala našeho kardiologa, který se s tímto syndromem setkává a řekl, že nikoliv. Návštěva podle mě byla bezpředmětná a uvažuji, že na kontrolu v roce už nepřijdeme. Doktoři v dnešní době akorát tlačí dětičky, aby se vešli do nějakých tabulek a podstupuji často zbytečné a stresující procedury. Hlavně, že mají dr. vykázany zákrok, vyšetření. Kam se podělo to, aby se dítě vyvíjelo samo a nespěchalo se na něj. MUDr. Nedoporučuji, v případě potřeby zkuste podle zkušeností maminek a lékařů najít jiného s lepším přístupem.

Po té co jsem si zde přečetla recenze jsem šla k paní doktorce s velkými obavami, nebo spíše připravena na nejhorší :-D . Byli jsme u paní doktorky se sedmitýdenním synem a žádny problém jsme neměli, naopak, paní doktorka nás vzala do ordinace téměř přesně v čas objednání, byla milá i příjemná. Myslím si že můžu říct že malého i důkladně a ochotně vyšetřila. Takže mi můžeme jedině doporučit. :-)

C

U paní doktorky jsem byla v pubertě a doteď na ní mám špatné vzpomínky. Tvrdila mi, že jsem migrény nemohla mít od 6ti let, arogatně si trvala na svém, že je to nemožné. Tak jakto, že se mi to stalo? Doteď si pamatuji, jak jsem po mámě chtěla mrkev na své "špatné" oči (jiskření před očima předcházející migrénu) :-) Paní doktorko, měla byste být příjemnější na lidi kolem sebe, nejste tak chytrá jak si myslíte, alespoň mě předpis jedněch kapek, hořčíku a mizerného EEG vyšetření opravdu nepomohlo. Víc jste mi ani pomoci nechtěla.

Dr. Pavelková byla po celou dobu vyšetření milá a usmívala se. To, že se setra netvářila v podstatě nijak a ani nemluvila, mi může být myslím jedno. Každopádně i osmiletý syn byl z lékařky nadšen. Ano, opravdu nadšen. Dokonce se těší, až k ní půjde zase, protože mu jako jediná po dlouhé době řekla, že je chytrý a velice inteligentní.