Smrková 1015/23, Plzeň
Provozuji ordinaci dětské neurologie

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: jiné místo neurologické vyšetření

Po přečtení názorů zde jsem se dost obávala, ale návštěvy u paní doktorky (2 + 1 na EEG) byly bezproblémové. Při objednání nám řekla, co si máme připravit. Sama pak konzultovala nález s psychologem. Jednání bylo příjemné.

Umístění: jiné místo

U paní !doktorky! jsme zatím byli se synem třikrát a první návštěva děs, druhá ještě horší a dneska už se mi otvírala rybička v kapse. Zlá, nesympatická. Sestra to samý. V papírech má nepořádek. Jednou jsem nás musela přeobjednat, volala jsem víc jak týden dopředu, no a při každé další návštěvě máme na talíři, že jsme se bez omluvení nedostavili, že ona to má tak poznamenaný v papírech a hotovo. Bohužel během prvního konfliktu na toto téma mě ani nenapadlo pohledat v telefonu, kde jsem měla jasný důkaz, že jsem volala přesně 10 dní předem a měnila termín. Ale ona má svou pravdu. Takže pozor, když budete muset měnit termín, tak ideálně osobně, ať to můžete zkontrolovat a ještě tak měsíc dopředu! Sestru komanduje jak malý nesvéprávný děcko. Syn hystericky pláče, jen jak vidí, že ho tam vedem. A ona ho tak ráda komentuje slovy, jak hrozně je uřvanej a že nic neslyší. Dnes jsme šli na kontrolu po EEG, malej tam v podstatě ani nemusel být, mohl čekat venku s tatínkem, ale to nééé, to je lepší, když jí hystericky řve uvnitř ordinace a ona se může tvářit, jak strašně ji to obtěžuje. Takže tak. Vřele NEDOPORUČUJI.

Umístění: Provozuji ordinaci dětské neurologie Dlouhodobý neurologický problém

K paní doktorce jsem se vydal po konečném rozhodnutí, že se chci léčit. Už v čekárně jsem slyšel víceméně všechno, co paní doktorka hulákala na matku se synem. Měl jsem trochu strach, ale první návštěva byla vcelku milá a poučná. Domluvili jsme se na EEG další týden.
Bohužel, další návštěvy byly jedna horší než druhá. Poté, co mi EEG nenašlo žádnou příčinu, začala se doktorka chovat neskutečně arogantně a ironicky. Jako kdybych si to celé vymyslel a simuloval neurologický problém!
Poslední návštěvy dopadly tak, že mě "milá" paní doktorka posílá na všemožná vyšetření a pohledem ze mě má akorát srandu.

Nedoporučuji. O sestřičce se zmiňovat ani nebudu. Dalo by se říct, že zdejší kladné komentáře vystihují mou první návštěvu, ty záporné mé ostatní návštěvy (a že těch bylo víc, tak si můžete udělat obrázek).

Umístění: Provozuji ordinaci dětské neurologie neurologické vyšetření

Po první návštěvě u paní doktorky jsem odešla rozčílená do běla. Přišla jsem s 9 měsíčním synem, který se ještě neplatí a nesedí. Okamžitě špatně, protože není tabulkové dítě. Nijak zvlášť nebrala v potaz, že byl měsíc hospitalizovaný, má o něco vyšší váhu než ostatní děti v jeho věku a také to, že má v povaze lenost. Nenechala mě skoro domluvit, byla arogantní, sjela mě, že si nepíšu přesně, kdy a co začal dělat. Automaticky má centrální svalovou hypotonii. Když jsem se jí ptala,jestli je neurologické v pořádku, odvezla, že přece není, když má Ctp, ačkoliv Ctp je jenom syndrom naznačují možnou neurologickou poruchu. Když jsem zmínila, že bych krom standardní RHC chtěla navštěvovat i skupinová cvičení, odsekla mi, že po prodělání kawasakiho syndromu (autoimunitní onemocnění ), vůbec nedoporučuje, že má narušenoi imunitu, což vůbec není pravda. Syn prodělal již před 3 měsíci a výslovně na otázku narušené imunity jsem se ptala našeho kardiologa, který se s tímto syndromem setkává a řekl, že nikoliv. Návštěva podle mě byla bezpředmětná a uvažuji, že na kontrolu v roce už nepřijdeme. Doktoři v dnešní době akorát tlačí dětičky, aby se vešli do nějakých tabulek a podstupuji často zbytečné a stresující procedury. Hlavně, že mají dr. vykázany zákrok, vyšetření. Kam se podělo to, aby se dítě vyvíjelo samo a nespěchalo se na něj. MUDr. Nedoporučuji, v případě potřeby zkuste podle zkušeností maminek a lékařů najít jiného s lepším přístupem.

Po té co jsem si zde přečetla recenze jsem šla k paní doktorce s velkými obavami, nebo spíše připravena na nejhorší :-D . Byli jsme u paní doktorky se sedmitýdenním synem a žádny problém jsme neměli, naopak, paní doktorka nás vzala do ordinace téměř přesně v čas objednání, byla milá i příjemná. Myslím si že můžu říct že malého i důkladně a ochotně vyšetřila. Takže mi můžeme jedině doporučit. :-)

C

U paní doktorky jsem byla v pubertě a doteď na ní mám špatné vzpomínky. Tvrdila mi, že jsem migrény nemohla mít od 6ti let, arogatně si trvala na svém, že je to nemožné. Tak jakto, že se mi to stalo? Doteď si pamatuji, jak jsem po mámě chtěla mrkev na své "špatné" oči (jiskření před očima předcházející migrénu) :-) Paní doktorko, měla byste být příjemnější na lidi kolem sebe, nejste tak chytrá jak si myslíte, alespoň mě předpis jedněch kapek, hořčíku a mizerného EEG vyšetření opravdu nepomohlo. Víc jste mi ani pomoci nechtěla.

Dr. Pavelková byla po celou dobu vyšetření milá a usmívala se. To, že se setra netvářila v podstatě nijak a ani nemluvila, mi může být myslím jedno. Každopádně i osmiletý syn byl z lékařky nadšen. Ano, opravdu nadšen. Dokonce se těší, až k ní půjde zase, protože mu jako jediná po dlouhé době řekla, že je chytrý a velice inteligentní.

Po přečtění recenzí jsem měla strach tuto ordinaci se svým tří měsíčním synem navštívit. Nicméně obavy byly zbytečné. Je tedy pravda, že sestra je nepříjemná, ani nepozdravila. Paní doktorka ale byla příjemná, klidná, usměvavá, vše vysvětlila, na moje otázky bez problému odpovídala. Rady a doporučení mi nedávala nijak povýšeně. Doufám, že to nebyla pouze náhoda a že další návštěva bude ve stejném duchu.

Musím přidat svoji zkušenost s touto lékařkou. Když pominu její opravdu nesympatickou sestru, která vlítne do čekárny, nepozdraví a jen vyhrkne sundat boty a kalhoty, což překvapí všechny maminky, které neví, jestli se nemají radši svléknout taky. Když v čekárně je 15 stupňů...
Paní doktorka je opravdu arogantní, nezeptá se, s čím jsme přišli, nenechá nás mluvit, domýšlí si věty, které nechá sestru hned zapisovat. Popírá závěry jiných odborníků, přestože jsme přinesli zprávu z dětské kliniky, kde jsme byli hospitalizovaní 2 dny, zatím co ona se věnovala dítěti sotva 5 minut.
Každopádně jsme odešli s tím, že máme opožděné dítě, čehož si v nemocnici nevšimli a naše dětská doktorka, která ho vidí pravidelně maximálně po 2 měsících, taky ne.
A k tomu jsme nejhorší rodiče, kteří s dítětem dělají vše špatně, vyčetla nám věci i které vůbec neděláme... A vrchol všeho bylo, že jsem divná matka, protože kojím své už skoro roční dítě, které podle ní mateřské mléko už vůbec nepotřebuje!

Dobrý den, také jsem dostala na tuto paní doktorku doporučení přímo z FN, kde byla dcera hospitalizována. Po přečtení většiny negativních recenzí jsem se k ní přesto objednala. Mohu Vám ze své zkušenosti říci a tím vyvrátit adresovaná negativa, že byla příjemná a to jak paní doktorka, tak i sestřička, Dceru důkladně vyšetřila a domů jsme obě odcházely s dobrým pocitem. Za půl roku jdeme na kontrolu, tak pevně doufám, že svůj názor nezměním a vám všem, kdo váháte, bych doporučila se objednat a udělat si vlastní obrázek. Hodně štěstí :-)