Sadová 528, Klášterec nad Ohří
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Patřila jsem k paní doktorce roky, problém byl, že jśem nemarodila. Jednoho zimního dne mě schvátila Chřipka a já jakožto alergik-astmatik, který pak má průběh nemoci velmi těžšký, jsem se vydala (se svou 3 měs. dcerou v náručí) k lékařce pro pomoc, kam jsem se sotva - těžce dýchaje dobelhala. Klepala jsem na dveře , sestra mi otevřela a řekla, ať počkám - v zápětí mi přinesla mou Zdravotní kartu. Prostě mi ji dala a řekla, ať se nedivím, že k nim už nepatřím, ať si najdu jiného lékaře (!) Na mé argumenty, že je mi moc zle mi sdělila, že je po všem, protože si místo mě vzali pacienty, kteří k lékařce na rozdíl ode mne chodí. Zavřela mi před nosem. Dalo mi práci najít si jiného dobrého lékaře - hlavně ve stavu, v jakém jsem byla - který se mi ještě zhoršil... MUDr. Pauchová je zlatá a šikovná. Neustále se vzdělává a poradí i novinky, ale přes její "sestru", pro kterou nemám jmen se není snadné dostat...

Paní doktorku všem doporučuji.

Dobrá praktická lékařka

Velmi dobře hodnotím tuto lékařku, zvláště pro citlivý přístup k pacientům a pochopení.

Paní doktorka je moc milý člověk:-)

Paní doktorka je jedna z nejpečlivějších a nejmilejších doktorek, které jsem za život poznala. Má velice vlídný přístup, velice citlivý přístup a pokud se jedná i o velice citlivé záležitosti, je vlice vstřícná a obětavá. Mohu to napsat za sebe i svoji kamarádku. Michaela Havlíková, Angelika Boháčová

K p.doktorce chodím jako pacient s problémy již řadu let a jsem velmi spokojen

Velmi jsem spokojen s paní doktorkou, je milá a dobře jedná se svými pacienty A.Ř

velice mila lékařka,vždy ochotně poradí ,má k sobě hodnou a zkušenou sesřičku, všem můžu vřele doporučit

Paní doktorka je velice milá, ochotná a hlavně pečlivá.
Má profesionální přístup, zajímá se o názor pacienta a narozdíl od jiných lékařů neodbývá léčbu.

A sestřička - pokud je stále stejná co naposledy - byla také vždy velmi milá a usměvavá.

Rozhodně doporučuji! :)