Odborný lékař endokrinologie
Trávnická 2, Prostějov

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

U paní doktorky jsem byla před půl rokem, dělala mi vyšetření UZ - ŠŽ. Její přístup je profesionální. Jsem naprosto spokojena. Doporučuji !

Mudr. Mayerová mě léčí už cca 10 let, od začátku mě objednává na kontrolu 1x ročně. Objednávka je vždy na určitou hodinu, ale paní doktorka má problémy ráno přijít na čas, takže se to zpoždění pak táhne celý den a pacient ať si počká! Co se týče odbornosti tak jsem měla za to, že jsem v dobrých rukách až do současnosti, kdy jsem šla náhodně na předoperační vyšetření a ejhle, dost špatné hodnoty právě štítné žlázy! Je fakt, že mám už léta stále stejné léky, i když jsem docela dost přibrala, tak léky se nezměnily...zvláštní, ale myslela jsem si, že nejsem odborník! Jako člověk bude zřejmě docela fajn ženská, ale jako odborný lékař, který má nemocnému pomoci, tak s tím to bude o dost horší...za mě NEDOPORUČUJU a měním lékaře!

Je mi 73 let a paní doktorka o mne pečuje již několik let. Hodně mi pomohla. Paní doktorka je velmi profesionální, empatická a dle mého názoru i na vysoké odborné úrovni.

Na endo se léčím už 14 let, polovinu z toho chodím k této paní doktorce a neměla jsem s ní nikdy žádný problém. Nesouhlasím s názory, že není odbornice! Když se něco děje, vždy to pozná a nasadí účinnou léčbu. To je zkušenost má i mojí maminky, která také musela na operaci se štítnou žlázou. Čekací dloby jsou dlouhé všude..a na endo je přeplněno, tak co chcete. Navíc je to jeden z mála lékařů, který se mezi papíry umí na člověka i usmát a to přesto, že má neustále přeplněnou čekárnu.

Mudr Mayerová léčí mou maminku, která má přes 80 roků. Přišli jsme k ní až na dopoučení ošetřujícího lékaře, když před třemi roky začala hrozivě hubnout a všechna vyšetření v nemocnici byla negativní. Paní doktorka udělala potřebná vyšetření a rozbory, předepsala léky a máti se začala zlepšovat a cca po půl roce se téměř dostala na původní váhu a zlepšila se jí vitalita. Chodíme cca 1 x ročně na kontrolu a 2 x ročně na odběry krve a pokud se výsledky začnou odchylovat, řeší to p. doktorka mírným zvýšením nebo snížením léků a funguje to velmi dobře. Mohu jenom doporučit jak po odborné tak po lidské stránce.

Už nikdy!!Stále stejný lék s se stejným množstvím účinné látky nepomáhal,jiný odmítla předepsat (samozřejmě byl od jiné farmaceutické firmy).Neochota podat podrobnější informace.Endokrinolog ve FN Olomouc po vyšetření okamžitě předepsal lék s vyšším obsahem účinné látky,od té doby mám minimální obtíže.

Dlouhá objednací doba, i přes půlroční objednání dopřdu, tředba i více než hodinu čekání v čekárně.Jako diagnostička nicmoc.Jako lékařka taky ne.Jak vidím,je tu více lidí, co má zkušenost, že na kontrole si nikdy nic nového nedozví, výsledky krve jsou vždy "perfektní" a když sem si zvýšila dávku léků,ani si toho nevšimla, vše bylo dle ní stejné.Mám taky sníženou funkci štít.žlázy,tloustnu.Zdá se,že p. doktorka mnou a mým tloustnutím mírně pohrdá,ayslí si,že si za to mohu sama.Prý nemám nemoc tak vážnou abych tloustla a nezhubla..Zajímavý názor...P.Doktorku NEDOPORUČUJI!

S paní doktorkou jsem spokojena. Bohužel čekací doba v čekárně mě unavuje. Je to způsobeno zřejmě tím, že v PV jsou pouze 2 endokrinologové. Všem, kteří jsou nespokojeni doporučuji ordinaci v nemocnici. Chodila jsem tam 2 roky a ode dveří doktorka určila diagnozu. Tak berte tu lepší variantu. Jediné co mi opravdu vadí je to, že v ordinaci nedělají odběry a musím chodit ke svému lékaři.

Dlouhodobá spokojenost.

prosim nevi kde je zastupce mayerove endokrynologie v olomouci,ona si klidne udelala dovolenou a ja potrebuji napsat inzulin nutne!