MUDr.

Dagmar Košťálová

Kontaktní informace

• Zatím jsem spokojená, byla jsem u paní doktorky s měsíčním synem, kterému se udělala po tělíčku vyrážka, hned druhý den jsem na malým viděla zlepšení a čtvrtý den už jsme neměli nic. Tak doufám, že nám vždy takto dobře pomůže a děkujeme.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Karel Pizinger
    Karel Pizinger
    Lékařský dům, Plzeňská 200, Třemošná
    Specialista a opravdový odborník, nestřílí diagnózy od pasu, vše si pořádně ověří, než něco řekne a snaží se opravdu… Více

Jiří Voltr
    Jiří Voltr
    Sokolovská 82, Plzeň
    Chodíme k němu celá rodina, je to profesionál a člověk na správném místě. Snaží se vždy volit i přírodní varianty. Více

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší… Více

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• 1

Chodila jsem k pani doktorce pred lety a cca dvouletym chlapeckem. Mel AE. Dostal kortikoidovou mast se slovy Mazejte dokud to nezmizi. Az od zname s AE jsem se asi po dvou tydnech mazani meho syna kortikoidy dovedela, ze max. 3dni a pak tyden pauza. Okamzita jsme presli na kozni kliniku Bory a jsme spokojeni.

• N

Při první návštěvě byla paní doktorka arogantní a jevila se naštvaná tak jsem si myslela, že měla jen špatnou náladu.Ale při druhé návštěvě jsem zjistila, že tento způsob chování je pro paní doktorku běžný.Bylo viditelné, že nechce poradit další otázky nepřipouští a chce , abychom co nejrychleji odešli.
      Děkujeme za tyto služby platit opravdu nechceme , ještěže je nabídka doktorů v tomto odvětví pestrá.

• ÚPLNĚ NEJLEPŠÍ !!!!!!!! K PANÍ DOKTORCE CHODÍ UŽ DLOUHOU DOBU CELÁ MOJE RODINA A NIKDY!!! SE NESTALO ŽE BY SI NEVĚLA RADY, NEBO DOKONCE ŠPATNĚ PORADILA! VŠICHNI JSME NAPROSTO SPOKOJENÍ A NIKDY BYCHOM ZA NIKOHO JINÉHO NEMĚNILI. PANÍ DOKTORKA MNĚ OSOBNĚ JAKO JEDINÁ Z MNOHA KOŽNÍCH LÉKAŘU HNED NAPOPRVÉ VYLÉČILA KOŽNÍ PROBLÉM, SE KTERÝM SI OSTATNÍ LÉKAŘI NEVĚDĚLI VŮBEC RADY! JE OPRAVDU VELIKÉ HRDINSTVÍ NAPSAT DLOUHOSÁHLÝ NEGATIVNÍ ČI DOKONCE URÁŽEJÍCÍ KOMENTÁŘ A ANI SE POD NEJ NEPODEPSAT! TÍM PRO MĚ TYTO STRÁNKY ZTRÁCEJÍ VYŠŠÍ SMYSL. PROTOŽE URÁŽLIVÝ ANONYM PRO MĚ NEMÁ ŽÁDNOU VÝPOVĚDNÍ HODNOTU! Jana Mádlová

• Nedoporučuji. Přišla jsem k ní s vyrážkou, skoro se na mě ani nepodívala a podala mi recept se slovy za dva týdny se mi přijďte ukázat. Když jsem se zeptala, jaké je to příčiny...skoro mě odsekla virové a virů je kolem nás přece spousta. Pak už jsem si dovolila jen zeptat, zda s tím můžu do vody. Vůbec mi sama od sebe neřekla o co se jedná, omezení, jak mám často mastičku aplikovat atd.

• Je výborná! Je neuvěřitelně slušná (což už se dnes u lékařů vidí bohužel málo), vždy mi pomohla i ochotně poradila.

• K paní doktorce chodím s dcerou už šestým rokem s atopickým ekzémem a jsem s její péčí velmi spokojena. V čekárně žádné dlouhé čekání nehrozí,při větším počtu pacientů je čekací doba samozřejmá,ale to paní doktorka neovlivní- naopak svědčí o její šikovnosti v oboru a profesionalitě.

• S paní doktorkou nemám dobré zkušenosti. Předepíše, co chci, ale to je tak všechno. Nedávno jsme s dcerou změnily kožního lékaře a udělaly jsme dobře. Spíše mne mrzí, že jsme to neučinily již dříve!

• Nemohu paní doktorku doporučit jako odbornici. Sice vždy předepsala, co jsme potřebovali, ale když měla rozpoznat závažné virové onemocnění kůže u malého dítěte, tak nepoznala. Nakonec jsme museli být hospitalizování na infekční klinice.

• T

Z mé strany paní doktorce mohu vytknout jen to dlouhé čekání před ordinací.