Adresy

 • Karlovarská 298/30
  Plzeň, plzeňský

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
 • DIEKO s.r.o., zdravotnické zařízení

  Karlovarská tř. 30/298
  30166 Plzeň, plzeňský

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor
3

Obecné skóre
14 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Chodila jsem k pani doktorce pred lety a cca dvouletym chlapeckem. Mel AE. Dostal kortikoidovou mast se slovy Mazejte dokud to nezmizi. Az od zname s AE jsem se asi po dvou tydnech mazani meho syna kortikoidy dovedela, ze max. 3dni a pak tyden pauza. Okamzita jsme presli na kozni kliniku Bory a jsme spokojeni.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Při první návštěvě byla paní doktorka arogantní a jevila se naštvaná tak jsem si myslela, že měla jen špatnou náladu.Ale při druhé návštěvě jsem zjistila, že tento způsob chování je pro paní doktorku běžný.Bylo viditelné, že nechce poradit další otázky nepřipouští a chce , abychom co nejrychleji odešli.
  Děkujeme za tyto služby platit opravdu nechceme , ještěže je nabídka doktorů v tomto odvětví pestrá.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Zatím jsem spokojená, byla jsem u paní doktorky s měsíčním synem, kterému se udělala po tělíčku vyrážka, hned druhý den jsem na malým viděla zlepšení a čtvrtý den už jsme neměli nic. Tak doufám, že nám vždy takto dobře pomůže a děkujeme.

 • ÚPLNĚ NEJLEPŠÍ !!!!!!!! K PANÍ DOKTORCE CHODÍ UŽ DLOUHOU DOBU CELÁ MOJE RODINA A NIKDY!!! SE NESTALO ŽE BY SI NEVĚLA RADY, NEBO DOKONCE ŠPATNĚ PORADILA! VŠICHNI JSME NAPROSTO SPOKOJENÍ A NIKDY BYCHOM ZA NIKOHO JINÉHO NEMĚNILI. PANÍ DOKTORKA MNĚ OSOBNĚ JAKO JEDINÁ Z MNOHA KOŽNÍCH LÉKAŘU HNED NAPOPRVÉ VYLÉČILA KOŽNÍ PROBLÉM, SE KTERÝM SI OSTATNÍ LÉKAŘI NEVĚDĚLI VŮBEC RADY! JE OPRAVDU VELIKÉ HRDINSTVÍ NAPSAT DLOUHOSÁHLÝ NEGATIVNÍ ČI DOKONCE URÁŽEJÍCÍ KOMENTÁŘ A ANI SE POD NEJ NEPODEPSAT! TÍM PRO MĚ TYTO STRÁNKY ZTRÁCEJÍ VYŠŠÍ SMYSL. PROTOŽE URÁŽLIVÝ ANONYM PRO MĚ NEMÁ ŽÁDNOU VÝPOVĚDNÍ HODNOTU! Jana Mádlová

 • Nedoporučuji. Přišla jsem k ní s vyrážkou, skoro se na mě ani nepodívala a podala mi recept se slovy za dva týdny se mi přijďte ukázat. Když jsem se zeptala, jaké je to příčiny...skoro mě odsekla virové a virů je kolem nás přece spousta. Pak už jsem si dovolila jen zeptat, zda s tím můžu do vody. Vůbec mi sama od sebe neřekla o co se jedná, omezení, jak mám často mastičku aplikovat atd.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Je výborná! Je neuvěřitelně slušná (což už se dnes u lékařů vidí bohužel málo), vždy mi pomohla i ochotně poradila.

 • K paní doktorce chodím s dcerou už šestým rokem s atopickým ekzémem a jsem s její péčí velmi spokojena. V čekárně žádné dlouhé čekání nehrozí,při větším počtu pacientů je čekací doba samozřejmá,ale to paní doktorka neovlivní- naopak svědčí o její šikovnosti v oboru a profesionalitě.

 • S paní doktorkou nemám dobré zkušenosti. Předepíše, co chci, ale to je tak všechno. Nedávno jsme s dcerou změnily kožního lékaře a udělaly jsme dobře. Spíše mne mrzí, že jsme to neučinily již dříve!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Nemohu paní doktorku doporučit jako odbornici. Sice vždy předepsala, co jsme potřebovali, ale když měla rozpoznat závažné virové onemocnění kůže u malého dítěte, tak nepoznala. Nakonec jsme museli být hospitalizování na infekční klinice.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Z mé strany paní doktorce mohu vytknout jen to dlouhé čekání před ordinací.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Jste tento lékař?

78

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

Je toto Váš profil?
Převezměte jej