Sadová 33, Blansko
Dermatovenerologie

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Digitální dermatoskop k počítačové kontrole pigm. znamének • od 100 kč

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Digitální dermatoskop k počítačové kontrole pigm. znamének

Sadová 33, Blansko

od 100 kč

Dermatovenerologie

Umístění: Dermatovenerologie Atopicky ekzem, infekce kuze

Pani doktorka skvela, ma lidsky pristup, hleda nejvhodnejsi lecbu podle potreb pacienta. Mohu jen doporucit!!!

Pani doktorka je prijemna, pozorna, velmi dobre se orientuje ve svem oboru. Pokud citi, ze by bylo lepsi Vas poslat za odbornikem do Brna z duvodu vetsi specializace, nevaha Vam to nabidnout. Doporucuji.

Výborná,profesionální lékařka.Všechno pěkně vysvětlí a poradí.Léčba vždy s úspěchem.Pečlivá.

Výborná paní doktorka,všechno pěkně vysvětlí,poradí.Vždy profesionální léčba!
Doporučuji.Jsem moc spokojená.Léčí i mé malé děti.

Velice schopná paní doktorka. S osobním přístupem k pacientovi. Byl jsem u několika dermatologů, paní horáčková je špička. Doporučuji

nejlepasi

F

dr dagmar je vekice dobra doktorka.ona se snazi delat vshechno aby pomohla pacienty.bude mit dobrou budoucnost.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Mám problém tvoří se mi akné po celém těle delší dobu i na intimních místech .Ale stydím se stim někam jít.

Bude nutné přijít k lékaři a ev, dalšímu vyšetření. lékaře
    Zejména kožní lékaři jsou zvyklí vyšetřovat všechny oblasti kůže , tedy i ty intimní. Stud překonejte.
    MUDr.Horáčková Dagmar

MUDr. Dagmar Horáčková