Dermatovenerologie
Sadová 33, Blansko

Digitální dermatoskop k počítačové kontrole pigm. znamének • Od 100 Kč

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Sadová 33, Blansko

Od 100 Kč

Dermatovenerologie

Umístění: Dermatovenerologie Atopicky ekzem, infekce kuze

Pani doktorka skvela, ma lidsky pristup, hleda nejvhodnejsi lecbu podle potreb pacienta. Mohu jen doporucit!!!

Pani doktorka je prijemna, pozorna, velmi dobre se orientuje ve svem oboru. Pokud citi, ze by bylo lepsi Vas poslat za odbornikem do Brna z duvodu vetsi specializace, nevaha Vam to nabidnout. Doporucuji.

Výborná,profesionální lékařka.Všechno pěkně vysvětlí a poradí.Léčba vždy s úspěchem.Pečlivá.

Výborná paní doktorka,všechno pěkně vysvětlí,poradí.Vždy profesionální léčba!
Doporučuji.Jsem moc spokojená.Léčí i mé malé děti.

Velice schopná paní doktorka. S osobním přístupem k pacientovi. Byl jsem u několika dermatologů, paní horáčková je špička. Doporučuji

nejlepasi

dr dagmar je vekice dobra doktorka.ona se snazi delat vshechno aby pomohla pacienty.bude mit dobrou budoucnost.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mám problém tvoří se mi akné po celém těle delší dobu i na intimních místech .Ale stydím se stim někam jít.

Bude nutné přijít k lékaři a ev, dalšímu vyšetření. lékaře
Zejména kožní lékaři jsou zvyklí vyšetřovat všechny oblasti kůže , tedy i ty intimní. Stud překonejte.
MUDr.Horáčková Dagmar

MUDr. Dagmar Horáčková

Dobrý den. Mám na levé straně krku měkkou bouličku cca 0.5mm nebolestivou. Udělalo se mi to cca hodinu po oholení. Někdy mi zarůstají vousy,které po pár dnech vymáčknu. Po týdnu se zvětšovala a byla vodová,tak jsem ji lehce propíchl a vyteklo trošku hnisu,ale hlavně krev a voda. Z větší části to splasklo,ale stále tam menší boule je a je na omak měkká. Myslíte že to může být zarostlý vous tak hluboko? Děkuji za odpověď

Dobrý den, myslím si, že je to drobný zánět kolem zarůstajícího vousu ale pozánětlivá " boulička" tam může vydržet i několik týdnů. Hlavně na to nesahat , aby jste si tam nevytvořil zajizvení trvalé.
zdravím MUDr.Dagmar Horáčková

MUDr. Dagmar Horáčková