Dagmar Blohoňová, pediatr Česká Třebová

MUDr. Dagmar Blohoňová

Uložit

Pediatr Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Litomyšlská 322, Česká Třebová
Sam.ord. PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient
Umístění: Sam.ord. PL pro děti a dorost

K paní doktorce chodím 16 let a nemám s ní žádný problém. To stejné můžu říci i o sestřičce. Snad jen párkrát se mi stalo, že nebyla paní doktorka nejmilejší, ale já to prisuzuji tomu, že byl pátek a za celý týden toho už musela mít dost. Co si pamatuju z doby, kdy jsem byla hodně malá, tak taky nemůžu asi nic vytknout. Možná jen mohla mamce víc klást na srdce, jak je můj ,,stav" vážný a že by se s tím mělo něco dělat, ale nemůžu to svádět na ni, protože vím, že máma má svoji hlavu a že pro mě dělala to, co ona chtěla a moc na rady lékařů nikdy nedala. Za to s ní mám teď celkem špatný vztah, protože mi tím hodně zkomplikovala život. Takže s ordinací a personálem jsem spokojená a sama od sebe bych neměnila

L
Ověřeny pacient

Bohuzel nemam jinou moznost,ale napsat to musim.pokud si k pani doktorce prijdete pro radu uslysite pouze arogantnim hlasem receno :co po me chcete....chodili jsme s detmi k pani doktorce 3 roky a nyni jsme se prehlasili,kuli chovani a neochote pani doktorky k jine pani doktorce a jeste ze jsme to udelali ,jelikoz jen diky tomu se zjistilo,ze nas ctyrlety chlapecek spatne vidi a ma schovane varlatko,tudiz nas ceka operace.kdybychom u pani doktorky zustali tak bychom se to nejspis vubec nedozvedeli a tudiz by se to neresilo.buh vi jak by to dopadlo

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

my jsme spokojeni, atb dostaneme, pokud je vážně potřebujeme, jinak vstřícný přístup, není co vytknout.

T
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila do 18 let. Je milá a příjemná... ani se sestřičkou jsem nikdy neměla problémy, vždycky se na mě obě usmívali a i jako malé dítě jsem tam ráda chodila. Co se týče ATB, tak ačkoliv jsem měla různé zdravotní problémy, ATB jsem nikdy předepsaná neměla! Neměla problém mě pro jistotu přeposílat na další vyšetření na jiná oddělení. Za mě: perfektní. A moje děti jímoc ráda svěřím!

To co tady píšete o sestřičce není vůbec pravda. Možná se Vám akorát zdá na první pohled protivná, ale jak vy k ní tak ona k Vám. Představte si Vás v její situaci. Taky by se Vám nelíbilo kdyby někdo (nejčastěj puberťáci) hazeli ksichty a simulovali by nemoc. A to, že paní doktorka dává ATB na všechno není taky pravda.. Kolikrát i já sama jsem je chtěla a ona řekla, že jsou zbytečná a měla pravdu!

R

k této paní doktorce chodím s dětmi již 18. let a jsem s ní velice spokojena. Mé starší děti i nynější 19.měsíční dvojčata jsou určitě v nejlepší péči. Čekárna i ordinace je dobře vybavena a paní doktorka i sestřička je vždy milá a usměvavá.

M

paní doktorka,je hodná ale po odborné stránce nic moc o každé vyšetření si musíte řříct sama nic neudělá apak je samozřejmě naštvaná.sestra je moc protivná.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti