Očkovací centrum České Budějovice (Obchodní centrum IGY)
Pražská 1447/21, Brno-Bosonohy , Brno

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Profesionální,lidská,laskavá,citlivý přístup k lidem.

Výborná paní doktorka, můžu jen doporučit!!!!

Oceňuji milý, lidský, přesto profesionální přístup a příjemné prostředí ordinace.

Paní doktorka, je mezi lékaři, které znám, v kladném slova smyslu vyjímkou. Vždy příjemná, milá a hlavně vše jasně a trpělivě vysvětlí a poradí.

Velmi dobrá lékařka s lidským přístupem.

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Dokonce moje malé děti ani nezabrečeli. Za přístup k dětem paní doktoece velmi děkuji.

Skvělá paní doktorka. Vyslechne,poradí,vysvětlí. A pořád usměvavá. Neznám lepší doktorku.

Paní doktorka je nejen výborná lékařka, ale i velmi citlivá bytost. Jsem velmi spokojená. Je milá, vstřícná, ochotná a to i včetně sestřičky. Kéž by bylo takových lékařů více.

Paní doktorka je velmi milá. Má perfektní, kamarádský přístup zvláště k dětem, takže očkování probíhá bez zbytečného strachu, obav a stresu. Celá naše rodina ji hodnotí velmi pozitivně a rádi ji doporučujeme svým známým.

Paní doktorka i sestřička vždy příjemná, aplikace opravdu bezbolestná, skvělá domluva. Tak by to mělo být. Děkuji za naši rodinu.