Burianová Senta, urolog České Budějovice

MUDr. Burianová Senta

Urolog Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Matice školské 17, České Budějovice
Urologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Umístění: Urologie Jiný

K doktorce jsem se dostala na doporučení obvodní lékařky. S urologické problémy jsem měla problémy již dříve. Ona se do mé karty ani nepodívala. Prohlédla si mě od shora dolu a arogantně konstatovala že mé problémy jsou od zad. Prý ať shodím a žádné mít nebudu. Odcházela jsem s brekem protože s nadváhu podle obvodní lékařky nemám.
Po přetrvávajících problémech se ukázalo, že mám dva ledvinové kameny které bolesti způsobovali.
Absolutně nedoporučuji tuto lékařku!!
Neprofesionální a arogantní přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Urologie

Na doporučení mého obvodního lékaře jsem paní doktorku navštívil.Její vyšetření bylo profesionální a s přístupem k pacientovi jsem byl spokojen. Na základě vyšetření mě poslala na specializované oddělení.
Po obdržení výsledku tohoto vyšetření mě věcně informovala o mém problému, zdravotním stavu a zařídila další léčbu.


R
Ověřeny pacient

Musím se bohužel přidat k výčtu negativních hodnocení paní doktorky. K její odborné erudici se coby laik vyjadřovat nechci. Velkým problémem je přístup paní doktorky, která se chová povýšeně a nepochopitelně arogantně. Její míra empatie k problémům pacienta se limitně blíží nule.
V mém případě mě odmítla ošetřit s akutním problémem, neboť jsem si dovolil v zájmu urychlení léčby domluvit odborné vyšetření sám. Pro paní doktorku se to zřejmě rovnalo osobní urážce, takže mě v podstatě bez ošetření vykázala z ordinace a dokonce mi odmítla předat výsledky, které ji z toho odborného vyšetření přišly. Že má pacient strach a obavy jak vyšetření dopadlo? Že má akutní zdravotní problém? Nezájem...
Našel jsem si jiného urologa s diametrálně odlišným přístupem a jsem rád, že se s totuto lékařkou již setkat nemusím. Dle ohlasů ostatních zjevně nejsem sám...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K paní Dr. Buriánové jsem byl poslán obvodní lékařkou. Na vyšetření jsem čekal 1 měsíc. Po vyšetření, které probíhalo standardně (alespoň se domnívám), jsem byl na odběru krve, kde mě byla zjištěna cukrovka II typu. Poté mě bylo řečeno, že až budu mít hladinu cukru 0 ( ! )mám přijít k dalšímu vyšetření. Po 22 dnech jsem byl vyzván SMSkou abych se k Dr. Buriánové dostavil k dalšímu vyšetření. Den vyšetření mě nevyhovoval, proto jsem SMSkou (jiná možnost komunikace je nemožná) požádal o jiný termín.Poté mi přišel telefonát, při kterém jsem si domlouval jiný termín, a mezi řečí jsem se dozvěděl, že jde o předoperační vyšetření. Když jsem se podivil a žádal podrobnosti, byl jsem odkázán na Dr.Buriánovou. Vůbec nevím, zda jsem mluvil s recepční (?) či sestrou. Další rozhovor probíhal přímo s Dr Buriánovou, při kterém jsem se dozvěděl, že jsem tak trochu tupý, jelikož jsem jí špatně při předchozí návštěvě pochopil, a že se k ní mám dostavit v termínu který stanovila. K jakému předoperačnímu vyšetření a jaké následné operaci a v jakém termínu by mělo dojít jsem se vůbec nedozvěděl,pouze se řešilo to, že jsem 3x nezvedl telefon. Poté mě oznámila, že její čas vypršel. Takže s bohem, Dr. Buriánová, mě vypršela zase trpělivost. Pevně doufám, že se s vámi již nikdy nesetkám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla na doporučení obvodního lékaře s podezřením na hyperaktivní měchýř. Paní doktorka byla velmi nepříjemná a arogantní, bez sebemenšího zájmu, odbyla mě, že jistě se nejedná o hyperaktivní moč. měchýř. Podívala se do žádanky a uviděla, že pocházím z Prahy a začla na mě křičet, co si to dovoluju lézt k ní, ať si najdu lékaře v Praze a že si na mě bude stěžovat mé obvodní lékařce. Odcházela jsem s pláčem. Nakonec jsem se skutečně objednala na specializovanou kliniku do Prahy, kde potvrdili zmíněnou diagnozu, jednali se mnou velice mile a empaticky a pomohli mi s léčbou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Velká profesonalita,spolehlivost.
Výborné vybavení ordinace.


A
Ověřeny pacient

Tuto "doktorku" nedoporučuji. Nepomohla mi, snažila se můj problém zesměšňovat a chovala se arogantně. Nakonec mě vyrazila ze dveří s tím, že o takové pacienty nestojí. Tak jí jen popřeji, aby jí s tímto přístupem vůbec nějací pacienti za čas zbyli.....

Vážení moderátoři, toto píšu potřetí a naposledy. Nevím už, jak jinak to mám formulovat, aby se vám to líbilo? Pani doktorka je pro mě "bílá šlechta" a chovala se strašně. Nepřípustně. Odcházela jsem od ní úplně otřesená. Jak to mám jinak napsat, aby to vyhovovalo?? Tohle jinak napsat nejde, protože pak už to nebude pravdivé. Ráda si ale od vás nechám poradit.
Začínám mít dojem, že tady se smí přidávat pouze kladná hodnocení :(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka má dvě "sekretářky" - sestry, které zaručují chod pacientů jak na běžícím pásu. Cílem je co nejrychleji pacienta odbýt, mít veškerou administrativu v pořádku aby byla krytá a vydělat na pojišťovně co nejvíce peněz.
MŮJ DĚDA KVŮLI NÍ ZEMŘEL.Dělala mu test krve, takového druhu, ze kterého by lékař poznal že začíná někde rakovina. Dokonce jsme ho tam poslali ze známosti, protože paní Senta se znala s jedním členem naší rodiny!! Kdyby se na jeho rakovinu prostaty přišlo včas, nemusel zemřít, a především, NEMUSEL TOLIK TRPĚT.
U této lékařky jsem byla i já a také jsem nebyla spokojená. S komentáři zde souhlasím, je to pravda. Komu opravdu jde o zdraví, jděte jinam. A kdo od dětství trpí na opakované záněty močových cest, doporučuju vyžrat celé největší balení Wobenzymu, jíst ho opravdu poctivě tak jak se má vč. dodržování konzumace jídla až po určité době a máte šanci na změnu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Měla jsem problémy 10 let s opakovanými záněty močáku hlavně po sexu.Nitrofurantoin jsem si dávkovala už sama jak bombóny.Šla jsem k této doktorce na doporučení od svýho praktického lékaře,protože už jsem se nechtěla cpát neustále antibio.Když jsme s přítelem přišli do ordinace,tak z nás udělala hned na úvod promiskuitní. Navrhla přítelovi udělat výtěr a když se zeptal jestli zevnitř nebo nahoře,tak z něj udělala úplnýho vola,že ani neví,kde má žalud a močovou trubici. Když se ani u něj,ani u mě ničeho nedopátrala,tak vytáhla leták s volně prodejným lékem a bylo po problému:-))) takže díky její neochotě léčit jsem se náhodou vyléčila. Pak tam šel přítel sám,že ho bolí jedno varle,tak mu doporučila,ať nosí volné kalhoty:-) Nemluvim o objednávací sestře v čekárně, její chování a arogance nemá obdoby.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Díky hodně negativním ohlasům se radši zítra objednám jinam :-) Ještě, že sem lidi píšete. Pro mě při rozhodování to třeba hraje velkou roli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti