Praktický lékař pro děti a dorost
Jablunkovská 837/8, Český Těšín

K paní doktorce jsem chodila uz jako malá a po narozeni dítěte jsem se ani nerozmyslela, kde své dítě zápisu. Paní doktorka je dobrý člověk a také výborná doktorka s velkým srdcem. Nikdy bych neměnila!!!

K paní doktorce dojíždím s dcerou z Orlové a neměnila bych. Vždy mi poradí i po telefonu a na otázky ochotně odpoví. Jsem s ní spokojená.

ja pani doktorku doporucuji protoze je na moji dcerku moc hodna aj pro me je moc mila.

Tuto paní doktorku mohu vřele doporučit. Je pečlivá,lidská a děti ji mají rády a já to vlastně mohu říct taky,protože paní doktorka navštěvovala i mého nejmladšího syna doma, když byl vážně nemocný,včas rozpoznala nebezpečnou nemoc a zachránila mu život. U dcery zjistila včas anemii a také alergii. U nejstaršího v nejútlejším věku zjistila včas, že je třeba naříznout předkožku, která mu bránila v močení, včas odhalila i jeho další neduhy. Na to, že je běžný pediatr...je výborná, vnímavá a pečlivá. Jana J.

U paní doktorky jsem byla jen z důvodu, že naše pediatrička měla dovolenou. Stěžovala jsem si, že malej má prasklinky kolem konečníku, ani se na něj nepodívala, ve dveřích mi řekla, že mám používat bepanthen nebo rybilku, na mou odpověď, že to používám a nepomáhá to mi řekla, že nic jiného ona nepředepisuje. Tak děkuji paní dr. Malému se rozjela do dvou dnů opruzenina přes celý zadeček. Až má paní dr. Jakimovová jej důkladně prohlédla a předepsala dělanou mastičku pythiol, která okamžitě zabrala. Paní dr. Danelová, zřejmě, že nejsem její pacienti, neprojevila jakýkoliv zájem, tedy nedoporučuji.

Výše uvedené negativní hodnocení opravdu nechápu. Mám dvě děti,chodíme k ní poměrně často hlavně v zimním období,kdy kašel je u mých dětí na denním pořádku,antibiotika však dostal můj syn jen jednou a to až po výtěru z krku a zjištění bakterie. Právě si myslím,že tato paní doktorka nedává antibiotika jen tak,ale po pečlivém uvážení a vyšetření.Když se ji něco nezdá,posílá ke specialistovi. Jsem s ní nadmíru spokojená. Doporučuji!

ok

Paní doktorku mohu doporučit,chodila jsem k ní i já jako dítě a teď k ní chodí i mé dvě dítka. Je velice příjemná a co se týče k výše uvedeným kritikám,tak nemůžu v žádném případě souhlasit.Pokud jsme měli něco závažnějšího,tak nás p.doktorka poslala raději k specialistům určeným na dané nemoci-ORL,kožní,URL. Nedělá z dětí pokusné králíky a to se mi moc líbí-každý lékař má svou specializaci a nemá se míchat do všeho.

Dobrý den,mohu jen vřele doporučit paní doktorku, neměnila bych v žádném případě.Je pečlivá,lidská a děti ji mají rády a já to vlastně mohu říct taky,protože jsem paní doktorku navštěvovala od miminka.

S touto lékařkou nemám nejlepší zkušenosti, ano je možná hodná, ale co se týče léčení nebo prevenci mimin? U syna za 2 roky nerozpoznala, že jeho často ucpaný nos není jen tak. Navíc jevil velmi zřetelné náznaky, že má zvětšenou nosní mandli, kterou už rozpozná i laik. Po vyšetření na nosním mi ještě bylo doporučeno zajít před operací na alergologii, což p. Danelovou hrozně udivilo, že je to naprosto zbytečné.
Přesto jsem neuposlechla a zašla tam. K mému velkému úžasu je velmi silný alergik.