Opava Medica s.r.o., oční
Slezká 14a, Opava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka i sestřičky se ke mně chovaji mile.Pokud Vám vadí čekání ,vezměnte si knihu na čtení,pokud můžete číst.V čekárně bývá i legrace,záleží jací lidé se sejdou.Nemusíteíte na sebe koukat zle.A pokud Vám vadí čekání,běžte k ninému lékaři,který má prázdnou čekárnu,ale také můžete odejít bez oka.Vtípek.Já si raději počkám.Možná zdržuji já,protože mně vyšetření oči nedělá dobře.Takže,promiňte a na paní doktorku se nezlobte.Je ke mně trpělivá jako sestřičky.

Zdraví.
Musím reagovat na situaci u paní doktorky.
S výkonem lékaře jsem spokojen, ale u sestry by mělo vzhledem k pověsti tohoto zařízení dojít k okamžitému ukončení pracovní poměru. Na pozdrav dobrý den reaguje sestra, musíte počkat všichni co zde jsou budou před vámi. Při čekání to slyšíte tak pětkrát a samozřejmě mě to obtěžuje. Sestra disponuje zřejmě pracovní deformací, která ji brání vykonávat svou činnost ve smyslu přijemného vystupavání a reprezentace tak kvalitního lékaře. Musím podotknout, že se jedná o jednu ze dvou sester. Ta druhá je velmi příjemná.
Dotyčná sestra určitě bude vědět, že se jedná o ni. Paní doktorko, zamyslete se nad touto situaci a řešte ji minimálně domluvou dané sestry ve svém vlastním zájmu. Přeji mnoho pracovních úspěchů.

U paní doktorky je zaregistrovaná celá naše rodina,jsme všichni spokojeni, paní doktorka je milá a ochotná, s čekáním počítáme,hlavně že, i když s brýlemi,dobře vidíme, po odborné stránce nikdy nezklamala.

Nevím proč by se paní doktorka nemohla zapojit a trochu se bránit a taky se omluvila. Já osebně k ní už nechodím, protože když jsem volala, že se objednám, měli čas až za 4měsíce a já jsem potřebovala hned. Necpu se jako akutní případ. Pání doktorka má strašně moc pacientů, tak jsem ji odlehčila a sobě si zkrátila cestu i když jsem s ní byla spokojená. Bohužel v dnešní době je čas drahý, proto tolik nespokojenců. Mě se také čekání nelíbilo, ale čekala jsem vždycky všude, u obvodního, až se důchodci vykecají, u gynekolaga, kde taky nikdy nestíhají, co člověk nadělá. Nelíbí se mi jak jsou tady v těch komentářích lidi hrubí, trochu slušnosti a klidu.

Připojuji se k ostatním pacientům. Byl jsem objednaný na "časovku", ale na tu stejnou dobu byli objednáni i jiní lidé. Čekal jsem 2 hodiny. To už je to lepší u doktorů, kteří neobjednávají, to člověk příjde na řadu dříve.
Vymlouvání se na akutní případy je hloupé, nikoho akutního jsem tam nezažil.
Přijde mi také velmi trapné, že se pí. doktorka do hodnocení vůbec zapojila.

P.S. Přešel jsem k jinému lékaři a jsem spokojen. Změnit doktora můžeme vždycky.

Milí pacienti, moje možnosti jsou omezené, nedokážu pracovat rychleji, pokud přijde ráno deset neobjednaných pacientů, jelikož mají akutní potíže, musím je přijmout, pak bohužel objednaní pacienti na časovku čekají. Bohužel úrazy a náhlé ztráty vidění mají přednost. Omlouvám se všem, co musí čekat, přestože byli objednaní na časovku. Ale doktor nepracuje na časovku, každému pacientovi věnuji tolik času, kolik je potřebné ke zjištění diagnózy, prosím o pochopení. Doktor není pracující u pásu, ale s lidmi.

když pracovala v nemocnici v opavě na očním tak mi hodně pomohla, pak si zřídila soukromou ordinaci a už bylo těžké se k ní dostat. Jednou mi to vyšlo ale odradilo mě čekání v hošticích a po vyšetření jsem jí už nevyhledal, škoda ikdyž odbornicí je. přešel jsem k MUDr. Štěpanové do Opavy a bez problémů hlavně nečekám a péče stejná

Paní doktorka je velice zkušená ve svém oboru,ve své ordinaci v Malých Hošticích by mohla objednávat počet pacientů tak, aby nečekali cca 1-3 hodiny. Obrňte se trpělivostí vemte si s sebou něco na čtení.
Mám zkušenosti s hodinovým čekáním po časovce - běžná věc. Škoda, paní doktorka by se měla zamyslet nad tímto problémem.Věřím , že to dá změnit, ale člověk musí chtít a vnímat pacientovo čekání.