Neurologická ordinace
Plachého 19, Plzeň

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Musím předeslat, že jít k lékaři je pro mne vždy trauma a to nejen proto, že vysedávání několik hodin v čekárně přímo nesnáším nebo že mne zaměstnavatel za to docela nepříjemně finančně penalizuje. K paní doktorce jsem se dostal tím způsobem, že jsem byl objednán k její nepoměrně příjemnější kolegyni, která bohužel nebyla přítomna. Mudr. Václavíčkovou nejenže moje problémy vůbec nezajímaly, ale ještě ze mne arogantně dělala nesvéprávného pitomce. Myslím, že slabší povahy po návštěvě u ní by mohli skončit i psychiatra. Zbytečně vyhozené 3 hodiny, které jsem mohl strávit užitečnou prací.

Otřesný zážitek. Lékařka byla arogantní,ani si nepřečetla výsledky rentgenů a vyjádření všech specialistů,a veškeré potíže vyvrátila tím,že neexistují: "Protože mám dobré reflexy,na Tinitus si schválně neberu léky,ona dobře ví,že v příbalovém letáku Betahistinu Actavis NENÍ varování pro astmatiky,že artrozu krční páteře a beder (kterou trpím již 10 let) mám z velkého břicha ať zhubnu a bude po potížích."
I když věděla,že ještě před půl rokem jsem vážila 64 kg na výšku 165cm a přibrala jsem kvůli ze dne na den omezené hybnosti.Byla jsem aktivní sportovec,ale pro ni jsem obézní hypochondr.Nevejdou se sem všechny urážky co jsem od ní vyslechla.Na zprávě jsou 2 razítka s různými jmény,a tak ani nevíte kdo vás vlastně ošetřoval.Pokud chce být někdo opravdu léčen,tak neurologii Plachého nedoporučuji.

Výborná lékařka, perfektní človíček. Moc mi pomohla svojí odbornou znalosti. Moc moc dekuji. Určitě doporučuji.

Perfektní přístup, evidentní zkušenost přesná diagnostika. Velmi doporučuji.
_____________________________________________________________

Dobrý přístup, krátká čekací doba, jsem velmi spokojen

Doporučení jsem měla od příbuzné lékařky. Jsem spokojená, jediná lékařka, co mi pomohla po vážné inf.nemoci. Díky ní jsem přestala mít problémy s epi. Je lidská, má pochopení, dodá elán. Je opatrná ve výběru léků i dávek, zvýšení i snížení, kombinace...
Pošle i k dalším specialistům a vím, že pomohla při mrtvici jako jediná jednomu staršímu pánovi.

Pani doktorka je velmi neprofesionalni.Bohuzel jsem za svuj zivot navstivila jiz mnoho lekaru ale takove neprofesionalni jednani je opravdu hruza. Diagnozam od jinych lekaru se Vam do oci jen vysmeje a pak se vas zepta jejtli chcete brat prasky, ze je ji to jedno. To snad ma vedet ona jestli je potrebuju. atd nakonec po jejich praskach u kterych me mimochodem ujistovala, ze nejsou navikove, dostala abstinencni zachvat po jejich vysazeni. Opravdu nedoporucuji zvlast v dobe kdy si lekare muzeme vybrat.

Paní doktorka mi pomohla a také oceňuji lidský přístup k pacientům. Jsem rád, že mi byla tato neuroložka doporučena. Děkuji

Paní doktorka má nejen medicínské znalosti, ale i lidský přístup, který je také velmi důležitý Nejen mně, ale mým přátelům velmi pomohla.

Vinikající,moc mi pomohla.Doporučuji.