Božena Václavíčková, neurolog Plzeň

MUDr. Božena Václavíčková

Uložit

Neurolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Plachého 19, Plzeň
Neurologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Musím předeslat, že jít k lékaři je pro mne vždy trauma a to nejen proto, že vysedávání několik hodin v čekárně přímo nesnáším nebo že mne zaměstnavatel za to docela nepříjemně finančně penalizuje. K paní doktorce jsem se dostal tím způsobem, že jsem byl objednán k její nepoměrně příjemnější kolegyni, která bohužel nebyla přítomna. Mudr. Václavíčkovou nejenže moje problémy vůbec nezajímaly, ale ještě ze mne arogantně dělala nesvéprávného pitomce. Myslím, že slabší povahy po návštěvě u ní by mohli skončit i psychiatra. Zbytečně vyhozené 3 hodiny, které jsem mohl strávit užitečnou prací.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Otřesný zážitek. Lékařka byla arogantní,ani si nepřečetla výsledky rentgenů a vyjádření všech specialistů,a veškeré potíže vyvrátila tím,že neexistují: "Protože mám dobré reflexy,na Tinitus si schválně neberu léky,ona dobře ví,že v příbalovém letáku Betahistinu Actavis NENÍ varování pro astmatiky,že artrozu krční páteře a beder (kterou trpím již 10 let) mám z velkého břicha ať zhubnu a bude po potížích."
I když věděla,že ještě před půl rokem jsem vážila 64 kg na výšku 165cm a přibrala jsem kvůli ze dne na den omezené hybnosti.Byla jsem aktivní sportovec,ale pro ni jsem obézní hypochondr.Nevejdou se sem všechny urážky co jsem od ní vyslechla.Na zprávě jsou 2 razítka s různými jmény,a tak ani nevíte kdo vás vlastně ošetřoval.Pokud chce být někdo opravdu léčen,tak neurologii Plachého nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Výborná lékařka, perfektní človíček. Moc mi pomohla svojí odbornou znalosti. Moc moc dekuji. Určitě doporučuji.


A
Ověřeny pacient

Perfektní přístup, evidentní zkušenost přesná diagnostika. Velmi doporučuji.
_____________________________________________________________


I
Ověřeny pacient

Dobrý přístup, krátká čekací doba, jsem velmi spokojen


Doporučení jsem měla od příbuzné lékařky. Jsem spokojená, jediná lékařka, co mi pomohla po vážné inf.nemoci. Díky ní jsem přestala mít problémy s epi. Je lidská, má pochopení, dodá elán. Je opatrná ve výběru léků i dávek, zvýšení i snížení, kombinace...
Pošle i k dalším specialistům a vím, že pomohla při mrtvici jako jediná jednomu staršímu pánovi.


Ověřeny pacient

Pani doktorka je velmi neprofesionalni.Bohuzel jsem za svuj zivot navstivila jiz mnoho lekaru ale takove neprofesionalni jednani je opravdu hruza. Diagnozam od jinych lekaru se Vam do oci jen vysmeje a pak se vas zepta jejtli chcete brat prasky, ze je ji to jedno. To snad ma vedet ona jestli je potrebuju. atd nakonec po jejich praskach u kterych me mimochodem ujistovala, ze nejsou navikove, dostala abstinencni zachvat po jejich vysazeni. Opravdu nedoporucuji zvlast v dobe kdy si lekare muzeme vybrat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka mi pomohla a také oceňuji lidský přístup k pacientům. Jsem rád, že mi byla tato neuroložka doporučena. Děkuji


H

Paní doktorka má nejen medicínské znalosti, ale i lidský přístup, který je také velmi důležitý Nejen mně, ale mým přátelům velmi pomohla.


P

Vinikající,moc mi pomohla.Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti