MUDr. Božena Klírová

Pediatr Více

Valašské Meziříčí 1 adresa

11 názor

Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

chodila jsem k ní už jako malá a nyní k ní chodím se svým synem a nemůžu si ji vynachválit.Vždy pomůže a poradí.Náš syn ji má rád,vůbec se nebojí... :-) Opravdu velká spokojenost,neměnila bych :-)

S
Ověřený profil

Výborná lékařka,několikrát nám poradila i po telefonu,velmi příjemné a milé jednání,ochotná,s opravdu lidských přístupem nejen k dětem,ale i k rodičům.Naše děti ji mají velmi rády,nikdy se jí nebály,naopak jí kreslily obrázky.Neměnila bych!

Ověřený profil

Je to dobrá lékařka. vstřícná, ale když mi bylo asi půl roku špatně, motala se mi hlava, poklesy tlaku, obtíže s přijímáním jídla, zeptala se mě akorát, jestli nekouřím trávu( jako astmatik jsem nikdy nekouřila a kouřit nebudu). Až můj alergolog mi nechal udělat test na štítnou žlázu, byla to ona, dostala jsem prášky a jsem v pohodě. Nevím co by jí to udělalo, poslat mě na krev...jenom toto. Pak už mi bylo 18 a šla jsem jinam.


na paní doktorku si nemohu stěžovat, její přístup k dceři je skvěly a vždy nám pomohla, nevolila bych jinak..ale obdivuji maminky, které uvádí, že na banality paní doktorka předepisuje antibiotika, že s těmi banalitami pani doktorku obtěžují a zdržují maminky s opravdu nemocnými dětmi...


nejlepší


Ověřený profil

K lekarce MuDr. Klírové jsem zacala chodit potom co její předchůdkyne, MuDr. Oltová odesla do důchodu. Ja i má kamarádka jeste po letech vzpomínáme na to, jak nám na vsechny zdravotní problémy predepisovala Ibuprofen... Myslím si, ze existuje vetsi skala leku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

spokojenost


J

Paní doktorku mohu jen chválit.. je pečlivá a ochotná.Myslím že moje děti mají dobrou a odbornou péči.


D

Paní doktorka je pečlivá, ochotná, poradí i po telefonu, nemohu si ji vynachválit. Dokonce nás jednou při vysokých teplotách syna, které se nám nedařilo srážet i sama kontaktovala, jak na tom jsme!!!! Nemohu jinak než jen chválit!!!


K

S paní doktorkou jsem velice spokojená - vždy vyslechne, je pečlivá, nepodceňuje možná nebezpečí, odborně poradí. Svým dětem bych jinou lékařku nevolila!


Došlo k chybě, zkuste to znovu