Ordinace praktického lékaře
Moskevská 1179/20, Karlovy Vary

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Pokračování : Bohužel, chápu jazykovou bariéru sestřičky, jelikož také nejsem rodilý mluvčí, ale vrchol je, že v té dané chvíli k tomu sestřička neřekla ani půl slova a orodovala za ní paní doktorka, která o situaci zřejmě nic nevěděla - chyba na obou stranách. V případě, že bych nebyla zaregistrovaná, jak tvrdila paní doktorka, měla mi to sestřička říct rovnou po telefonu a mohly jsme si ušetřit tuto nepříjemnou situaci. Samozřejmě jsem v tomto případě nezapoměla poukázat na "neschopnost" sestřičky, což paní doktorku přímo rozhořčilo. Arogance, chybí empatie a organizace práce.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

S paní doktorkou jsem velice nespokojena, jednak s čekací dobou na telefonu, která ve většině případech přesahuje více než 15 minut, ale i s jednáním. K paní doktorce už chodím pár let, minulý týden jsem volala o výpis ze zdravotní dokumentace, telefon zvedla sestřička, která zřídka rozuměla česky. Diktovala jsem své rodné číslo asi 10x, které ani jednou nenapsala správně a nakonec to svedla na mě, že jsem ho říkala špatně, přitom když už mě našla a diktovala ho nazpět, tak bylo stejné jako to, co mám na kartičce (z které jsem ho diktovala). Po několika nevydařených pokusech mě nakonec našla v kartotéce. Domluvila jsem se se sestřičkou, že si tedy příští týden dojedu pro výpis, který bude připravený. Nakonec jsem přijela pro výpis, nikdo o mě nevěděl, že bych nějaký výpis chtěla a poté mi bylo paní doktorkou sděleno, že za prvé nejsem objednaná a za druhé u paní doktorky nejsem zaregistrovaná a byla jsem zde na mimořádném vyšetření pouze jednou (což není pravda) a mám odejít.

paní doktorka je tak arogantní, až to snad není možný! zvedá mi telefon a nechá mě na drátě s tím, že mám počkat a že má důležitější věci na práci. to je sice hezké, jenomže mě každá minuta hovoru taky něco stojí a na mail taky nedokáže odpovědět dřív než za týden. když jsem potřebovala napsat neschopenku, taky mi nebyla schopná v ničem vyhovět, je vůbec zázrak, že mi ji vydala. takový přístup jsem ještě nezažila, naprostá katastrofa, i 1 hvězda je až moc. toto je výsměch všem doktorům a doufám, že je jasné, že si budu hledat nového, u kterého mě nebude rozčilovat jen pomyšlení na něho.

S paní doktorkou Havlíkovou mám zkušenost za poslední rok a chtěl bych jen říct, že negativní názory pacientů na ní mi nepřipadají patřičné. Naopak si myslím, že paní doktorka je velmi empatická, v mém případě jsem vypozoroval, že si bez pročítání karty o mně pamatuje veškerá fakta mého zdravotního stavu a ve všech případech mých zdravotních potíží pomohla. Nevšiml jsem si, že by střídala nějaké nálady, vždy byla při mé návštěvě milá, dokonce usměvavá a profesionální. Sestra je perfektní. Nevěřím tomu, že by nemocného pacienta odbyla a poslala pryč, jak někteří píší.

tak jsem byla nucena pro nepřítomnost své lékařky navštívit paní doktorku,velice mne překvapil přístup jak sestřičky,tak paní doktorky,byla velice milá,ochotná asi se dobře vyspala

Mohu pouze souhlasit s názory ostatních, kteří se vyjádřili v bodovém hodnocení 1 hvězdička. Neskutečně náladová lékařka, ty slabé chvilky, kdy je milá, tak těch je opravdu hodně málo. Úsměvné je, že když přijdete na objednání do ordinace a zeptáte se v čekárně přítomných pacientů na náladu p.doktorky, tak odpoví "no dneska to vypadá dobře" nebo "naopak" a to je velmi smutné, že ty její nálady vlastně znají všichni. Ale nálady nechme stranou. Nejhorší je, že paní doktorka nerespektuje žádné informace od jiných odborných lékařů a vysoce odborných lékařů např. z Prahy a vyšetření, které má nařízené provést prostě neudělá. Ona má přeci svojí pravdu. Těžkou virózu léčí tak, že doporučí a nebo předepíše paralen, který si nakonec každý může koupit sám, a taky se sám léčit. Asi je to taky tím,že lékaři dostanou zaplaceno paušálně za pacienta ať ho léčí, nebo neléčí. Rozhodla jsem se po dlouhých letech od p.doktorky odejít, a každý, kdo není spokojený by to měl udělat taky. Tím možná donutíme, aby se k nám lékaři chovali slušněji. Jana

Doktorka Havlíková je snad nejhorším lékařem v kraji. Ona se nechová jako lékařka, ale jako neskutečný amatér, bez opravdového zájmu o pacienta. Zajímá jí jen byznys, a to do zdravotnictví podle mne nepatří! A jinak vidím, že jedna a ta samá osoba pod jinými jmény či nicky chválí 2x paní lékařku. Pozoruhodné....

Já jsem naopak s paní doktorkou i sestřičkou velmi spokojená...profesionální přístup, dobrá péče i komunikace. Každý někdy nemá svůj den, ale tam jsou obě pokaždé, když je navštívím milé a vstřícné. Já s nimi problém nemám a to tam chodíme celá rodina a nestěžuje si nikdo.

Od této paní doktorky jsem odešla kvůli neslušnému chování a absolutnímu nezájmu. Měla jsem zdravotní obtíže, které vůbec neřešila a dávala mi najevo, že mi je ani nevěří. Je to smutné, že takový člověk vůbec může ještě provádět lékařskou praxi. Přešla jsem jinam a jsem spokojená a tohle už je jen zlý sen... vůbec nedoporučuji a těm, co tam ještě chodí doporučuji přejít jinam k lékaři, ke kterému lze mít důvěru.

Nedávno jsem potřebovala pro úřad práce potvrzení,že můžu nastoupit na rekvalifikační kurz. Dorazila jsem k paní doktorce, v čekárně mi sestra doslova vrazila do ruky skleničku na moč a vystrčila mě na chodbu. Když jsem se vrátila,tak mé intimní informace řešila z ordinace do čekárny,doslova na mě hulákala otázky přes otevřené dveře do čekárny,která byla plná pacientů. Až když jsem se ohradila,že si klidně můžeme jít povídat na chodník pozvala mě dovnitř. Uvnitř další překvapení, paní doktorka se na mě koukla,prohmatala břicho a vystrčila mě k sestřičce. Sestra po mě chtěla 300 Kč. Přitom podle vyhlášky MZ po mě může chtít nejvýš 125Kč. Když jsem se ohradila a tuto skutečnost ji řekla,odbyla mě arogantně slovy, cituji : ,,vážená paní,to si jako myslíte,že Vám budeme dělat prohlídku jenom za 100? No to Vám,žádný doktor neudělá.Tak jsem neváhala a informovala se jak na ÚP tak jsem se ptala všech kolegyň z našeho kurzu cca 25 lidí,všichni mi řekli jedno 125 Kč.
Nemluvě o tom,když k ní přijdete s bolením v krku,tak Vám řekne, no tak si kupte Paralen. No já osobně si hledám nového obvodního lékaře.