Gynekologická ordinace
Ztracená 72/19, Kroměříž

Jsem s ním spokojena.

velmi vynikajci lekař ja jsem snim nad miru spokojena

K Dr. Zezulovi chodím již několik let. Nejdříve pro HA, nikdy mi neudělal krevní vyšetření či měření tlaku. Teď v těhotenství mi sice ultrazvuk udělal, ale nikdy se nijak nevyjádřil. Vždy jsem z něj musela informace páčit a sdělil mi je velice neochotně. Poslední kapkou bylo, když jsem se ptala jak se postupuje, pokud mám Rh negativní. Pan doktor téměř vyskočil ze židle a začal mě hrubě poučovat o tom, že informované pacientky jsou to nejhorší zlo, udělal ze mě totálního hlupáka a na závěr mi sdělil, že má 40 let praxi a že mu musím důvěřovat, že se o vše potřebné postará. Co mi ale na něm připadalo pozitivní, že mě vždy nabádal k tomu, abych místo vitamínů v krabičce jedla ovoce a zeleninu. Nikdo není dokonalý, ale já přecházím jinam.

Pani Stelasko! Jak můžete napsat, že pan doktor nutí ženy pro věci za peníze! Taková drzost a totální urážka! Mám známou, která byla těhotná a neměla pojištění, každý lékař s ní vyrazil dveře, jen tento lékař se jí ujal, i když nedostal ani KORUNU !!! Pan doktor Zezula je člověk, který je praktický, moc se s ničím nemazlí, nemá rád lidi, kteří si neustále na něco stěžují, ale je to odborník na slovo vzatý! Neustále si doplňuje vzdělání, utrazvuk si již pořídil nejméně před 3mi lety!!!! Já osobně to musím vědět, protože jsem u něj jako těhotná byla a utrazvuk používal a jsou to 3 roky zpět! Takže když to shrnu - pokud si myslíte, že tam přijdete a budete jen skuhrat, když vám nic nebude, tak tam nechoďte. Vyrazí s vámi dveře. Každá z těchto mařen, co zde mají připomínky, si asi jen hrály na nemocnou a nedostaly nemocenskou, toť vše!!!! Každému každý doktor nesedne, to je pravda, ale psát zde, jako vážená Stelaska takové lži, tak to mě fakt naštvalo. Já jej doporučuji a hodnocení na něj podávám jen to nejlepší.

Já jsem k panu doktorovi začala chodit cca 2 roky zpátky v době, kdy jsem otěhotněla. Co se týče přístupu, musím přiznat, že se ke mně choval příjemně a chválím i milou sestřičku. Vše ostatní bohužel bylo špatně. Díky tomu, že nemá ultrazvuk a vyšetřoval mě pohmatem, neustále mi tvrdil, že je vše v pořádku a plod se vyvíjí a to přesto, že v té době už byl plod mrtvý. Kdyby tehdy nezasáhla náhoda, nevím, jak dlouho by trvalo, než by na to přišel a já to odnesla i s komplikacemi jako infekce apod. Ani ostatní záležitosti, jako měření tlaku a odběr krve (!) nemluví v jeho prospěch. Přešla jsem k jinému doktorovi a toho si nemůžu vynachválit. Závěr: Kategoricky nedoporučuji

hrozný!lituji,ze jsem se k němu přehlásila,jsem ve 20-tém týdnu těh.,je to mé první.pořád mě vyšetřuje "pohmatem dovnitř".ultrazvuk zásadně neuznává. sestřička sice příjemná,ale její odběry krve jsou pro mne noční můra.(dvakrát už mi dost bolestivě roztrhla žílu.pan doktor je dosti arogantní,trošku takový komunistický dinosaurus.a hodně necitlivý při vyšetření.(představte si,jak vám v 5-tém měs.hrubě prohmatává břicho a vnitřek).mohla bych toho napsat i více,nic by nebylo pozitivní.odcházím od něj.jen mě mrzí,že mi dost znepříjemnil půlku těhotenství.

No chodím k němu nějakých deset let a zatím žádný větší problém nebyl. Je pravda, že pan doktor je často nepříjemný a párkrát už jsem chtěla odejít. Ale zatím jsem to vždy ustála. Asi už vím jak na něj. Občas bývá i docela milý a taky má super sestřičky. Zatím neměním.

Já k panu Zezulovi chodím taky a je pravda, že mně taky nikdy krev nebral, kamarádka se tomu divila, protože jí berou krev vždycky. Co se týče mého názoru na něj, zdá se mi příjemný, ale když si čtu hodnocení na něho, asi taky popřemýšlím o někom jiném.

K p. doktorovi jsem chodila nekolik let, nikdy jsem to nějak nevnímala dokud jsem se nesnažila otěhotnět, když už jsem myslela, že jsem těhu a šla k němu, byla to posl. návštěva!!!!!! Jeho chování bylo nepřípustné a kor tehdy, když se dozvěděl, že jsem si byla na krev u kamaradky a to zadarmo!! Slyšela jsem, že hodně nutí věci za peníze... nevím jak to u dr. chodí....
Tehotná jsem v tu dobu nebyla a jsem rada, neverim ze bych to donosila a mam pocit ze ani v ordinaci UZV nema...... NIC okamzite jsem po teto prohlídce u něho skončila!! Jedno mu musim dat za pozitivní a to, že žiju.... prý mě rodil... proto nedávám hodnocení NEJHORŠÍ

Neslyšela jsem na jeho osobu pěkné hodnocení.Moc péče o pacientky nemá a příjemný taky moc není.Za ty roky by si tu ordinaci mohl vylepšit.Většina žen od něho odešla jsou bohužel lepší.