Bohunka Tobiášová, alergolog Olomouc

MUDr. Bohunka Tobiášová

Alergolog Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc
Poliklinika SPEA

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika SPEA Alergie

Hrozny pristup. Pani doktorka i sestricka jsou absolutne neprijemne a neochotne. Pani doktorka se me pta jak bych chtela sve potize lecit. Zmenila mi prasky a kdyz ji reknu ze mi nevyhovuji. Ze me svedi cele telo a trapi me ryma posle me s tim na krcni... absolutne pani na spatnem miste a nechapu jao je mozne ze muze jeste lecit ...sedi za pocitacem. Neni videt neni slyset. Ani psat na tom neumi ... clovek absolutne mimo misu!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Chodím, nebo spíše chodila jsem k paní doktorce od svých 13 let. Nikdy jsem proti ní nic neměla, ale poslední dobou mě štve její časté přeobjednání zasílené poštou kvůli dovolené. Volala jsem si na objednání asi před necelými dvěma týdny a bez nějakých proslovů jsem byla objednána na 24.4. Dnes mi přišel do schránky 'dopis' s přeobjednáním na 29.4. Jsem zaměstnaný člověk a musím se řídit směnami v práci. To k sakru paní doktorka nevěděla před těmi dvěma týdny, že bude mít dovolenou? Vím, že by člověk měl být rád, že doktora má, ale tohle mi vážně vadí a navíc, není to po prve.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Chodím k ní už 20 let a úplně mě zbavila trvale ucpaného nosu, s čímž jsem trpěla předchozích několik let. Výsledky léčby byly pro moje alergické příznaky vždycky velice dobré. Ujala se i mého zetě, který trpí astmatem, přestože je v léčbě sám nedůsledný, vždy se mu snaží pomoci.
Je to velmi dobrá odbornice. Díky!


N
Ověřeny pacient

Myslím, že jedno z dobrých hodnocení si sem psala paní doktorka sama, protože když jsem zrovna vstoupila k ní do ordinace, tak vzhledem k tomu, že má monitor nasměrovaný do vstupních dveří, jsem viděla jak si na těchto stránkách sobě píše komentář. Proto jsem se rozhodla na tyto stránky podívat :-) a nevěřím vlastním očím! Většina má stejný názor jako já. Je příšerná a špínu na ní není třeba házet, protože ta z ní přímo vyzařuje. Nechala si zaplatit regulační poplatek a pak mě vyhodila, že mě léčit nebude, protože na první pohled nevidí příznaky. Tak jsem na doporučení šla k paní doktorce Kubicové na Tř. Svobody a ta je skvělá, hodná, milá, citlivá a hlavně je odbornice, která mě poslala na vyšetření do nemocnice, kde mi byla zjištěna silná alergie. Díky Tobiášce bych snad skončila na dlouhodobé nemocenské nebo v nemocnici.. VŘELE NEDOPORUČUJI

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Já si na paní doktorku v zásadě stěžovat nemůžu. Ano, určitě jsou i lepší lékaři než ona, ale v dnešní době, kdy je problém v Olomouci sehnat alergologa, jsem za ní vděčná. Na mě je příjemná, má zájem a žádné profesionální selhání jsem od ní nezažila. Doporučuji!


E
Ověřeny pacient

Té špíny na paní doktorku bylo až moc. Jsem její pacientkou snad od roku 1995. Alergie snad na vše, dusila jsem se , hrozně kašlala.Paní doktorka mě vzala do péče, při nezvládnutelných obtížích mě vždy v ordinaci vzala ihned bez objednání (ostatní pacienti museli bohužel počkat). Po dlouholeté léčbě jsem bez obtíží, ale pod kontrolou paní doktorky jsem stále.Nikdy jsem paní doktorce nedonesla za její péči ani květinu, ani bonbonieru. Nejsme v žádném příbuzenském vztahu.Jsem pouze jenom její pacientka.


V
Ověřeny pacient

Já osobně jsem s paní doktorkou velmi spokojena. Při každé návštěvě pečlivě zkontroluje celý můj záznam, na co jsem alergická, s čím mám problémy, co probíhalo v minulosti, vždy se zeptá jak se daří atd. Dle situaci navrhne léčbu, také mě posílá pravidelně na krev, dělá mi krevní testy cca 1-2 za rok na co jsem alergická. Nemohu si ji vynachválit.


H
Ověřeny pacient

Nedoporučuji, předepisuje pacientům za úhradu i léky které hradí pojišťovna, přesvědčuje je o tom, že vyzvednout je mohou pouze v místní lékárně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Děs a hrůza čekání na chodbě ani nekomentuji,to zažil snad každý.
Nejlepší bylo když sem se stavoval ,že potřebuju papír s vyšetřením ,že mám jít na operaci tak mi řekla ,že mám přijít za měsíc tak jsme jí oznámil ,že to dost dobře nejde ,že to je termín opera.(operace nosu)
Ochota sama o sobě.
Cpe podle názoru většiny lidí zbytečně mnoho léku ,já sem posledně odcházel s igelitkou z lékárny.
výsledek je ten ,že léky nepoužívám ,a cítím se lépe ,alergie na vše možný pyl,prach,atd.
To kouřím 20 cigaret denně ,pracuji jako svářeč sportuji kolo,brusle,lyže atd.
Ne našel jsem rozdíl.
Nejlepší hláška na konec byla když jsem jí řekl ,že máme doma králíka zakrslého tak mi bylo řečeno tak se ho zbavte to je přístup.Na další návštěvě mi řekne už jste se ho zbavil co je to za jednání???

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

arogantní, bez zájmu o pacienta.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti