Bohumír Friedel, zubař Bílovec

MUDr. Bohumír Friedel

Uložit

Zubař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Smetanova 746, Bílovec
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Velmi přijemne překvapení že ještě existuje lékař na vysoké úrovni jak odbornė lekařske tak lidske. Přesto že jsem nebyl objednán zhodnotil pan doktor zákrok jako nezbytny a vytrhl mi zub. Všude kde jsem byl předtím mne chtěli objednat na listopad přesto že viděli že mám problém. Pane doktore velike díky za vás lidský přístup a přeji vám hodnė zdraví proto že takových jako vy je už jako šafránu. Jestė jednou velke Děkuji.


Ověřeny pacient

Růžena 29.07.2015

Super stomatolog s příjemným chováním u kterého pacient v objednanou hodinu vchází do ordinace. Pokud se chcete objednat čekáte max. týden. Je to snad jediný doktor kde funguje úcta k pacientům.


V
Ověřeny pacient

Vynikající lékař s příjemnou ordinací i čekárnou, rybičky při čekání na zákrok hezky rozptýlí. V čase objednání vždy vyjde vstříc, už jsem byla ošetřena i o víkendu a to bez příplatku! Ano, na dveřích má pan zubař napsáno, že vybírá poplatek pokud se pacient nedostaví k objednané prohlídce. Stalo se mi, že jsem se nedostavila, ale poplatek mi účtován nebyl. Myslím tedy, že se jedná jen o jakési preventivní "zastrašení" :) Ošetření je vždy odborné a já si nemohu stěžovat.


Dlouholetá praxe, příjemný přístup, prostředí a komunikace, práci velice dobře rozumí a skvěle ji provede, zbytečně netahá z lidí peníze. Zapomenout nesmím na velice příjemnou sestřičku v ordinaci.


S

Jeden z nejlepších doktorů, vzácný člověk.


J

Skvělý pan doktor, který provede kvalitní ošetření. Jakýkoliv zákrok je proveden velmi odborně, rychle, kvalitně. Profesionální, přitom velice lidský přístup k pacientovi. Plus body také kvůli skvělé zdravotní sestřičce :-)


G

prý dobrý, nemám zkušenosti


M

Super stomatolog s příjemným chováním u kterého pacient v objednanou hodinu vchází do ordinace. Pokud se chcete objednat čekáte max. týden. Je to snad jediný doktor kde funguje úcta k pacientům.


E

je to obyčejný, na nic hrající si člověk, s hezkým přístupem a dobrou odborností a má super sestřičku, spolu tvoří super tým.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti