Prim. MUDr. Bohumil Svoboda

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař gynekolog
Horní náměstí 1484/8, Jablonec nad Nisou

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Výborně poradí, spolehlivý a hlavně je vždy ve skvělé náladě. Vyšetření provádí pokaždé pečlivě,vše dokáže vysvětlit. Cením

Pan primář Svoboda je báječný člověk. K pacientkám se vždy chová se skutečnou profesionalitou, galantností, lidskostí a ohleduplností. Je vtipný a umí vše vysvětlit a k tomu i dobře poradit. Je stále v pohodě, s dobrou náladou a vtipem k tomu. Prostě naše zlatíčko.

Nejlepší pan doktor, lidský a profesionální přístup,vtipný a optimistický, nevyměnila bych ho ani za nic :-)

Je můj první gynekolog, tak nemůžu srovnávat, ale je hodně v pohodě, vždy milý a dobře naladěn a myslím, že nic nezanedbává. Dojem dobrý. Jen při vyšetření není zrovna něžný, ale nic strašného :-) Chodím k němu teď často, jsem těhotná.
Monika, 27 let

Vždy v dobré náladě, velice profesionální přístup. Nikdy neodejde z ordinace, aniž by vyšetřil všechny pacientky, ikdyž je dlouho po pracovní době. Pokud není možnost vyřešit problém v ordinaci, poskytne termín v nemocnici. Děkuji pane doktore.

Vynikající odborník.100% spolehlivost.Lidský přístup.Doporučuji!!!

Pan primář je skvělý člověk, pečlivý lékař .. s jeho péči při porodu i po něm jsem byla naprosto spokojená. Děkuji, pane doktore.

laskavý,lidský,pečlivý a profesionální

Výborný, milý, sympatický, přívětivý, profesionál, vtipný:-))
Je to člověk na správném místě, kéž by bylo více takových lékařů. Na prohlídky se vždy těším.

opravdu velmi dobry gynekolog umi povzbudit kdyz ma pacientka problem a je nad veci i ten jeho humor je na miste chodim k nemu jiz 29let