MUDr. Bohumil Klatovský

Sázavská 544, Světlá nad Sázavou

Gynekologická ambulance
Bechyňovo náměstí 2, Přibyslav

Umístění: Ordinace Jiný

Myslím že k panu doktorovi už nepůjdu jeho narážky na mou nadváhu i přesto že ví že beru antidepresiva se mi vůbec nelíbí a celé odpoledne po jeho návštěvě mi je do breku,jestli si myslí že k němu budou chodit jenom štíhlé a hubené ženy tak by to podle mě neměl dělat.

Byla jsem objednána k panu XXXX do přibyslavi, místo něj, nevím proč, byl přítomen Mudr Bohumil Klatovský. Oproti panu XXXX hruza. Pan Klatovský se neobtěžoval ani vzít si rukavice, značně nehygienické. Malém mi udělal stěry, i když ještě neproběhl pohlavní styk. Zareagoval až mé reakci na bolest a ještě k tomu měl hloupé vtipy na můj účet. Přitom zda proběhl či neproběhl pohlavní styk, by měla být gynekologova první otázka, pokud to není na první pohled patrné. No hrůza.

Umístění: Ordinace Jiný

Mohu pana doktora doporučit. Vždy mi poradil, vše vysvětlil, chová se mile, a nebojím se na cokoli zeptat. Sestřička je skvělá.

Úžasný doktor,který Vám vysvětlí vše o Vašem zdravotním stavu a k tomu velmi sympatický,slušný,a umí si poradit a vyléčit každý Váš gynekologický problém, moc děkujeme pane doktore.S pozdravem Vaciková Vlasta.

pridavam se mily pristup :D
jen by se mohlo uz zacit objednavat a bylo by to i prijemne zadne zbytecne cekani v ordinaci

Chodím k němu už pár dobrých let a musím říct, že jsem velmi spokojená s panem doktorem. Bydlím jiném městě daleko, ale nechci kvůli tomu měnit pana doktora. Všechno mi hezký vysvětlí, chová se velmi profesionálně a dobře mi vždy poradí. Všem doporučují.

Přecházela jsem k němu ve 3.měs těhotenství a pan doktor se mě ochotně ujal,hrozně milý,všechno vysvětlí,nemusím se ho na nic ptát,dá se s ním skvěle hovořit o všem i mimo téma gynekologie.Chodím do jeho ordinace v Brodě a se sestřičkou nemám sebemenší problém,podle mě skvělá paní,vždycky si mile popovídáme.Prostě nemá chybu jak doktor,tak sestra a stejně tak prostředí.:))

Pan doktor mě zklamal,neudělal mi potřebná vyšetření,přednostně si bere své známé.Když se na vás pak dostane je hotov velice rychle.Nic nevysvětlí,na všechno se musíte ptát.nedoporučuji

No tak musim říct že některé názory na sestru mi připadají scestné,ke mně se nikdy nechovala nějak obzvlášt dobře,a to tam chodim 4 roky.Pana doktora chválím, profesionál a moc příjemný člověk.

Musím bohužel souhlasit, že pan doktor má fakt blbou sestru. Taky mi vadí, že musím diktovat svoje dost osobní věci před cizími.
Ale konec konců on za ní nemůže jaká je. Pan doktor je moc hodný. A i přesto, že je plná čekárna všechno v klidu vysvětlí a poradí, příjde mi, že dělá svojí práci poctivě a nespěchá jako můj bývalý doktor, aby toho stihl co nejvíc, neboť jak říkal můj bývalý gynekolog "čas jsou peníze". Jsem moc ráda, že tento doktor se tím neřídí a všechno dělá pečlivě.
K panu doktorovi nechodím dlouho, ale vzhledem k tomu, že jsem k němu přišla již s velkými obtížemi a díky panu doktorovi se brzo vyřešely, můžu jen DOPORUČIT!
Myslím, že tohle je doktor, pro ženy, které mají problémy a nechodí si k němu jen pro prášky.