Praktický lékař stomatolog
Ostravská 658, Bílovec

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Chodím k této zubaře a jsem maximálně spokojen. Nesouhlasím s názory těch, kteří píši o aroganci jak lékařky tak sestry. Ke mně se vždy chovaly slušně a velice přívětivé. Jedná z mála zubařek, která to dělá pro lidi a ne jako bussines(myslím tím zákroky bez hotovostní platby)
Objednávám se převážně 4-6 týdnů předem a vždy bez problémů a čekání.

K paní doktorce jsem chodila od malička. Byla vždy pozitivně naladěna - i sestřička. V životě mi však neudělala rtg a já netušila, jak moc fatální to je.. Ne nadarmo jej pojišťovna (tuším, že jednou za 2 roky) proplácí.. Po přechodu k jinému zubaři mi bylo zjištěno pět kazů pod plombami. Ve třech případech se jednalo o velmi hluboké kazy..Celé toto zanedbání mě stálo dost peněz. Doporučuji všem, aby striktně požadovali rtg snímek... Obdobně dopadla moje sestra, která těch kazů měla ale více než 10 pod plombami. Co jsme se na internetu dočetla, tak bohužel náš případ není vyjímkou. Zkrátka zanedbaná péče. Já si sypala popel na hlavu, že mě samotnou mělo napadnout, že by mi asi měla udělat rtg a měla jsem si jej vyžádat, ale dva zubaři nezávisle na sobě mi řekli, že pacient není ten, který má na tohle myslet.. takže asi tak..

Naše celá rodina k paní doktorce chodí už řadu let.Vždy je velmi milá,ochotná poradit.K dítěti se chová pěkně-více nemůžu posoudit -našemu synovi, zatím nic nedělala -má zdravé zoubky.
Mě taky poslala s vytrhnutím zubu moudrosti do fakultky, ale mi to nevadí,raději si zajedu tam,kde zuby trhá stomatochirurg,který to dělá,jako rutinní zákrok.
Když čtu hodnocení jiných pacientů,něco pravdy na tom je,že při ošetřování zubů probírají jiné pac. atd.

Chodila jsem k této doktorce řadu let a byla jsem spokojená, ale při posledních návštěvách, což bylo někdy před 2 roky, jsem dost změnila názor jak na člověka, tak na odboríka. Plomby byly odbyté a dlouho nevydržely a navíc přede mnou pomlouvaly se svou "úžasnou a příjemnou" sestrou předchozího pacienta jakoby nic. Ne nadarmo se říká, že sestra je obrazem svého doktora. Od takové stomatoložky rychle pryč, navíc mi nedávno kamarádka říkala, že s kdejakým zákrokem odesílá pacienty na specializované oddělené vzdálené 20km...

Zubařů je málo, ale raději budu dojíždět do Ostravy než poslouchat arogantní poznámky nejen od doktorky, ale i od sestry. Na to, kolik se u zubaře platí, by snad slušnost mohla být samozřejmostí.

dobrá doktorka,normální ženská,není namyšlená,ve své práci odborník,špatné dny máme někdy všichni,doporučuji!!!
přeji štěstí po všech stránkách!
zdenka

Zubařka, která umí trhat zuby jen hodně viklavé, které by asi vypadly časem samy, na vše ostatní si netroufá, a odesílá do 22 km vzdálené Ostravy, ptám se co umí, vždyť zamplombování a vytržení zubu patří k základním výkonům u obvodního zubaře.
Její sestra arogantní, namyšlená, klebetná, hrůza.

Ochotná, příjemná a odborník na svém místě.Spokojenost celé rodiny.

Jsem jako její pacient po všech stránkách spokojen.Mohu říct že k zubaři/ce/ chodím rád.

pani doktorka je velice hodna,prijemna,jsem s ni spokojeny.pacient martin