Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

T.G. Masaryka 205, Český Krumlov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Paní doktorkou jsem byla velmi zklamána, když mi předepsala antibiotika, na které jsem alergická. Alergie má napsané na deskách složky, takže kdyby byla pečlivější nebo kdyby se ujistila zeptáním, tak by se to stát nemohlo. Naštěstí zafungoval asi šestý smysl a i když složení léků nikdy nečtu, tak jsem se do něho tentokráte začetla a jedna složka mi byla podezřelá a tak jsem si to raději ověřila a trefa.
Pak nedodržují ordinační hodiny. Byla jsem jediná v čekárně, sestřička o mě věděla a i když byly již ordinační hodiny, tak jsem si musela půl hodiny počkat. (bylo těsně po obědě, takže se asi dámám nechtělo) Slyšela jsem jen z ordinace, jak se paní doktorka sestřičky táže, zda je někdo v čekárně a ta odpověděla, že jen jeden člověk a nic...........celou půl hodinu nic. Takže po této zkušenosti hodnotím tak jak hodnotím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřeny pacient

Vždy jsem odcházel spokojen. Lékařka s asi nejlepším přístupek k pacientovi.

G
Ověřeny pacient

Nedoporučuji. U paní doktorky v čekárně dlouhé čekání nebylo ale to je jediné pozitivum. Po měsíci, kdy sem vystřídala 3 antibiotika sem dostala typ odjinud na to co mi vlastně je a až na mé vyžádání přesné krevní zkoušky na toto onemocnění se konečně zjistilo co mi je. Jinak mi sice krev brali ale vždy zašrktli jen základní typy testů(i po 3 anibiotikách, tzv po měsíci nemoci), která nakonec byly úplně zbytečné. Z dvouměsíční bolesti zad udělala skříplý sval a bylo mi řečeno že je to normální(na záda si sáhla až po 3. návštěvě na moji žádost). Nadiktovala, vyprosila jsem si žádanky ke specialistům(ultrazvuk, ortopedie, ...) a ze skřýplého svalu se vyklubalo přerotované žebro. Už sem se nevrátila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřeny pacient

Již delší dobu jsem nemusel paní doktorku navštívit. Chřipku a angínu zaléčím bohužel sám a důvod je sestřička u paní doktorky. Ale jak píšu, dlouho jsem nebyl a snad už proběhla nějaká změna :-)

Lidský přístup !!!!

velmi vetřícný lékař. doporučuji

vždy spokojená :-)

J

Lékařka úžasná, ale sestřička, paní Moravcová, by udělala nejlépe, kdyby už šla do důchodu. Je zlá, podrážděná, neustále si hraje na chytrou, ale na pacienty je protivná. Když slouží na pohotovosti, tak by nejradši, aby tam nikdo nechodil, neustále má řeči typu, jestli nemáme svého doktora, ke kterémmu bychom zašli v ordinačích hodinách apod. Takto pouze kazí pověst paní doktorce, která je velmi milá. Takže rada: paní doktorko, Vy nám do důchodu neodcházejte, ale sestřičku v našem i Vašem zájmu pošlete do důchodu co nejdříve.

P

Velmi lidský přístup!Doporučuji.Akorát bych uvítal více nabídek léčby-můžeme udělat ještě rozbor krve, ještě toto a toto ...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti