Blažej Jiří, neurolog Kutná Hora

MUDr. Blažej Jiří

Neurolog Více

9 názorů

Uložit


Adresa

Vojtěšská 237, Kutná Hora
Ordinace specialisty - neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
9 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
M
Umístění: Ordinace specialisty - neurologie Jiný

Pan doktor je skvělý, chodím k němu už 11 let a hodně mi pomohl, ať už v začátcích, kdy jsem se učil žít s postižením i teď, když jsem i díky němu ve stabilizovaném stavu. Děkuji Vám pane Doktore


J
Ověřeny pacient

Jsem pacientkou pana doktora, je velmi ochotný, milý. Výborný lékař, který vyslechne(to je dneska úplný zázrak) a pomůže. Byl ochotný nejen ke mně, ale i k mé mamince, která je po mrtvici. Bez zaváhání se jí ujal. Nechápu lidi, kteří se zde rozčilují. Já mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti. Určitě je nejlepší ze všech neurologů v Kutné Hoře. Pane doktore, díky!!!


H
Ověřeny pacient

Vynikající doktor. Chodím k němu několik let , předepisuje mi rehabilitace, vše mi rád vysvětlí. Je velice ochotný. Neměnila bych.


Dobrý lekař


Velice mne překvapily záporná hodnocení, neboť docházíme do této ordinace již několik let a neměli jsme žádné důvody ke kritice. Naopak další dva neurologové se kterými jsme již dříve přišli do kontaktu byli rozhodně horší. Též bych řekl, že několik uvedených záporných hodnocení je od stejného pacienta, což výsledek zkresluje.


pan doktor je arogantní,pořádně pacienta nevyšetří,nechce psát žádné léky,jako by je dával ze svého.nepošle pacienta na žádné vyšetření.jsem ráda ,že nejsem jeho pacientkou již několik let.nikomu nedoporučuji.bere pacienty od kusu.


D

Divím se dnes sám sobě, že jsem byl tak dlouho jeho pacientem.S čekací dobou je to opravdu jako v příspěvku Petra. Člověk se potom bojí, aby v čekárně nezapustil kořeny.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Pacientkou pana doktora jsem již několik let a s jeho péčí jsem velmi spokojena. Má příjemné vystupování, vysvětlil mi vše, co se týká mé diagnózy, a probral se mnou možnosti léčby. Objednací doba je podle mých zkušeností srovnatelná s jinými neurology. Když jsem měla však akutní problémy, čekala jsem na vyšetření ani ne týden.


P

Objednací doba 3 měsíce, příjdete na čas a stejně čekáte 2 hod a více. Doktor neochotný a myslí si že je mistr světa. Nikdy více !!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti