Ordinace specialisty - neurologie
Vojtěšská 237, Kutná Hora

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

C
Umístění: Ordinace specialisty - neurologie Jiný

K panu doktorovi jsem chodila dlouho s bolestmi hlavy. Když se mne na další kontrole ptal," a to Vás ta hlava opravdu tak bolí?" Tak jsem si řekla a dost. Léčba byla o ničem. Změnila jsem lékaře. Trpěla jsem 40let hroznou migrénou, nyní jsem na biologické léčbě a nevím, co je bolest hlavy.

Umístění: Ordinace specialisty - neurologie Jiný

Do doby, než jsem k panu doktorovi před cca 4 lety přišel byl můj teprve druhý neurolog v krátké době a svým přístupem a profesionalitou mi neskutečně pomohl a diagnostikoval poměrně závažné autoimunitní onemocnění a odstartoval tak léčbu. Přechod k panu doktorovi od jiné kutnohorské neuroložky byl mým zásadním životním zlomem a vděčím mu za téměř zastavení rychlé progrese nemoci. Kdyby byl pan doktor mou 1. volbou hned na začátku, nemusel jsem se jinde 2 roky cítit jako hypochondr a neléčením tak dojít k nevratnému poškození. I když už k panu doktorovi nechodím, protože už navštěvuji speciálku, je pro mne pan doktor opravdovým specialistou a člověkem a pokud někdo z blízkých potřebuje pomoci, nemohu doporučit nikoho jiného. Děkuji moc pane a přeji pevné zdraví a pacienty, kteří si Vaší pomoci váží.

Umístění: Ordinace specialisty - neurologie Jiný

Pan doktor je skvělý, chodím k němu už 11 let a hodně mi pomohl, ať už v začátcích, kdy jsem se učil žít s postižením i teď, když jsem i díky němu ve stabilizovaném stavu. Děkuji Vám pane Doktore

Jsem pacientkou pana doktora, je velmi ochotný, milý. Výborný lékař, který vyslechne(to je dneska úplný zázrak) a pomůže. Byl ochotný nejen ke mně, ale i k mé mamince, která je po mrtvici. Bez zaváhání se jí ujal. Nechápu lidi, kteří se zde rozčilují. Já mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti. Určitě je nejlepší ze všech neurologů v Kutné Hoře. Pane doktore, díky!!!

Vynikající doktor. Chodím k němu několik let , předepisuje mi rehabilitace, vše mi rád vysvětlí. Je velice ochotný. Neměnila bych.

Dobrý lekař

Velice mne překvapily záporná hodnocení, neboť docházíme do této ordinace již několik let a neměli jsme žádné důvody ke kritice. Naopak další dva neurologové se kterými jsme již dříve přišli do kontaktu byli rozhodně horší. Též bych řekl, že několik uvedených záporných hodnocení je od stejného pacienta, což výsledek zkresluje.

pan doktor je arogantní,pořádně pacienta nevyšetří,nechce psát žádné léky,jako by je dával ze svého.nepošle pacienta na žádné vyšetření.jsem ráda ,že nejsem jeho pacientkou již několik let.nikomu nedoporučuji.bere pacienty od kusu.

Divím se dnes sám sobě, že jsem byl tak dlouho jeho pacientem.S čekací dobou je to opravdu jako v příspěvku Petra. Člověk se potom bojí, aby v čekárně nezapustil kořeny.

Pacientkou pana doktora jsem již několik let a s jeho péčí jsem velmi spokojena. Má příjemné vystupování, vysvětlil mi vše, co se týká mé diagnózy, a probral se mnou možnosti léčby. Objednací doba je podle mých zkušeností srovnatelná s jinými neurology. Když jsem měla však akutní problémy, čekala jsem na vyšetření ani ne týden.