Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie
Kollárova 22, Svitavy

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

K pani doktorce chodim jiz 14 let a jeste jsem se nesetkala s neprijemnym chovanim.Sice chodim jen na preventivni prohlidky,ale maminka byla jeji pacientkou s rakovinou prsu a vzdy ji velmi psychicky podrzela.Maminku i nas.I kamardka,ktera je take jeji pacientkou si pani doktorku moc chvali,proto ji davam nejlepsi hodnoceni a moc ji dekuji.

Paní doktorka mě před 7 lety operovala nádor v prsu a měla velmi lidský a hezký přístup. Její laskavé jednání mi velmi pomohlo.

S takhle nepříjemnou doktorkou jsem se snad ještě nesetkala. Absolutně nemá cit k pacientům, nevyslechne je a rychle vás odbyde. Doufám, že tuto paní už nikdy nepotkám, byla jsem z jejího chování nešťastná.

K paní doktorce jezdím několik let do ,,Mamární poradny",odborník na svém místě,vřele doporučuji!!