Ženský lékař
Masarykova 389, Humpolec

Umístění: Ženský lékař

Vždy, když jsem k paní doktorce přišla, jsem měla dojem, že jí otravuji. Pokud jsem za ní šla s nějakým problémem, musela jsem z ní informace vyloženě tahat, sama od sebe mi žádnou podstatnou informaci neřekla. Po doporučení jsem začala navštěvovat jiného lékaře, který je jejím pravým opakem (velmi příjemný, přátelský, sám od sebe mi sděloval důležité informace), navíc jsem během prvních dvou návštěv u něj zjistila dost PODSTATNÉ INFORMACE, které mi paní doktorka jaksi ZAPOMNĚLA SDĚLIT, dokonce jsem zjistila i přesně opačnou informaci, než mi oznámila paní doktorka, kterou mi pan doktor podložil logickým vysvětlením. Nyní jsem spokojená a k této paní doktorce už bych nikdy nešla. O arogantní sestřičce raději vůbec psát nebudu...

Od pani doktorky jsem odesla, nebot za 3 mesice bolesti mi vzdy rekla jen ze je vse v poradku a nikde nic nevidi... po prichodu k novemu lekari me bylo ihned odeslano do nemocnice pro prasklou cystu a dalsi na druhem vajecniku... to asi mluvi za vse

K sestřičce jsem šla s obavami kvůli její údajné nepřívětivosti. Tak jsem jí vzala vítr z plachet a byla velmi příjemná. Oplatila mi stejně a od té doby je to vždy vpohodě. Stačí být milý. Paní doktorka velmi jemná, naslouchá, poradí. Musíte se ale také samy zajímat, ne všechno Vám automaticky řekne. Je jen na nás, dámy, jak ke svému tělu a zdraví přistupujeme.

K paní doktorce jsem začala chodit v 17 letech, v podstatě pro to, že to byla i gynekoložka mojí mamky. Nasadila mi mojí první HA Minervu. Nikdy jsem s ní neměla nějaký větší problém, jen mi přišla dost odměřená a vždy jsem se při její návštěvě cítila v napětí. Nemluvě o protivné sestřičce. Po 5 letech se mamka na popud jejích známých rozhodla, že přejdeme k jiné gynekoložce. Ta mi okamžitě poradila, abych změnila antikoncepci, že ta, co beru se používá tak rok, dva na zlepšení pleti. Že má vysoký obsah hormonů a může ucpávat cévy a mohla bych s tím mít do budoucna problémy. Tato informace mi přijde jako dost důležitá na to, aby mi jí paní doktorka zapomněla sdělit.

Jediné co je pozitivní u této paní doktory je prostředí a citlivost, kterou provádí vyšetření. Když jsem k ní nastoupila, řešila mojí nepravidelnou menstruaci a nutila mi HA. Když ale viděla, že to tak nepůjde a já si ji opravdu platit nebudu, přistoupila na injekce. Když jsem po čase na chvíli začala brát HA, a pak přestala (rozešla jsem se s přítelem), tak mi to div nevyčetla!!! Jinak mé okolí s ní má ještě horší zkušenosti než je tento drobný incident. Já ji rozhodně nedoporučuji.
O arogantní sestřičce ani nemluvím!

k pani dokrorce chodím jen na roční kontroly uz nekolik let abych mohla brát antikoncepci, vžy se optá co je u mě nového a kdy plánuji rodinu, že mi tikají hodiny:), jinak nemohu více posuzovat, vzdy jsme vyrizena celkem rychle, ale jak rikam zatim jsme nemela zadne problemy ani jine komplikace

Jsem spokojená

vynikající

Paní doktorka se chová mateřsky, vždy vyslechle, poradí, řekne pro i proti. V těhotenství velmi pečlivá při každé kontrole i ultrazvuku, vše přeměří..jsem s ní spokojená! Někteří tu píšou, že je nepříjemná..to snad píše jeden a ten samý člověk..nesouhlasím! Není falešně přívětivá, ale přátelská a vždy se mě ptá, jak se mám!
Před ní jsem měla několik jiných gynekologů - mužů a jejich přístup byl neprofesionální a i pokus o flirt. Proto bych tuto dotorku neměnila! Nemám výhrady, jsem spokojená!
Sestřička je kamarádská a pohodově si se mnou vždy povídá!

Pokud jsem neměla problémy bylo všechno v pořádku, rutijní kontroly bez velkého zdržování. Když jsem ale při druhém dítěti měla malé koncem pánevním, p.doktorka mě přesvědčovala, abych rodila přirozeně, že to není problém. Vůbec nemluvila o jakémkoliv riziku. Musela jsem si doslova proti její vůli sama vyřídit přímo v porodnici kontrolu, po které mě hned druhý den přijali k plánovanému císařskému řezu. Teď jsem štastná, nevím jak by to dopadlo, kdybych jí poslechla. Zkrátka, když od ní něco chci, musím si o to důrazně říct!!!Sestřička byla vždy příjemná.