Městská nemocnice Hořice - ambul. část
Riegrova 655, Hořice

Opravdu hruza je velice hruba a zla...
Kazda prohlidka je peklo a to nemluvim o jejim vyjadrovani... Rve po me i kdyz k tomu nema duvod a to jeji zapominani to mi take neprijde normalni... A sestra je to same a musim upozornit , ze mi chtela sestra pichnout injekci ktera nebyla urcena pro me ale pro jinou pani ... A to mam skoro pred porodem nechci domyslet co vse se mohlo stat malemu... Ps. Kdo chce at tam chodi ja to vzavam a prihlasuji se k jinemu dr.... hodne stesti a zdravi vsem

Při tupých opakovaných bolestech (trvající 3 roky) mi paní doktorka oznámila, že je to asi nádor a že mám asi rakovinu, ať jdu na krev a do týdne budou výsledky. Žádná rakovina, cysta na vaječníku. Celé 3 roky se mnou nic dělala, jednou ji tam viděla, pak ne, že to asi bylo střevo. V červenci jsem byla na kontrole a že prý jsem v pořádku Po kolapsu v zaměstnání, letos v srpnu se mi smála do obličeje ať si jdu na operaci, když chci, nevěřila mi bolesti, dala mi prášky na bolest, úplně k ničemu. Na bolest si prý musím zvyknout. Sehnala jsem si jiného doktora, který mi oznámil, že mám nezhoubný nádor (teratom), který se musí odstranit. Po operaci mi bylo řečeno, že následkem nádoru byl zničen celý vaječník a museli mi ho celý odebrat. Je mi 25let, zatím nemám děti, takže paní doktorce děkuji za tyto komplikace. V životě mě k ni nikdo nedostane. Nehledě na to, že po celé roky pro mně bylo traumatizující chodit na prohlídky, protože je hrubá a vyšetření bolí. Po všech těch návštěvách po nemocnicích, kdy mě vyšetřovalo několik doktorů, jsem se nikdy nesetkala s bolestivým vyšetřením. Není hrubá pouze při vyšetření, ale i při komunikace, když člověku řekne, že má rakovinu aniž by to měla podložené, navíc bylo před Vánoci a přijďte si za týden, no problem. Je ji to jedno. Paní doktorka by měla jít do důchodu a přenechat práci mladším a vzdělanějším. Mám s ní i jiné špatné zkušenosti, ale tohle pro mě bylo až přes čáru, tak jsem to musela napsat.

Jsem pacientem paní doktorky více než 10 let, vděčím jí za rozpoznání a léčbu i jiné komplikace než gynekologické a její rázné ale milé chování mi naprosto vyhovuje.

Nedoporučuji, od paní doktorky jsem odešla, a bylo to to nejlepší řešení. Každé vyšetření bylo nepříjemné a bolestivé, sestra cestovala ordinací jak chtěla, jedno tam přišel i jiný doktor když jsem byla zrovna na křesle, opravdu nepříjemné. Nevím jestli jsem chytla zrovna špatné dny paní doktorky, ale pokaždé byla nepříjemná. Sestry se střídaly avšak narazit i na příjemnou sestru byl problém. Nevím jaký je porodník, možná je skvělá, ale já mam s ní takovou to zkušenost a už bych se k ní nikdy nevrátila. V současnosti jsem u jiného gynekologa v Hořicích a nemůžu si na nic stěžovat.

Paní doktorku opravdu nemužu doporučit ne jen,že vyšetření bylo vždy bolestivé ale vubec ji nebylo divný ,že kni chodim už 3 měsíce v kuse každý den v týdnu paní doktorka mi nebyla za tu dobu schopná udělat výtěr,ultrazvuk nebo mě nějak vyšetřit nestarala se nic.Změnila jsem gynekologa,který mi hned napoprvé udělal výtěr a bylo to jasné.Paní doktorka působí opravdu občas neprofesioálně a má nezájem.

Já osobně jsem s paní doktorkou opravdu velmi spokojená. Docházím k ní více než 15 let a opravdu s ní nemám sebemenší špatnou zkušenost. Mohu s klidným svědomím říct, že mi zachránila život a ušetřila mne spousty komplikací.
DĚKUJI.

Mohu jedině doporučit. Nemyslela bych si o ní, že s úsměvem přejde můj desetiminutový záchvat smíchu při ultrazvuku:-) Nebojím se se svým prvním těhotenstvím přijít i mimo dojednané kontroly a svěřit se s obavami, poradí, pomůže a hlavně mám pocit, že používá zdravý rozum.

Jsem s její prací spokojená, dokáže i vyslechnout-poradit-uklidnit. Myslím, že je to člověk na svém místě. Vyšetření někdy není příjemné, ale dá se to vydržet. Teď v těhotenství se při každé pradně neprohlíží, myslím, že je to také plus - jak pro maminku, tak pro miminko. A přírodě se poručit nedá, když miminko zemře v děloze nemusí to vždy znamenat konec světa, ale také se třeba nemusí narodit postižené dítě a tak trochu by se to asi mělo i brát. Určitě u ní zůstanu a ať ještě dlouho ve zdraví ordinuje. :-))

Velice laskavá, ochotná a hlavně pečlivá. Chodím k ní do poradny pro těhotné a opravdu se o budoucí maminky velice dobře stará a nic nezanedbává.

Nebýt ní, měli bychom o jednoto člena rodiny méně... Jak u ní probíjí prohlídky netuším, ale jako porodník je klasa.