Blanka Fejtová, pediatr Olomouc

MUDr. Blanka Fejtová

Pediatr Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Střelnici 48, Olomouc
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka Fejtová je velice zkušená,pečliva a příjemná ,chodí k ní dvě me dcerky a vždycky 100% spokojenost .V žádném případě by jme jí neměnili.


M
Ověřeny pacient

hodná a pečlivá paní doktorka, opravdu jsem spokojená a měnit nehodlám :) Příjemná na rodiče a na děti, i po telefonu velice ochotná.


N
Ověřeny pacient

Paní doktorku nedoporučujeme.
Syn u ní měl očkování Infanrix hexa současně s Prevenarem 13. Bohužel měl po čokování rekaci, byl 24 hodin apatický, jako hadrová panenka. Téměř nereagoval na buzení na jídlo. Vždy usměvavé a hodné miminko bylo 24 hodin úplně ,,mimo". Paní doktorku jsem kontaktovala a bylo mi sděleno, že je to reakce na počasí a že pokud nemá horečku, tak mu nic není.
Poté jsem paní doktorku žádala, aby mu příští dávku očkování aplikovala zvlášť. To razantně odmítla a bylo mi řečeno, že se to tak nedělá, že potom může očkování propadnout a že tohle nebyla reakce na očkování, že si to myslím jen já.
Tuhle situaci jsem konzultovala nezávisle na sobě s dalšími třemi pediatry. Žádný z nich nemá problém očkování těchto dvou vakcín zvlášť a žádný mi nedoporučil aplikovat vakcíny současně, pokud tahle reakce byla. Syn na teplé počasí reaguje vždy nadměrným pitím a zvýšenou aktivitou a podle paní doktorky své dítě asi neznám.
Takže ne, že vakcíny mohou propadnout, jak jsem zjistila u jiných pediatrů, ale je to jen její pohodlnost, která by popřípadě mohla ohrozit moje dítě. Druhá ,,jobovka" paní ,,doktorky" byla ta, že odmítla dvouměsíčního atopika dát do péče kožní lékařky a předepsala mu silnou kortikoidovou mast, která je pro děti až od dvou let. Sama jsem nás potom nahlásila na kožní, kde mi bylo řečeno, že kojené dítě a miminko v žádném případě NESMÍ užívat tuto mast! Dermatoložka, chtěla znát jméno doktora, co takto léčí malá miminka s atopickým ekzémem!
Po této zkušenosti jsme okamžitě měnili pediatra.
Nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

DOPORUČUJI VŠEM ! :-) Nikdy u nás nic nezanedbala a navíc má milou a ochotnou sestřičku. Vždy vím, že nám pomůže... :-)


Dobrý den, k paní doktorce jsme chodili od narození a posléze změnili lékaře.Důvodů bylo několik.1.při vysokých horečkách kolem 40 C nám nepředepisovala diazepam proti křečím.2.ve vysokých horečkách jsme tam čekali často přes hodinu, 3. spletla si, že očkování na obrnu už se nebere lžičkou a zvala nás na něj 4. docela dost mě vystrašila hororovým scénářem.Jsem dost pečlivá a strašení co by kdyby opravdu nepotřebuji, doma jsem to obrečela.5.Odmítla nám předepsat nová antibiotika po skončení jejich trvanlivosti(trvanlivost 7 dnů po naředění nerespektovala, měli jsme je brat dál.)Jinak vím, že ji lidi považují za zkušenou a kapacitu, bohužel, my máme jiný názor.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pečlivá a erudovaná s příjemným osobním přístupem k pacientovi i rodičům.


Dobrá doktorka pokud jste zdraví... jinak pořád dokola, stejné léky a žádné výsledky...
```
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.
```

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka Fejtová představuje typ lékařky,která má bohaté medicínské zkušenosti související s dlouholetou praxí a rovněž je z jejího konání znát vysoká odbornost podložená nepřetržitým celoživotním vzděláváním.Jsme rádi,že má našeho syna v péči.Přecechtělová


B

K paní doktorce Fejtové chodí mé děti (12 a 16) od narození, je zkušená, pečlivá, komunikativní, vždy příjemná a nic nepodcení. Neměnili bychom.


P

Výborná paní doktorka, jak pro děti, tak jejich rodiče. Skvělá komunikace, vždy vše vysvětlí, snaží se dětem věnovat, nic nepodceňuje. Jde na ní vidět, že má zkušenosti a s dětmi to umí. Má také hodnou usměvavou sestřičku. Jse, ráda, že chdíme právě k ní.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti