Ordinace praktického lékaře
Republikánská 10,

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Paní doktorka je naprosto skvělá paní, se srdíčkem na správném místě, umí vždy poradit, umí uklidnit, nasměrovat a poslat na správná vyšetření. At si každý říká co chce, ale já v ní důvěru mám. ;)

Umístění: Ordinace praktického lékaře Nemoc

Paní dokt.je úplně v pohodě mám k ní plnou důvěru několikrát mi zachránila doslova život je klidná zodpovědná a proto si ji velmi vážím děkuji za to ze takoví lidé ještě jsou etela

Po mé dnešní návštěvě, kdo nemusí ať tam ani nechodí, Já si hledám nového lékaře. Přístup paní ,,doktorky '' k pacientům je alarmující. Chování drzé, je neochotná, hrubá, neurvalá, dokonce mi dnes řekla, ať rychle řeknu co chci, že na mě nemá čas!!! ( V čekárně byla ještě jedna pacientka.) Z jejího chování jsem v šoku a nehodlám to nadále snášet !!!
Čistota taky nic moc, psi jsou cítit všude, v čekárně zima, nikde se nesvítí, takže za mě určitě paní doktorku Duškovou nedoporučuji!!!

nevim co a kdo spolitickych duvodu odsuzuje pani doktorku ale ja jsem nad miru spokojena nesouhlasim s pomluvama ze ma udajne psi v ordinaci ale chodim pravidelne a nikdy jsem tam nic takoviho nepostrehla a to mam opravdu citlivej nos jak to ze se bere tolik zla v lidech co pomlouvaj zavistivci at se radej podivaj na sebe kolik špiny naj doma aty co kritizuji sami smrdi a zerou zbytky od vetnamcu a to jim nevadi sami vi okom pišuu,,, nechci a nebudu jen prihlizet na to jak se snazi lidi cloveka ktery dela sluzbu lidem hazet klacky pod nohy bohu dik ze mame takovou doktorku at ji da panbuchh hodne zravicka pani Janigova

pani doktorka je velmi dobra inteligentni člověk škoda že jich neni vice