Chomutov

Zobrazit ostatní internistů v okolí

Jsem u paní doktorky 8 let a jsem s paní doktorkou velmi ale velmi spokojen hodná a usměvavá paní moc si jej Vážím. Děkuji paní doktorko.

Jsem u paní doktorky několik let,i moje maminka a nemám nic negativního,jsem s paní doktorkou moc spokojená i maminka,vždy mi poradí,pomůže.

Dobrý den,nemohu jinak než pochválit,paní doktorka je skvělá a jinou nechci,když jsem měla zdravotní potíže ,tak mi moc pomohla a poslala na veškerá vyšetření dokud nezjistila problém,nikdy jsem se u ní nesetkala s arogancí a špatným chováním,je moc hodná a své práci rozumí,i když už nebydlím v Chomutově ,ale v Praze ,raději si k paní doktorce dojedu,než abych měnila .Nemohu jinak než jen doporučit.

Dobrý den,jsem u paní doktorky už několik let a nemůžu jinak než,že je to skvělá doktorka,nesouhlasím s názory arogance a špatného chování,když jsem měla zdravotní potíže paní doktorka pomohla a poslala na veškeré vyšetření,i když se mi něco nezdá nebo mám nějaké potíže ,paní doktorka pomůže,nikdy se ke mně nechovala špatně a ani arogantně,je moc hodná a i když bydlím v Praze ,paní doktorku jinou nechci ,raději si za ní dojedu,mohu paní doktorku jen a jen doporučit.

Naprosto souhlasím s hodnocením paní doktorka je naprosto úžasná pamatuje si svoje pacienty vždy v klidu a s velkou trpělivostí vysvětlí vše na co se jí zeptáte. Maximálně vychází vstříc. Nikdy jsem nebyla s nikým tak spokojená jako s paní doktorkou Andrlovou.

Jsem velmi náročný pacient, chci vše vysvětlit, hodně se ptám, měla jsem několik obvodních lékařů, avšak přes nespokojenost jsem je změnila.Nyní jsem koněčně spokojená, nemarodím hodně, občas se problém ale vyskytne a s postupy a léčbou paní doktorky jsem spokojená, vše vysvětlí, zodpoví mé zvědavé dotazy vždy klidně a srozumitelně.Jsem trochu z oboru a proto jsou mé dotazy více do hloubky. U paní doktorky oceňuji laskavý přístup, klidné a příjemné vystupování, což jsem u předchozích lékařů postrádala.Nevím u koho níže hodnotící zažili aroganci, já u této lékařky nikdy.
J.Kárová

Velmi mi pomohla po operaci tumoru.

Docházím k paní doktorce Andrlové už 4 rokem je sice pravda, že nemarodím často, ale docházím si tam pro léky pravidelně. Jsem velice s paní doktorkou spokojená, nikdy se ke mně nechovala arogantně a už vůbec ne povýšeně. Když si tady čtu ty komentáře tak mi to připadá, že se paní doktorka chová podle toho jakého tam má zrovna pacienta. Vůbec se mi nechce věřit že by někomu chtěla záměrně ublížit. A už vůbec si neumím představit že by se chovala arogantně. Vždy mi chce co nejlépe poradit a vyjít vstříc. Vůbec neuvažuji o přestupu k jinému lékaři

S paní doktrokou jsem spokojena, naprosto nechápu některé lidi a jejich názory, nikdy mi nepřišlo, že by paní doktorka byla nějakým způsobem arogantní nebo mě dokonce poučovala, k lékaři se moc často nedostanu, to už musí být, abych k lékaři zašla, ale když jsem měla nějaký problém, pomohla mi a poskytla všechna možná vyšetření...co mi spíše vadí, jsou pacienti, kteří čekají u ní v čekárně, to se pak nedivím, jestli má občas někdo pocit, že je arogantnía hlavně lidi, přestaňte řešit, že musíte platit poplatky u lékaře, kdyby nás plnily svou funkci, taky by to zdravotnictví vypadalo jinak, to by ale lidé museli myslet na budoucnost a pochopit, že v každé jiné evropské zemi se poplatky platí a jsou mnohem vyšší a hlavně plní svůj účel.

konečně lékař který ví co dělá. Jsem velice spokojen je to milá dáma. Odborně a v přístupu ke klientu --- nadstandart!!! Karásek P.