Adresa

Chomutov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
25 názorů

A
Umístění: Ordinace Jiný

Nežila jsem spořádaným životem, spadla na úplné dno, většina lidí by mě odsoudila, kdyby znali byť jen polovinu z toho, co mám za sebou.
Paní doktorka je milá, ochotná žena s uklidňujícím hlasem a vystupováním, která se za své pacienty vždy postaví. LEPŠÍ NENAJDETE, myslím, že lepší už být nemůže.
A má-li někdo špatnou zkušenost, mám pro to jednoduché vysvětlení - jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
Přeji paní doktorce pevné zdraví a nervy, jsem ráda, že Vás mám.


T
Ověřeny pacient

Jsem u paní doktorky 8 let a jsem s paní doktorkou velmi ale velmi spokojen hodná a usměvavá paní moc si jej Vážím. Děkuji paní doktorko.


K

Jsem u paní doktorky několik let,i moje maminka a nemám nic negativního,jsem s paní doktorkou moc spokojená i maminka,vždy mi poradí,pomůže.


J
Ověřeny pacient

Dobrý den,nemohu jinak než pochválit,paní doktorka je skvělá a jinou nechci,když jsem měla zdravotní potíže ,tak mi moc pomohla a poslala na veškerá vyšetření dokud nezjistila problém,nikdy jsem se u ní nesetkala s arogancí a špatným chováním,je moc hodná a své práci rozumí,i když už nebydlím v Chomutově ,ale v Praze ,raději si k paní doktorce dojedu,než abych měnila .Nemohu jinak než jen doporučit.


J
Ověřeny pacient

Dobrý den,jsem u paní doktorky už několik let a nemůžu jinak než,že je to skvělá doktorka,nesouhlasím s názory arogance a špatného chování,když jsem měla zdravotní potíže paní doktorka pomohla a poslala na veškeré vyšetření,i když se mi něco nezdá nebo mám nějaké potíže ,paní doktorka pomůže,nikdy se ke mně nechovala špatně a ani arogantně,je moc hodná a i když bydlím v Praze ,paní doktorku jinou nechci ,raději si za ní dojedu,mohu paní doktorku jen a jen doporučit.


Ověřeny pacient

Naprosto souhlasím s hodnocením paní doktorka je naprosto úžasná pamatuje si svoje pacienty vždy v klidu a s velkou trpělivostí vysvětlí vše na co se jí zeptáte. Maximálně vychází vstříc. Nikdy jsem nebyla s nikým tak spokojená jako s paní doktorkou Andrlovou.


Jsem velmi náročný pacient, chci vše vysvětlit, hodně se ptám, měla jsem několik obvodních lékařů, avšak přes nespokojenost jsem je změnila.Nyní jsem koněčně spokojená, nemarodím hodně, občas se problém ale vyskytne a s postupy a léčbou paní doktorky jsem spokojená, vše vysvětlí, zodpoví mé zvědavé dotazy vždy klidně a srozumitelně.Jsem trochu z oboru a proto jsou mé dotazy více do hloubky. U paní doktorky oceňuji laskavý přístup, klidné a příjemné vystupování, což jsem u předchozích lékařů postrádala.Nevím u koho níže hodnotící zažili aroganci, já u této lékařky nikdy.
J.Kárová


Velmi mi pomohla po operaci tumoru.


Ověřeny pacient

Docházím k paní doktorce Andrlové už 4 rokem je sice pravda, že nemarodím často, ale docházím si tam pro léky pravidelně. Jsem velice s paní doktorkou spokojená, nikdy se ke mně nechovala arogantně a už vůbec ne povýšeně. Když si tady čtu ty komentáře tak mi to připadá, že se paní doktorka chová podle toho jakého tam má zrovna pacienta. Vůbec se mi nechce věřit že by někomu chtěla záměrně ublížit. A už vůbec si neumím představit že by se chovala arogantně. Vždy mi chce co nejlépe poradit a vyjít vstříc. Vůbec neuvažuji o přestupu k jinému lékaři


S paní doktrokou jsem spokojena, naprosto nechápu některé lidi a jejich názory, nikdy mi nepřišlo, že by paní doktorka byla nějakým způsobem arogantní nebo mě dokonce poučovala, k lékaři se moc často nedostanu, to už musí být, abych k lékaři zašla, ale když jsem měla nějaký problém, pomohla mi a poskytla všechna možná vyšetření...co mi spíše vadí, jsou pacienti, kteří čekají u ní v čekárně, to se pak nedivím, jestli má občas někdo pocit, že je arogantnía hlavně lidi, přestaňte řešit, že musíte platit poplatky u lékaře, kdyby nás plnily svou funkci, taky by to zdravotnictví vypadalo jinak, to by ale lidé museli myslet na budoucnost a pochopit, že v každé jiné evropské zemi se poplatky platí a jsou mnohem vyšší a hlavně plní svůj účel.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti