Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Při potížích s bolestí na hrudi mi paní doktorka vysvětlila, že je to bolest způsobená snížením mého vysokého tlaku léky na tlak a tím pádem nedostatkem kyslíku v organismu. Vše je v pořádku, tělo si prý zvykne. Za týden jsem byl hospitalizován a při koronarografii mi zjistili, že mám jednu tepnu u srdce ze 75% ucpanou. Naštěstí mi jí opravili. Děkuji lékařům z nemocnice z Ústí nad Labem. Děkuji také svému instinktu, že jsem paní doktorce Andrlové nevěřil a při bolesti na hrudi zavolal záchranou službu. Možná, kdybych jí poslechl tak bych tady už nebyl. Paní doktorko, možná jste dříve byla kvalitní, ale už se na to vykašlete.

Umístění: Ordinace Jiný

Nežila jsem spořádaným životem, spadla na úplné dno, většina lidí by mě odsoudila, kdyby znali byť jen polovinu z toho, co mám za sebou.
Paní doktorka je milá, ochotná žena s uklidňujícím hlasem a vystupováním, která se za své pacienty vždy postaví. LEPŠÍ NENAJDETE, myslím, že lepší už být nemůže.
A má-li někdo špatnou zkušenost, mám pro to jednoduché vysvětlení - jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
Přeji paní doktorce pevné zdraví a nervy, jsem ráda, že Vás mám.

Jsem u paní doktorky 8 let a jsem s paní doktorkou velmi ale velmi spokojen hodná a usměvavá paní moc si jej Vážím. Děkuji paní doktorko.

Jsem u paní doktorky několik let,i moje maminka a nemám nic negativního,jsem s paní doktorkou moc spokojená i maminka,vždy mi poradí,pomůže.

Dobrý den,nemohu jinak než pochválit,paní doktorka je skvělá a jinou nechci,když jsem měla zdravotní potíže ,tak mi moc pomohla a poslala na veškerá vyšetření dokud nezjistila problém,nikdy jsem se u ní nesetkala s arogancí a špatným chováním,je moc hodná a své práci rozumí,i když už nebydlím v Chomutově ,ale v Praze ,raději si k paní doktorce dojedu,než abych měnila .Nemohu jinak než jen doporučit.

Dobrý den,jsem u paní doktorky už několik let a nemůžu jinak než,že je to skvělá doktorka,nesouhlasím s názory arogance a špatného chování,když jsem měla zdravotní potíže paní doktorka pomohla a poslala na veškeré vyšetření,i když se mi něco nezdá nebo mám nějaké potíže ,paní doktorka pomůže,nikdy se ke mně nechovala špatně a ani arogantně,je moc hodná a i když bydlím v Praze ,paní doktorku jinou nechci ,raději si za ní dojedu,mohu paní doktorku jen a jen doporučit.

Naprosto souhlasím s hodnocením paní doktorka je naprosto úžasná pamatuje si svoje pacienty vždy v klidu a s velkou trpělivostí vysvětlí vše na co se jí zeptáte. Maximálně vychází vstříc. Nikdy jsem nebyla s nikým tak spokojená jako s paní doktorkou Andrlovou.

Jsem velmi náročný pacient, chci vše vysvětlit, hodně se ptám, měla jsem několik obvodních lékařů, avšak přes nespokojenost jsem je změnila.Nyní jsem koněčně spokojená, nemarodím hodně, občas se problém ale vyskytne a s postupy a léčbou paní doktorky jsem spokojená, vše vysvětlí, zodpoví mé zvědavé dotazy vždy klidně a srozumitelně.Jsem trochu z oboru a proto jsou mé dotazy více do hloubky. U paní doktorky oceňuji laskavý přístup, klidné a příjemné vystupování, což jsem u předchozích lékařů postrádala.Nevím u koho níže hodnotící zažili aroganci, já u této lékařky nikdy.
J.Kárová

Velmi mi pomohla po operaci tumoru.

Docházím k paní doktorce Andrlové už 4 rokem je sice pravda, že nemarodím často, ale docházím si tam pro léky pravidelně. Jsem velice s paní doktorkou spokojená, nikdy se ke mně nechovala arogantně a už vůbec ne povýšeně. Když si tady čtu ty komentáře tak mi to připadá, že se paní doktorka chová podle toho jakého tam má zrovna pacienta. Vůbec se mi nechce věřit že by někomu chtěla záměrně ublížit. A už vůbec si neumím představit že by se chovala arogantně. Vždy mi chce co nejlépe poradit a vyjít vstříc. Vůbec neuvažuji o přestupu k jinému lékaři