Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Bezděkovská 65, Strakonice
Ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Na Vinici 564, Nepomuk
Ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Ortopedická ambulance bolesti kyčle

Slušný, dobrosrdečný doktor, ale stará škola. Alespoň při mém vyšetření mu stačila informace, že mne bolí noha, ke stanovení neměnné diagnozy, že je to od páteře. Může být, ale léčba zatím neúspěšná. Nebolí záda, ale noha. Tu mne místo pravé, zrentgenoval levou, jako v klasické lékařské grotesce.
A injekci mne šlehnul bez jakéhokoli varování. O.K. nejsem alergický ani nic, na druhou stranu nejsem nesvéprávný jouda, aby se nemohl optat, jestli léčbu chci nebo ne. Ale na jeho omluvu - stalo se mě to i jinde, je to praxe starých struktur.
Takže kdo o své zdraví pečujete a nenecháváte se jen zneužít k pumpnutí zdravotní pojišťovny, návštěva pana doktora nedává smysl.
Michal

Ověřený profil

Již 25 let využívám možnosti k léčbě u pana MUDr.HELMA a mohu na 99% napsat pouze VELKÉ DÍKY ... Vždy profesionální přístup,o nejistotě v něčem není sebemenších pochyb!!! Přesně určí problémy a ví jak je řešit.Prodělala jsem i operace na jeho stole a mohu všem po všech komplikacích co jsem měla vzkázat a i tímto ho jen doporučit!!! Do dnes po operaci NEMÁM sebemenší problém,bolesti a ani omezení v pohybu !!! Mám jiné problémy díky mé pracovní pozici kterou jsem vykonávala 40 let,ale ty bohužel u mne už nemohou být operovány.Léčba od pana doktora vždy pomohla a pomáhá.Nedovedu si ani představit jít jinam.Taky si lidičky uvědomte kolika lidem pomohl a pomáhá stále,kolik jich operoval a léčil.Jsou to tisíce lidí a dělat pro ně je sakra i nevděčné!!! 100 lidí =100 názorů a 100 chutí a těch pár nezdarů se stát mohlo každému... Buďte rádi že pro nás někdo takhle dobře funguje !!!

J
Ověřený profil

Pan doktor dokáže léčit pouze injekcemi. Léčila jsem se u něj s bolestmi ramene které stále neustávaly a pan doktor je řešil pouze injekcemi a náznaky že mi nic není. Našla jsem si proto lékaře v Českých Budějovicích. Diagnóza - syndrom manžety rotátoru, navíc byla zjištěna natržená šlacha. Dnes jsem již po operaci a rehabilituji. Pana doktora v žádném případě nedoporučuji. Hazardujete tak se svým zdravím.

M
Ověřený profil

Pan doktor léčil moji mamku a akorád jí dával 2 roky injekce a pokaždé zinkasoval poplatek a peníze za injekci, a když se ho mamka zeptala, jestli ji udělá rentgen, tak jí odpověděl, že rentgen jí nevyléčí a dál jí píchal injekce. Proto jsme ji donutili přejít jinam a tam hned po první návštěvě a rentgenu zjistili utržený meniscus. Takže pana doktora Helma v žádném případě nikomu nedoporučuji, vyhněte se mu velkým obloukem!!!!

H

Pan doktor léčil dceru ktera mela bolesti kotníku a chodidel,pote co ji píchal injekce a potíže nepřestávali prohlásil že je nějaka divná a at si najde jiného doktora. To jsme také udělali a pomohl ji hned po prvním vyšetření a nedáme na neho dopustit.Je to lékař ordinující také ve Strakonicích.

J

Byla jsem na dvou operacích,je to fundovaný odborník a praktik,nic nezanedbá.Lze jen doporučit.

Pan doktor Helm se stará hlavně o zaplacení poplatku 30 Kč.Místo léčení úrazu prstů na noze, předepíše ortopedickou vložku na ploché nohy.Velká škoda,že jsem hledala pomoc u tak nezodpovědného lékaře.

boleli mě klouby už od osmi let sem s tímto problémem chodil k panu doktorovi HELMOVI vždy mě během několika sekunt odbyl dostal sem prášky a domu přitom bolest stále narůstala když sem změnil ortopeda tak se vše zlepšilo k lepšímu je to nejprotivnější doktor bez veškerýho zájmu k pacientům.

D
Ověřený profil

Je to nejlepší ortoped jakého jsem poznala.

Ověřený profil

Dobrý den,nemůžu si pana doktora vynachválit.Je to profesionál na svém místě!!!! Doporučuji!!!!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych přeložit pro lajka co doktor napsal do zprávy :-) Jsou to výsledky z CT vyšetření a posílá mě na magnetickou rezonanci.
Dle CT protruze L45 s tlakem na DV bez kořen kolize, L5S1 disku bpn s foraminostenozou L5S1 1.dx stranová di Skvopaner (poslední slovo nelze přečíst)
děkuji za odpověd

Vážený,Vážená,dle mého názoru je na computerové tomografii vyklenutí meziobratlové ploténky L4/ L5 s tlakem, přičemž není tlak na vystupující kořeny míšní z této meziobratlové ploténky. Na ploténce mezi posledním bederním a prvním křížovým (L5 S1) nejsou žádné patologické změny, je zúžení výstupu nervu z této ploténky vpravo.Doporučuji vyčkat magnetické rezonance a pak další postup.MUDr. Bedřich Helm

MUDr. Bedřich Helm

Dobrý den,
mám na Vás dotaz. Poslední roky řeším problémy s klouby a svaly na levé ruce. Především se jedná o prsty a zápěstí. Dochází ke stálému lupání a křupání zápěstí, při každém pohybu, také prsty mají tuto tendenci. Stačí třeba zatnout pěst a lupne i v kloubech u prstů. Je nutno podotknout, že mám na ruce velmi volné klouby. K tomu pozoruji, že mi ochabují svaly na prstech a zápěstí. Přijde mi, že je období, kdy snad ani svaly na prstech nemám. Někdy se to vzpamatuje a stav je normální, ale rychle se to zase vrací. Dobře je to vidět např. u svalu pod palcem.
Předem děkuji za radu!

Vážený,z Vašeho popisu nelze zásadním způsobem rozhodnout o diagnóze. Bude třeba vyšetření neurologické a ortopedické.

--
MUDr. Bedřich Helm

MUDr. Bedřich Helm

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti