Ortoped Více

Na Vinici 564, Nepomuk

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance bolesti kyčle

Slušný, dobrosrdečný doktor, ale stará škola. Alespoň při mém vyšetření mu stačila informace, že mne bolí noha, ke stanovení neměnné diagnozy, že je to od páteře. Může být, ale léčba zatím neúspěšná. Nebolí záda, ale noha. Tu mne místo pravé, zrentgenoval levou, jako v klasické lékařské grotesce.
A injekci mne šlehnul bez jakéhokoli varování. O.K. nejsem alergický ani nic, na druhou stranu nejsem nesvéprávný jouda, aby se nemohl optat, jestli léčbu chci nebo ne. Ale na jeho omluvu - stalo se mě to i jinde, je to praxe starých struktur.
Takže kdo o své zdraví pečujete a nenecháváte se jen zneužít k pumpnutí zdravotní pojišťovny, návštěva pana doktora nedává smysl.
Michal

Již 25 let využívám možnosti k léčbě u pana MUDr.HELMA a mohu na 99% napsat pouze VELKÉ DÍKY ... Vždy profesionální přístup,o nejistotě v něčem není sebemenších pochyb!!! Přesně určí problémy a ví jak je řešit.Prodělala jsem i operace na jeho stole a mohu všem po všech komplikacích co jsem měla vzkázat a i tímto ho jen doporučit!!! Do dnes po operaci NEMÁM sebemenší problém,bolesti a ani omezení v pohybu !!! Mám jiné problémy díky mé pracovní pozici kterou jsem vykonávala 40 let,ale ty bohužel u mne už nemohou být operovány.Léčba od pana doktora vždy pomohla a pomáhá.Nedovedu si ani představit jít jinam.Taky si lidičky uvědomte kolika lidem pomohl a pomáhá stále,kolik jich operoval a léčil.Jsou to tisíce lidí a dělat pro ně je sakra i nevděčné!!! 100 lidí =100 názorů a 100 chutí a těch pár nezdarů se stát mohlo každému... Buďte rádi že pro nás někdo takhle dobře funguje !!!

Pan doktor dokáže léčit pouze injekcemi. Léčila jsem se u něj s bolestmi ramene které stále neustávaly a pan doktor je řešil pouze injekcemi a náznaky že mi nic není. Našla jsem si proto lékaře v Českých Budějovicích. Diagnóza - syndrom manžety rotátoru, navíc byla zjištěna natržená šlacha. Dnes jsem již po operaci a rehabilituji. Pana doktora v žádném případě nedoporučuji. Hazardujete tak se svým zdravím.

Pan doktor léčil moji mamku a akorád jí dával 2 roky injekce a pokaždé zinkasoval poplatek a peníze za injekci, a když se ho mamka zeptala, jestli ji udělá rentgen, tak jí odpověděl, že rentgen jí nevyléčí a dál jí píchal injekce. Proto jsme ji donutili přejít jinam a tam hned po první návštěvě a rentgenu zjistili utržený meniscus. Takže pana doktora Helma v žádném případě nikomu nedoporučuji, vyhněte se mu velkým obloukem!!!!

Pan doktor léčil dceru ktera mela bolesti kotníku a chodidel,pote co ji píchal injekce a potíže nepřestávali prohlásil že je nějaka divná a at si najde jiného doktora. To jsme také udělali a pomohl ji hned po prvním vyšetření a nedáme na neho dopustit.Je to lékař ordinující také ve Strakonicích.

Byla jsem na dvou operacích,je to fundovaný odborník a praktik,nic nezanedbá.Lze jen doporučit.

Pan doktor Helm se stará hlavně o zaplacení poplatku 30 Kč.Místo léčení úrazu prstů na noze, předepíše ortopedickou vložku na ploché nohy.Velká škoda,že jsem hledala pomoc u tak nezodpovědného lékaře.

boleli mě klouby už od osmi let sem s tímto problémem chodil k panu doktorovi HELMOVI vždy mě během několika sekunt odbyl dostal sem prášky a domu přitom bolest stále narůstala když sem změnil ortopeda tak se vše zlepšilo k lepšímu je to nejprotivnější doktor bez veškerýho zájmu k pacientům.

Je to nejlepší ortoped jakého jsem poznala.

Dobrý den,nemůžu si pana doktora vynachválit.Je to profesionál na svém místě!!!! Doporučuji!!!!!!

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

před měsícem jsem si udělala při běhu úraz kolene. Koleno mi stále otéká, někdy mám oteklou i celou nohu. Mám bolest i při chůzi, cítím velký tlak. Je mi 45 let, chtěla bych opět sportovat, potíže mi nedělá jen jízda na kole. Poradíte mi prosím co dělat. Děkuji

vzhledem k nálezu, který stručně popisujete, je vhodné vyšetření na orotpedické ambulanci s RTG snímkem. Pokud koleno otéká a jste doma, tak na koleno studený obklad a nezatěžovat nohu.
S pozdravem
MUDr. Helm

MUDr. Bedřich Helm

Dobry den.Pekne prosim, mám prasklou jamku endoprotezy operace byla v roce 1999, byla me diagnostikována MRSA v krku kdo by me od operoval nebo mohu s tou prasklou jamkou chodit me to nebolí nebo jen trochu. Moc děkuji za odpověď.Hezke dny.

je-li prasklá kloubní jamka po 19 letech aplikace aloplastiky, je to přiměřené. I když nejsou větší potíže, mohou se díky poškozené jamce změnit, takže doporučují navštívit původní oddělení, kde byla operace provedena a požádat o výměnu aloplastiky.
s pozdravem
MUDr. Helm